קרטונים למעבר דירה

משפחה עוברת דירה

054-742-80-80

אנחנו מובילים דירות

בחרו את הדרך שלכם לקבלת הצעת מחיר להובלה:

קרטונים למעבר דירה: כל מה שחשוב לדעת

אחד הדברים שכולנו צריכים כאשר אנחנו מתכננים לעבור דירה הוא מארזים וקרטונים לאריזת הציוד שלנו. הם צריכים להיות בגודל הנכון, חזקים מספיק כדי להחזיק את התכולה וחשוב לא פחות, עלינו לסגור ולאטום אותם בצורה הנכונה. בכתבה זו נבחן איזה קרטונים טובים להובלה, כיצד להשיג אותם וגם ניתן טיפים לאריזה חכמה.

איך לבחור קרטונים לאריזה?

המטרה שלנו באריזה לקראת הובלת דירה היא לבחור בקרטונים שיתאימו בגודלם לגודל החפצים, ושיהיו עמידים וחזקים כך שהכל יהיה מאורגן כמו שצריך.

מצד אחד אנחנו לא רוצים לבחור בקרטונים קטנים מדי וזאת כדי להימנע מעודף מארזים וקופסאות קטנות ומצד שני אנחנו גם לא רוצים לבחור בכאלה שיהיו גדולים מידי ואז יהיה מאוד קשה לשנע ולהזיז את הקרטון ממקום למקום בשל המשקל הגדול שלו כשיהיה מלא בפריטים.

  1. בחירה בקופסאות שאפשר וקל להרים אותם כשהן מלאות.
  2. חשוב שיהיו גם קופסאות קטנות לטובת בקבוקונים קטנים, תמרוקים ופריטים קטנים (בקופסאות קטנות האריזה של פריטים זעירים יותר נוחה וכך הם לא "הולכים לאיבוד" בתוך ארגזים גדולים)
  3. קופסאות קרטון שלמות וללא קרעים – לוותר על קרטונים לאריזה שאתם רואים שיש בהם קרעים, כי הסיכוי שהקרע הזה יגדל הוא גבוה.

כלל אצבע הוא שלפחות 15% מהקרטונים לאריזה יהיו קרטונים קטנים לטובת מוצרי אמבטיה, תמרוקים, תכשיטים, צעצועים קטנים לילד ולניירת חשובה כך שאפילו את חלקם יש שמעדיפים לקחת ברכב הפרטי ואז קל להם להרים אותם ולשנע אותם ממקום למקום.

שאר הקרטונים מומלץ שיהיו בגודל בינוני וגדול לטובת שאר החפצים של הבית.

סוגי קרטונים למעבר

חשוב לדעת שיש מגוון של קרטונים למעבר. מומלץ להתאים את אחסון התכולה לסוג וגודל הקרטון.

סוג הקרטוןמידות נפוצותמאפיינים

משקל

מקסימלי

מתאים

לאחסון

קרטון חד גלי

40X40X60, 33X40X50, 30X35X50

קרטון בעל דופן דקה18-20 ק"גתכולה קלה, מפות, מצעים ועוד.
קרטון דו גלי30X35X45קרטון בעל דופן עבה35-40 ק"גספרים, פריטים כבדים ועוד
קרטון גליגליל: אורך 40-50 מטר/רוחב 1-1.2 מטר גליל קרטון בעל דופן דקהאין מגבלת משקלמשמש לאריזת רהיטים
קרטון תלת גליקיים במגוון של גדליםקרטון בעל דופן חזקה במיוחדאין מגבלת משקלמוצרים כבדים במיוחד או רגישים במיוחד

קרטונים למעבר דירה בחינם: היכן אפשר למצוא?

קופסאות קרטון לאריזה: אופציית המחזור

אנחנו באפדייט הובלות מאוד מאמינים במחזור ולכן ממחזרים קרטונים וממליצים ללקוחות שלנו לעשות את אותו הדבר. ישנן מספר דרכים למצוא קופסאות למעבר דירה:

אפשרות אחת אשר עומדת לרשותנו והיא חינמית לחלוטין היא לגשת אל הקרטונית הקרובה, לסופרים ולקניונים ופשוט לחפש אחר האריזות הנדרשות לנו. חשוב לשים לב כי מה שבחרנו יהיה שלם, שאפשר יהיה לסגור אותו ולבחור בגודל שיתאים למה שאנחנו רוצים לאחסן.

האפשרות הנוכחית היא הידידותית ביותר לסביבה כיוון שהיא אינה דורשת ייצור חדש.

