אריזה למעבר דירה

משפחה עוברת דירה

054-742-80-80

אנחנו מובילים דירות

בחרו את הדרך שלכם לקבלת הצעת מחיר להובלה:

אריזה למעבר דירה: כל הטיפים שלנו לאריזה לפני המעבר

המעבר לדירה החדשה דורש מאתנו לקחת את החיים הנוכחיים שלנו, להכניס לארגזים ולהביא אותם למקומם החדש. לפני שנוכל להגיע ליעד החדש, יהיה עלינו לארוז את הבית הנוכחי וחשוב שנעשה זאת בצורה נכונה ויעילה. לשם כך אספנו את הטיפים הטובים ביותר לאריזה:

אריזת בית למעבר דירה יכולה להתבצע על ידי מומחים אך גם על ידי בני הבית. אימוץ הטיפים הבאים ימנע ארגזים שנפתחים באמצע הדרך, ימנע פיזור ושבירת חפצים ויהפוך את המעבר למהיר ויעיל.

חומרי אריזה למעבר דירה

המתנה לרגע האחרון היא אף פעם לא מומלצת ובוודאי כשמדובר על מעבר דירה. כחודשיים לפני המעבר רצוי לדאוג שיהיה לנו חומרי אריזה למעבר דירה, למעשה כל מה שנצטרך בתהליך האריזה:

 • קרטונים – יש לבחור בקרטונים איכותיים ורצוי בגדלים דומים. רצוי לבחור בקרטונים קטנים יותר לחפצים כבדים כמו ספרים וגדולים יותר לחפצים קלים אך רצוי שהגודל יהיה כזה שיקל על ההובלה. כנסו למאמר ייעודי על קרטונים למעבר דירה
 • פצפצים – עדיף להכניס חפצים שבירים לארגז עם פצפצים ולא ניירות עיתון כיוון שאלה לא תמיד שומרים על התכולה וההתעסקות איתם מלכלכת יותר.
 • מסקנטייפ – שימושי לסגירת הקרטונים ולעתים לאריזה הפנימית כמו עיטוף חפצים שבירים בפצפצים.
 • שקיות וואקום – כדאי להכניס שמיכות, כריות ואפילו בגדים בשקיות וואקום.
 • ניילון נצמד – הניילון משמש לשידות וארונות כאשר המטרה היא למנוע מהמגירות לברוח או מהדלתות להיפתח. ניילון נצמד עדיף על פני מסקנטייפ אשר עלול להשאיר סימנים לא מחמיאים על הרהיטים.

חלוקת משקל סבירה

אמנם המובילים מסוגלים להרים משקלים כבדים, אך העמסת משקל רב מידי בקרטון אחד גדול היא לא הדרך הנכונה. חלוקת המשקל יכולה להתבצע למשל על ידי פיזור הספרים במספר קרטונים ושילוב בין חפצים כבדים לחפצים קלים באותו ארגז. כמובן, רצוי שכל התכולה תהיה שייכת לאותו אזור בבית כדי לא להתפזר.

בנוסף מומלץ לרכז את כל הקרטונים הארוזים במקום אחד וזאת כדי להימנע מדברים שנשכחו בחדרים.

הקפדה על תחתית יציבה

כדאי מאד להקפיד על כך שכל ארגז או קרטון יהיה בעל תחתית יציבה וחזקה. הקרטונים גם אם חדשים יכולים להיפתח בקלות תחת משקל ולכן יש להשתמש במסקנטייפ לחיזוק החלק התחתון. אריזה מוקפדת שכזו תשמור על החפצים ותוביל למעבר חלק וללא עיכובים.

סימון הארגזים/קרטונים

סימון אפקטיבי של הארגזים/קרטונים יכול מאוד לעזור לאורך הדרך ובוודאי שבמהלך הפריקה. כדאי לרכז את החפצים של החדר באותו ארגז ולא לפזר אותם וזאת על מנת להקל על תהליך הפריקה בהמשך.

כדאי לשים לב לעקרונות הבאים בתהליך סימון הארגזים:

 • סימון על כל צדדי הארגז/קרטון וגם בחלקו העליון
 • לציין את התכולה והיעד (לאיזה חדר בבית שייך)
 • לא לשכוח לציין "שביר" במידה ויש מוצרים שבירים בקרטון
 • מומלץ למספר את כל הארגזים במספר רץ, כך נוכל לוודא במהלך הפריקה שאכן כל הקרטונים הועברו ואין קרטון שנשכח מאחור

עבודה לפי לוח זמנים

 • חודשיים לפני המעבר – זה הזמן לפנות חפצים שלא יעברו לבית החדש ולהתחיל לאסוף את ציוד האריזה.
 • חודש לפני המעבר – זה הזמן להתחיל לארוז חפצים וציוד שלא נמצא בשימוש ביום יום ושלא יחסר בזמן הקרוב.
 • שבועיים לפני המעבר – זה הזמן לארוז חלק מהחפצים כמו חלק מהספרים, בגדים שלא שייכים לעונה ופריטים שאפשר להסתדר בלעדיהם בזמן הקרוב.
 • שבוע עד שלושה ימים לפני המעבר – זה הזמן להכין מזוודה לשימוש בימי המעבר ולארוז את כל החפצים והציוד בארגזים.

העברת פריטים יקרי ערך

כדאי לשמור את הפריטים יקרי הערך בצד ולהוביל אותם לבד או ליידע את האחראי על ההובלה על החפצים הללו והיכן הם נמצאים. אם מדובר בחפצים קטנים כמו תכשיטים, אין כל בעיה לקחת אותם ברכב. אם ישנה תמונה יקרה מאד או פסל, חשוב ליידע אותנו מראש כדי שנוכל לחשוב יחדיו על דרך ההובלה הנכונה כך שיצירת האומנות לא תיפגע.

שירותי אריזה והובלה

אפשרות מעולה ששווה לשקול אותה היא הזמנת חברת הובלות כולל שירותי אריזה. החברה שלנו, "אפדייט הובלות" מתמחה באריזה, פירוק רהיטים, הובלה והרכבה. במקום לדאוג מבעוד מועד לציוד אריזה, לקרטונים, לבזבז זמן יקר על כל תהליך האריזה ולגור במשך תקופה "על הארגזים", הצוות המקצועי שלנו יכול לבצע עבורכם את הכל, במקצועיות ובאהבה כך שכל המעבר יהיה קל יותר ופשוט יותר.

יתרונות של חברת אריזה למעבר דירה

ב"אפדייט הובלות" אנחנו מביאים ניסיון רב לעבודת ההובלה, הפירוק והאריזה. העובדים המקצועיים שלנו מתייחסים לכל חפץ ופריט באופן אישי, האריזה נעשית בצורה יעילה, כל רהיט מפורק באופן שיהיה קל להרכיב אותו מחדש לאחר המעבר כך שכל המעבר מתבצע במהירות, ביעילות ובקלות.

אנו מציעים שירותי אריזה מקיפים בכדי להפוך את כל חוויית המעבר לפשוטה ונעימה –  פשוט לעבור עם חיוך.

להזמנת מידית של אריזה והובלה >>

דילוג לתוכן
תודה

הבקשה נשלחה.
אנו ניצור איתך קשר בקרוב.

הזמינו הובלה