מחיר הובלת דירה

משפחה עוברת דירה

054-742-80-80

אנחנו מובילים דירות

בחרו את הדרך שלכם לקבלת הצעת מחיר להובלה:

מחיר הובלת דירה: ממה המחיר מושפע?

מכיוון שכולם שואלים דבר ראשון כמה עולה הובלת דירה? החלטנו להתייחס לשאלה הזו כאן במאמר על מנת שתוכלו להבין עד כמה השאלה הזו מורכבת, ומהם המרכיבים שמשפיעים על המחיר להובלת דירה. 

חשוב להבין שהמחיר שאתם יכולים לקבל מאתנו יכול להיות שונה (גבוה יותר או נמוך יותר) מהצעה שקיבלו מאתנו השכנים שלכם שגם להם דירה בגודל זהה שעברו לא מזמן. מדוע ישנם הבדלי מחירים בהובלה גם בהצעות של בדירות "דומות"? בדיוק על כך נענה בכתבה.

להלן המרכיבים שמהם מורכבת הצעת מחיר להובלת דירה

מרחק ההובלה

הפרמטר העיקרי כמובן, הינו המרחק ממקום המוצא ועד ליעד החדש. למשל תמחור הובלה מירושלים לעיר רמת גן ככל הנראה יעלה יותר מהובלה מירושלים לעיר ראשון ציון כי מרחק ההובלה הוא גדול יותר, אבל כמו שתראו בהמשך זה לא הפרמטר היחידי למחיר ויכולים להיות מקרים שבהם ההובלה לרמת גן תהיה זולה יותר מראשון לציון (שאר הפרמטרים שמשפיעים על התמחור מפורטים בהמשך)

עונתיות

כמה עולה הובלת דירה בתקופות השיא? מהי תקופת השיא בהובלות דירה? בדרך כלל בחודשים יולי אוגוסט יש את הביקוש הכי גבוה ולכן המחירים גבוהים יותר בחודשים הללו. אם בכל זאת אתם חייבים לעבור בחודשים הללו, מומלץ שתזמינו חודשיים ויותר מראש על מנת להבטיח את הזמינות ליום שלכם. באילו חודשים מחיר הובלות דירה הוא נמוך יותר? בחודשי החורף הביקוש נמוך יותר ולכן המחירים יהיו נמוכים יותר בהתאם. למעבר לדף הובלות דירה לחצו כאן.

כמות החפצים שנדרשים להעברה

כלל פשוט, ככל שיש יותר חפצים להעביר, כך הערכה לכמות קרטונים להובלה גדולה יותר ובהתאם לכמות המחיר. ההמלצה שלנו היא לבחון האם ישנם חפצים, מוצרים שכבר אינם שימושיים ושאין לכם באמת סיבה להעביר אותם, דאגו "להיפטר" מהם לפני ההובלה.

אנחנו ב"אפדייט הובלות", על מנת לתת לכם הצעה מדויקת ובלי הפתעות, נבקש מכם סרטון קצר של הציוד שתרצו להעביר לדירה החדשה, צילום של החדרים והסלון ולפי הצילום (וכמה הבהרות לאחר מכן) נוכל לתת לכם הצעה מדויקת ואמתית לטובת שני הצדדים (להסבר מפורט יותר על הסרטון והצעת מחיר להובלה לחצו כאן)

רהיטים גדולים במיוחד ונגישות

במידה ויש לכם פסנתר גדול (כמובן שנראה את זה בסרטון) או ציוד אחר ייחודי וכבד, חשוב שתציינו כך שנוכל להתייחס לכך בהצעת המחיר.

לגבי נגישות, האם יש מעלית שאפשר להעביר בה את המקרר הגדול / המיטה הגדולה או שחייבים להוריד אותם רק דרך חדר המדרגות (וכאן הקומה שבה אתם גרים נהפכת להיות חשובה במידה ואי אפשר להשתמש במעלית)

צורך במנוף

המנוף יכול לסייע להעברת רהיטים כבדים וגדולים במיוחד וכן במקומות בהם חדרי המדרגות צרים, המעלית קטנה או בכלל לא קיימת. הובלה באמצעות מנוף יכולה להיות יקרה יותר מהובלה רגילה, אך לעתים אין דרך אחרת לעבור ולעתים היא חוסכת זמן משמעותי ושומרת היטב על החפצים יקרי הערך.