אפשרות נוספת למצוא קופסאות קרטון לאריזה בחינם היא לחפש ולשאול עסקים בסביבה (צרכניה או כל חנות שמקבלת אריזות מספקים) האם הם יכולים לשמור לנו את הקרטונים לאחר שהם פורקים את הסחורה.

אפשרות נוספת היא להיכנס לקבוצה בפייסבוק שבהם מתפרסמים מיקומים שבהם ניתן למצוא קרטונים פנויים וגם שמות וטלפונים של אנשים שיש להם קרטונים למסירה לאחר שכבר עברו דירה ואין להם צורך בזה.

רכישה מסודרת של קרטונים לאריזה מיד שנייה בתשלום סמלי

אנחנו יכולים למצוא גם פתרון של רכישה מיד שנייה בתשלום סמלי. בדרך כלל אותם אריזות במצב טוב ואנחנו יכולים ליהנות מכל העולמות, גם לבצע מחזור יעיל וגם במחיר נמוך יחסית.

רכישת קופסאות לאריזה חדשות

במקרים בהם לא מצאנו אריזות בקרטוניה, וגם לא מצאנו קופסאות לאריזה מיד שנייה, במקרה הזה יתכן שהפתרון היחיד הוא לחפש אחר קופסאות חדשות, גם אם המחיר שלהן יהיה יקר יותר משאר האפשרויות. אם זו הדרך שלנו לעבור, נוכל מאוחר יותר למכור בעצמנו ביד שנייה ולקבל לפחות חלק מההשקעה שלנו בחזרה.

אלו אשר מעוניינים לרכוש אריזות חדשות, אתם מוזמנים לפנות אלינו, אנחנו השגנו הטבה מיוחדת בקרב ספקי קרטונים מובילים ואיכותיים.

אתם מוזמנים לפנות אלינו ונשמח לעזור לכם למצוא פתרונות משומשים וממוחזרים.

לסיום, הנה שלושה טיפים לאריזה חכמה

בכל הנוגע להליך האריזה, ישנו חשיבות לקופסה בו הפריטים יהיו אך גם לפעולה נכונה של הכנסת החפצים השונים ושמירה עליהם. הקפדה על שלושת הטיפים הבאים תחסוך מאיתנו לאורך כל הדרך, באריזה, בהובלה ובפריקה.

  1. התאמה בין התכולה לאריזה – יש להתאים בין התכולה לבין הקופסה. כמו שכבר אמרנו, קופסאות קרטון קטנות לפריטים קטנים וכך להתאים בין גודל האריזה לבין גודל הפריטים במיועד לאותו הקרטון.
  2. הקפדה שלא להעמיס מדי – העמסת משקל עלולה להוביל לפגיעה בקרטון ולשבירה או פגיעה בתכולה. יש להימנע מהכנסת ספרים רבים לקופסה, לצד חפץ כבד במיוחד להכניס חפצים קלים ולזכור שיכול להיות שגם אנחנו נרצה להזיז את הארגזים ממקום למקום ולכן הם צריכים להיות במשקל סביר.
  3. להגן על מה שצריך – אפשר להשתמש בפצפצים ואפשר להשתמש במגבת מטבח או כל פתרון הגנה אחר על הפריטים היקרים והשבירים. גם כאן אם תרצו לארוז לבד, נשמח לכוון אתכם למקום המתאים לרכוש פצפצים וכל חומר הכנה אחר.

כמובן שכל מה שנכתב פה לא צריך לעניין אתכם במידה והחלטם להשתמש בשירותי האריזה שלנו, אנשי הצוות המיומנים שלנו מגיעים ביום המעבר עם קופסאות אריזה, ניירות עטיפה וכל מה שצריך על מנת לבצע את מעבר הדירה שלכם בקלות ובכיף.

להיות חברת הובלה מומלצת בעקביות זו אחריות גדולה – מוזמנים לקרוא את כל ההמלצות עלינו כך שתדעו שהגעתם באמת למקום הנכון, ההמלצות כבר אומרות הכל.

צוותי ההובלה שלנו לשירותכם, נשמח לתת לכם שירות מקצועי ומוקפד, כמו שאנחנו אומרים – פשוט לעבור דירה עם חיוך!

המון המון בהצלחה! צוות אפדייט הובלות.

דילוג לתוכן
תודה

הבקשה נשלחה.
אנו ניצור איתך קשר בקרוב.

הזמינו הובלה