הובלות דירה עם מנוף

054-742-80-80

אנחנו מובילים דירות עם מנוף הרמה

בחרו את הדרך שלכם לקבלת הצעת מחיר להובלה:

במקרים של הובלות דירה הנמצאות בקומות גבוהות ופריטים גדולים שלא ניתנים להובלה באמצעות המעלית, בהעברה של פריטים מורכבים או כבדים במיוחד שאין גישה או יכולת להעביר אותם באמצעות המעלית או חדר המדרגות (שבזמנו הגיעו לדירה באמצעות מנוף הרבה), במקרים הללו אנחנו מציעים לקחת הובלה עם שירותי מנוף.

גם כשמדובר על הובלה מאוד גדולה, המנוף מקצר את זמני ההובלה, שומר על החפצים ומונע נזק אופייני להובלות מורכבות בתנאים לא פשוטים. כל מה שצריך לדעת על הובלת דירה עם מנוף – לפניכם.

הובלות דירה עם מנוף – המדריך השלם

שימוש במנוף הרמה במהלך הובלה הוא לא חדש ועם זאת, הוא הופך פופולארי יותר ויותר, בחלוף השנים. אם בעבר היה מדובר במקרים יוצאי דופן, הובלות עם מנוף בוצעו כשלא הייתה ברירה אחרת והמנוף עצמו לא היה כזה המיועד דווקא להובלות.

בשנים האחרונות היקף השימוש והדרישה עבור הובלות דירה עם מנוף הרמה גדל מאוד. לא פעם מבוצעת הובלה עם מנוף לשם התייעלות, גם כאשר סבלים היו יכולים להעמיס ולפרוק ללא סיוע. מעבר לדירות בקומות גבוהות עשוי להיות מאתגר, לעיתים ישנם פריטים שמידותיהם לא מאפשרות להכניסם למעלית או טיפוס בגרם מדרגות עם רהיט כבד, כמו פסנתר למשל, שמהווה עניין מורכב גם לסבלים מקצועיים ומנוסים.

ישנם מקרים בהם אין דרך אחרת להעלות פריט כזה או אחר לקומה גבוהה, אלא בשימוש במנוף הרמה, כך למשל כאשר יש פניות צרות בחדר המדרגות אשר אינן מאפשרות להעביר דרכן פריט מסוים בעל מידות חריגות. מצב נוסף בו נדרשת הובלת מנוף הוא כאשר יש פריט שיכול לעבור בחדר המדרגות ואולי אפילו ניתן, מבחינת גודלו להכניסו למעלית, אבל הוא כבד מדי בכדי להרים אותו ידנית לקומה כה גבוהה ומשקלו חורג מן העומס המקסימאלי המותר במעלית הבניין. 

הובלת דירה עם מנוף יכולה לעיתים להיות הפתרון הטוב ביותר אפילו אם ניתן לבצע את ההובלה בעזרת סבלים בלבד. ישנם יתרונות שונים להובלות מנוף כגון מהירות העמסה ופריקת המשאית, סיכוי נמוך לנזק לפריט כזה או אחר במהלך ההובלה, אפשרות להניח בזהירות פריטים כבדים במיקום מדויק על מרפסת, גג או בסלון בעל דלתות הזזה גדולות ועוד. 

הובלות דירה עם מנוף – סוגים שונים של מנופים

כדאי לדעת שיש מגוון סוגים של מנופים המשמשים להובלות. הבדל משמעותי בין המנופים הוא הגובה שאליו הם מסוגלים להגיע, ישנם מנופים המתאימים לדירות עד קומה שישית, אחרים יכולים להגיע לקומה שמינית וכן הלאה. מנוף הרמה הארוך ביותר בישראל יכול להגיע לקומה ארבעים.

הבדל נוסף בין מנוף הובלה אחד לאחר הוא אופן הניוד שלו, יש מנופים המגיעים על משאית נפרדת, אחרים מותקנים על משאית שעליה מעמיסים גם את תכולת הדירה, חלק ממנה או פריט חריג שעבורו ישמש המנוף. הרמה עם מנוף מבוצעת לעיתים כאשר המשא תלוי מתחת לזרוע ההרמה, פעמים אחרות הובלות עם מנוף מבוצעות באמצעות זרוע ארוכה המרימה במה עליה מונחים ארגזים, פריטים וכד'. על מנוף הרמה בעל במה כזו ניתן להעמיס לפעמים את כל תכולת הדירה בבת אחת, להרים אותה ולפרוק מן המנוף ישירות אל תוך הדירה.

הובלות דירה עם מנוף – היתרונות

בבחירת חברת הובלות, חברה שיש לה שירותי מנוף יש רמה גבוהה של ביטחון שלא יגרם נזק לחפצים גדולים כגון רהיטים. יתרון נוסף הוא קיצור משמעותי של משך הזמן שאורכת ההובלה כולה.
כאשר סבלים מורידים בכוח הזרוע את תכולת הדירה ואז מעלים את הכול אל הדירה החדשה, גם כאשר האריזה בוצעה בקפידה והסבלים זהירים, ייתכנו היתקלויות בקירות, בדפנות המעלית, בפינה של מדרגה וכד'. אירועים כאלה גורמים לשריטות ושברים. נזקים כאלה מכוסים על ידי הביטוח ובכל זאת מדובר באירוע מצער הדורש התעסקות המוסיפה על העומס הרב שתקופת מעבר דירה מאופיינת בו. הובלת מנוף מפחיתה מאוד את הסיכוי לנזק.

מבחינת משך הזמן שתיקח ההובלה הניסיון מלמד ששימוש במנוף הובלות הופך את התהליך כולו למהיר פי שתיים ואף יותר. פירוש הדבר שהובלה עם מנוף תאפשר לכם להתחיל לסדר את החפצים שלכם בדירה החדשה עוד באותו יום בו פיניתם את הדירה הישנה.