אבל אל תדאגו, אנחנו באפדייט הובלות נדע אם יש צורך במנוף אחרי הצפייה בסרטון שתצלמו כך שתקבלו הצעת מחיר מדויקת להובלת הדירה שלכם.

עם או בלי שירותי אריזה

יש לנו מגוון של שירותים על מנת להקל עליכם בכל תהליך המעבר. אנחנו ערוכים לספק גם שירותי אריזה והובלה, כלומר אנחנו מגיעים בבוקר המעבר ומקדישים כמה שעות לאריזת הדירה באופן מקצועי ומוקפד ולאחר מכן לאחר שהכל ארוז ומסומן, מבצעים את ההובלה

פירוק והרכבת רהיטים

שירותי פירוק ארונות לצורך העברה של הארון לדירה החדשה, כמו גם הרכבת הארון בדירה החדשה. יש מקרים שניתן להעביר ארון או מיטה בצורה שלמה ויש כאלו שנדרש לפרק אותם לרמות שונות כדי שיהיה אפשר להעביר אותם ולכך יש משמעות שמשתקפת גם בהצעת המחיר.

ככל שהשירות רחב יותר המחיר עולה. עם זאת פעמים רבות השירות המקיף משתלם כיוון שהמובילים יכולים לחסוך זמן רב, לארוז את החפצים בצורה מקצועית ובטוחה ולהוביל למצב שהבית החדש יהיה מוכן למגורים תוך זמן קצר במיוחד.

לכן, מחיר הובלת דירה כולל אריזה יהיה גבוה יותר לעומת אותה הובלה ללא שירותי האריזה. עם זאת, ישנם מספר יתרונות לאריזה המקצועית ובניהם:

  • שירותי האריזה חוסכים את הצורך לחפש אחר קרטונים למעבר דירה
  • אריזה ופריקה בבית החדש מאפשרים לנו להתחיל את חיינו החדשים מיד.

לא פעם המחיר הגבוה יותר של האריזה משתלם כיוון שנחסך מאתנו אובדן ימי עבודה (שעולה לנו כסף), החפצים לא הולכים לאיבוד, הם נשמרים בצורה הטובה ביותר והעובדה שאנחנו יכולים להתחיל שגרה חדשה מיד מעניקה לנו שקט נפשי בעל ערך רב.

עכשיו אפשר להבין מדוע אין תשובה מידית לשאלה כמה עולה הובלה של דירה? או מחיר הובלת דירה 3 חדרים? או מחיר הובלת דירה 4 חדרים? התשובה לכל השאלות תלויה בכל הגורמים שציינו למעלה, כך שעכשיו אנחנו מבינים שלמעשה מחיר הובלת דירה 5 חדרים יכול להיות נמוך יותר ממחיר הובלת דירה 4 חדרים, תלוי מרחק, כמות ציוד, תקופת ההובלה, שירותי אריזה נוספים ועוד.

אז אחרי שהבנו את המרכיבים שקובעים את המחיר להובלת דירה, אפשר להבין מדוע סרטון קצר של הדירה, של המעלית וחדר המדרגות יכולים להבטיח לכם שתקבלו הצעת מחיר הכי מדויקת שיש ובלי הפתעות לשני הצדדים. אז קדימה, אנחנו כאן, מחכים לסרטון הדירה שלכם.

אחרי שתשלחו את הסרטון ותענו לנו על מספר שאלות קצר, רק אז נוכל לתת לכם הצעת מחיר להובלה שתהיה מדויקת, מקצועית ונכונה.

מקווים שעזרנו לכם, שיהיה לכם המון בהצלחה במעבר, נשמח להיות לשירותכם, אפדייט הובלות.

דילוג לתוכן
תודה

הבקשה נשלחה.
אנו ניצור איתך קשר בקרוב.

הזמינו הובלה