דברים שצריך לעשות ביום המעבר

משפחה עוברת דירה

054-742-80-80

אנחנו מובילים דירות

בחרו את הדרך שלכם לקבלת הצעת מחיר להובלה:

הדברים הקטנים שיהפכו את הובלת הדירה לחוויה כיפית

ביום ההובלה צוות העובדים שלנו יגיע אליכם מוקדם ויעזור באריזות של הרהיטים הגדולים, יעמיס ביסודיות ובזהירות את כל הדברים ויסייע בכל אספקט הקשור להובלת הדירה. נוסף על כך יש מספר דברים ורעיונות שכדאי שתכירו כך שיום הובלת הדירה יהיה יותר חווייתי וקליל.

עוד לפני שיום המעבר מגיע וחברת ההובלות מתחילה את עבודתה, יש כל מיני דברים קטנים ופשוטים שאנחנו יכולים לעשות כדי להבטיח שביום המעבר לא יצטבר אצלנו לחץ מיותר.

מספר טיפים שיעזרו לנו להגיע מוכנים יותר ליום המעבר:

  • צ'קליסט – רשימה מפורטת של כל הרהיטים, הארגזים והדברים שעוברים איתנו לבית החדש תעזור לנו להבטיח שאכן הכול נלקח ושכלום לא נשכח מאחור.
  • לו"ז – ברגע שאתם יודעים על המעבר מומלץ לשבת ולתכנן לוח זמנים מאותו היום ועד ליום המעבר. לוח הזמנים הזה יעזור לנו להיות בקצב ולא להגיע לדקה ה-90 כשיש לנו עוד בית שלם לארוז.
  • יום חופש מהעבודה – המלצה חמה מאיתנו, קחו יומיים חופש וכך כל תהליך מעבר הדירה יהיה עבורכם הרבה יותר רגוע. על פניו נראה שאין צורך שהרי מעבר דירה יכול להיעשות בכמה שעות …. ויחד עם זאת תזכרו שיש כל כך הרבה סידורים ביום המעבר ואחרי המעבר בדירה החדשה – המלצה שלנו, קחו לכם עוד יום אחד.
  • תחגגו על המזווה והפריזר – יש לנו בכל רגע נתון כמויות עצומות של אוכל במזווה ובפריזר, חבל להעביר איתנו לדירה החדשה אוכל שיתפוס מקום ולכן מומלץ כבר שבוע לפני ההובלה להתחיל לצרוך מהמזווה והפריזר לאט לאט מבלי לחדש מלאים
  • סינון בגדים וחפצים – בגדים שלא הלכנו איתם כבר שנים או דברים שאנחנו לא משתמשים בהם לא יקבלו חיים חדשים בבית החדש. חבל שסתם נעביר אתנו חפצים ובגדים שלא יהיו בשימוש גם בעתיד, במקום זאת מומלץ לתרום או לנסות ולמכור כיד שנייה.

טיפים קטנים שיהפכו את הובלת הדירה לחוויה

גם ביום המעבר עצמו יש כל מיני דברים שאנחנו יכולים לעשות כדי לשדרג את היום ולהפוך אותו לחווייתי. חשוב לזכור שהמטרה שלנו היא לא להוסיף על עצמנו לחץ מיותר בדקה ה 90 ולכן אחד מהדברים שכדאי לעשות למשל הוא לתפוס חניה כבר בבוקר ההובלה עבור המובילים, והנה ריכזנו עוד מספר טיפים ודברים שאתם יכולים לעשות כדי להפוך את יום ההובלה לחווייתי יותר

  • צידה לדרך וארגז דברים הכרחיים – חשוב לזכור כי אחרי שנעבור לדירה נהיה בלי החפצים שלנו באופן נגיש וזמין. מומלץ מאוד לארגן תיק עם דברים חשובים ללילה הראשון, אוכל לדרך וגם לסמן ארגז או שניים שיכילו את הדברים החשובים ביותר כדי שתוכלו לפתוח רק אותם ולא לפתוח את כל הארגזים בבית כדי למצוא קומקום.
  • תעסוקה לילדים וחיות מחמד – לבעלי ילדים קטנים וחיות מחמד מומלץ למצוא סידור בעבור שעות המעבר. מדובר על רגעים עם תנועה רבה בבית שיכולה להלחיץ את הילדים והחיות וכדי לאפשר ליום לעבור בצורה חלקה ולכם לא להיות טרודים בעוד דבר, שווה להתארגן על ההורים שיבואו לקחת אותם ליום כייף.
  • הזמינו מצרכים אונליין – אנשים רעבים נוטים להיות עצבניים יותר ולכן אנחנו מזכירים כמה פעמים את נושא האוכל. אבל הפעם אנחנו רוצים לדאוג לכם ליום שאחרי המעבר, אז מומלץ לוודא שיגיע עד אליכם משלוח של מצרכים מהסופר.
  • סריקה אחרונה – אחרי שהמובילים סיימו את עבודתם והעמיסו את כל הדברים זה הזמן לעשות סריקה אחרונה ולוודא שכלום לא נשכח מאחור.
  • קלסר מעבר – מומלץ מאוד לשמור על קלסר מסודר שמכיל את כל המסמכים שקשורים למעבר. תכניסו לשם את פרטי הדירה החדשה, הסכמים עם נותני שירות וכל דבר שאולי תצטרכו בתקופת המעבר.

אם תעקבו אחר הטיפים האלו אנחנו מבטיחים כי יום הובלת הדירה יהיה קל ונחמד. צרו אתנו קשר, עם אפדייט הובלות ותשריינו את יום המעבר שלכם אתנו כדי שנוכל להעניק לכם שירות של מלכים ולעזור בכל הקשור למעבר הדירה שלכם.

דילוג לתוכן
תודה

הבקשה נשלחה.
אנו ניצור איתך קשר בקרוב.

הזמינו הובלה