הצעת מחיר להובלה

מתי עוברים:

אני גמיש

המשך

מאיפה?

מעלית

חנייה

המשך

לאיפה?

מעלית

חנייה

המשך

צירוף סירטון תכולה

יש לגרור קובץ לכאן או

בחירת קבצים

גודל העלאת קובץ מקסימלי: 100MB

המשך

פרטי קשר

המשך

עוברים דירה? מה המידע שחשוב להעביר לחברת ההובלות כדי לקבל הצעת מחיר להובלה ושתהיה מדויקת

תקשורת טובה עם חברת ההובלות היא המפתח להובלה איכותית ונעימה, לכן חשוב מאוד שנדע לדבר זה עם זה כדי למנוע הפתעות לאורך הדרך. ב"אפדייט הובלות", אנחנו מתקשרים עם עשרות לקוחות מידי יום והחלטנו להרים את הכפפה ולרכז במקום אחד את כל המידע שחשוב להעביר לחברת ההובלות כדי לקבל הצעת מחיר להובלה. ההעברה של המידע הזה לחברת ההובלות תוביל להצעת מחיר מדויקת וייחודית המותאמת בדיוק לצרכיכם ואליכם.

למעשה זו הדרך שלכם לקבל הצעת מחיר הכי מדויקת שאפשר, כמו שאנחנו תמיד אומרים "בלי הפתעות מיותרות לשני הצדדים".  אתם הרי יכולים להסכים שהדבר הכי מעצבן שיכול להיות זה שהמובילים מגיעים ואז פתאום מגלים שיש עוד ארון גדול שצריך לפרק וכולי.

אבני היסוד של הצעת המחיר להובלה

עוד לפני שפונים לחברת ההובלות כדי לקבל הצעת מחיר, אנחנו צריכים להבין עם עצמנו כמה דברים. לפני הכול אנחנו צריכים לדעת את התאריך של המעבר ואת היעד, אלו אבני היסוד של הצעת המחיר שיקבעו את "גבולות הגזרה" של ההצעה. חשוב לדעת את התאריך כמה שיותר זמן מראש כי רק ככה נוכל להתחיל לפנות לחברות הובלת דירות ולאפשר לעצמנו מספיק זמן לקבל את ההחלטה הטובה בעבורנו. עוד יתרון של הזמנת הובלת דירה מראש הוא שככה אנחנו משריינים את התאריך עם חברת ההובלות הרצויה ומורידים לעצמנו אבן מהלב.

כדי שנוכל לבקש הצעת מחיר מדויקת, מומלץ שנדע בדיוק מה אנחנו רוצים להעביר אתנו. אנחנו, "אפדייט הובלות", ממליצים שלפני הפנייה לחברת ההובלות תעשו סריקה בבית של חפצים ובגדים לא רצויים. זה יאפשר לכם לתרום אותם ולהשאיר רק את הדברים שאתם באמת רוצים וצריכים בבית החדש. המטרה היא לצמצם את הציוד שלנו למינימום ההכרחי כדי שנוכל גם לחסוך כסף בהובלה, אבל גם כדי שלא נעביר אתנו לבית החדש חפצים שישכבו ללא שימוש.

הפרטים הנוספים בבקשה להצעת מחיר להובלה שחשוב שתספרו לנו עליהם

הובלת דירה מכילה בתוכה אלמנטים רבים. כדי שחברת ההובלות תוכל לדייק את הצעת המחיר אנחנו צריכים לדעת לענות על השאלות החשובות מראש. הרבה פעמים כשאנחנו מבקשים הצעת מחיר להובלת דירות אנחנו רק מציינים כמה ארגזים ורהיטים יש לנו להעביר, אבל השיטה הזו היא מתכון לתוספות לא צפויות והפתעות שייקרו את המחיר הכולל שנשלם עבור הובלת הדירה.

אם אתם רוצים לקבל הצעת מחיר מדויקת שתדע להתייחס לכל האלמנטים הספציפיים שכרוכים בהובלת הדירה שלכם, אז יש לנו את השיטה הטובה ביותר. הבסיס של השיטה נשען על האמרה הידועה כי "אין טוב ממראה עיניים" ולכן אנחנו ממליצים תמיד לצלם סרטון וידאו קצר של הבית ולשלוח אותו אלינו, לחברת ההובלה, בכדי לקבל הצעת מחיר שתמנע מההפתעות לצוץ מלכתחילה.

הדגשים לצילום הסרטון:

  • רהיטים גדולים וכבדים – בסרטון שאתם עומדים להעביר לחברת ההובלות חשוב להראות את כל הרהיטים הגדולים והכבדים שאמורים לעבור אתנו כדי שהמובילים יוכלו להיערך בהתאם ולהתייחס אליהם בהצעת המחיר.
  • מעלית – לא בכל הבניינים בארץ יש מעלית וחשוב שניידע את חברת ההובלות מראש אם יש מעלית ומה גודלה.
  • קומה וגישה לדירה – במהלך הסרטון חשוב לציין את הקומה של הדירה ולהראות את דלת הכניסה כדי שהמובילים יוכלו להתכונן להוצאת הרהיטים מהבית.
  • חניה – משאית ההובלה צריכה להחנות בקרבת הבית וחשוב להדגיש בסרטון מה המרחק מהבית לחניה הקרובה ביותר, האם היא עולה כסף וכל פרט נוסף שרלוונטי לעניין.
  • מסלול ההובלה – בנוסף לפרטים הטכניים המהותיים כמו מאיפה לאיפה ההובלה, חשוב גם להראות בסרטון את מסלול ההליכה שיש מהבית ועד החניה.
  • כמות החפצים – במהלך צילום הסרטון חשוב להראות את החפצים שאנחנו רוצים להוביל אתנו לבית החדש.

הסרטון שתצלמו לא צריך להיות ארוך והאיכות שלו ממש לא חשובה. מה שחשוב זה שתהיו ממוקדים בסעיפים שכתבנו ושתציינו את הפרטים בצורה ברורה ומפורטת ככל האפשר כך תוכלו לקבל הצעת מחיר מדויקת עבורכם להובלת הדירה. 

דילוג לתוכן
תודה

הבקשה נשלחה.
אנו ניצור איתך קשר בקרוב.

הזמינו הובלה