לפעמים מוכרחים להשתמש במנוף הרמה בשל פריט אחד או כמה שלא ניתן להעביר ללא מנוף, כדאי לזכור שגם אם אין זה המצב בחירת חברת הובלות עם מנוף תאפשר לכם ליהנות מהובלה מהירה, פשוטה, יעילה ובטוחה יותר. 

הובלות דירה עם מנוף – כמה זה עולה?

כאשר ניתן לבחור אם להשתמש במנוף הרמה או לא יש לשקול אל מול היתרונות של הובלות מנוף את העלות הכרוכה בכך. כדאי לדעת שהמחיר של מעבר באמצעות מנוף מושפע ממגוון גורמים.

 • באופן כללי המחיר יושפע מאוד מגובה הדירה, משמע סוג המנוף שיידרש בהתאם לגובה (ככל שגבוה יותר, יקר יותר)
 • כמות הארגזים והחפצים שתדרוש הרמה עם מנוף כדי להעמיס אותם מן הדירה הישנה ולפרוק אותם בדירה החדשה.
 • המחיר יהיה נמוך באופן משמעותי כאשר מדובר במשאית שיש עליה מנוף לעומת מצב שבו נידרש רכב מנוף ייחודי.
 • משתנה נוסף המשפיע על הובלת דירה עם מנוף הוא האם חברת ההובלות צריכה לשכור משאית מנוף או חברת מנופים מכיוון שאין לה את הרכב הזה בצי המשאיות שלה, במקרה שכזה לא יהיה כדאי לשכור שירותי הובלת דירה עם מנוף מחברה שכזו. נציין שאצלנו, אפדייט הובלות, יש צי משאיות עם מנוף הרמה מובנה.

כדי לספק סדר גודל כללי בלבד נאמר שמחיר שעת מנוף הרמה קטן הוא כ- 350 ש"ח (גם אם צריך להרים רק פריט אחד באמצעות המנוף). מחיר שעת עבודה למנוף לקומות גבוהות מאוד עשוי להגיע ל- 2,000 שקלים ואף יותר. בגלל שעלות השימוש במנוף הרמה מחושבת לפי שעות העבודה חשוב שהכול יתנהל ביעילות.

לסיכום, כלקוחות עלינו לוודא מספר דברים:

 • האם יש בכלל צורך במנוף הרמה? כמו שאמרנו יש כאן עלות נוספת ואנחנו במהלך הצעת המחיר בוחנים האם בכלל צריך מנוף הרמה להובלה
 • האם לחברת ההובלה יש מנוף הרמה משלה או שהיא שוכרת מנוף הרמה ממקור אחר? (ואז העלות תהיה גבוהה יותר)
 • לוודא את המחיר הצפוי בהתאם לקומה ולכמות הפריטים הצפויה להובלה ולא להתרשם ממחיר נמוך לשעת מנוף (שהרי זה לא אומר כמעט כלום)

איך בוחרים חברה שעושה הובלות דירה עם מנוף?

בחירה נכונה של חברת הובלות עם מנוף תאפשר לנו להיות רגועים בידיעה שתכולת הדירה שלנו נמצאת בידיים טובות ושהמעבר יתנהל ביעילות ויסתיים בתוך זמן קצר.

 1. אם הגעתם אלינו, כנראה שהגעתם באמצעות המלצה מחבר/שכן או קרוב משפחה. כמו שאנחנו תמיד אומרים, המלצות מניסיון – אין יותר טוב מכך. מוזמנים לקרוא עוד מאות המלצות ממשפחות מאושרות שעברו אתנו.
 2. כמו שאמרנו, אצלנו באפדייט הובלות יש לנו בצי המשאיות  שלנו משאיות עם מנוף הרמה רק חשוב לברר קודם אם יש צורך בכך. כשאתם מדברים עם פאני, נציגת המכירות שלנו – עפ"י המידע שתספקו היא כבר תוכל לומר לכם האם יש באמת צורך אמתי בהובלה עם מנוף הרמה
 3. אנו יכולים להבטיח לכם שלא תקבלו הצעת מחיר כל כך מהר, אנחנו נשאל אתכם שאלות, נבין בדיוק את כל הגורמים שיכולים להשפיע על המחיר ואז פאני תספק לכם הצעת מחיר מדויקת, בלי הפתעות בהמשך.
 4. לעיתים לא נוכל לספק מחיר סופי ונקש ממכם לשלוח לנו סרטון של תכולת ההובלה ודרכי הגישה (יש לוודא ששום דבר לא מונע גישה של המנוף לדירה כמו כבלי חשמל למשל או חניה מרוחקת מהבניין (צריך להבין שמשאית עם מנוף הרמה זה דורש חנייה נוספת ומקום מיוחד כדי להעמיד את המנוף)
 5. המון המון בהצלחה ומחכים לראותכם מצטרפים לכל המשפחות שנהנו אתנו משירות מעולה ועברו דירה עם חיוך.
במהלך הובלת דירה עם מנוף - משאית עם מנוף הרמה מעבירה ארגזים היישר למרפסת בקומה גבוהה של דירה בראשון לציון

במהלך הובלת דירה עם מנוף – משאית עם מנוף הרמה מעבירה ארגזים היישר למרפסת בקומה גבוהה של דירה בראשון לציון

לפרטים נוספים על מגוון שירותי ההובלה שלנו, כנסו לדף הבית >>.

דילוג לתוכן
תודה

הבקשה נשלחה.
אנו ניצור איתך קשר בקרוב.

הזמינו הובלה