מנוף להעברת דירה

משפחה עוברת דירה

054-742-80-80

אנחנו מובילים דירות

בחרו את הדרך שלכם לקבלת הצעת מחיר להובלה:

כל מה שחשוב לדעת על שירותי מנוף להעברת דירה

המעבר לבית החדש דורש הכנה מוקדמת ותכנון נכון. כחלק מתהליך המעבר יש לבצע סינון של החפצים, לארוז, להוציא את החפצים, הרהיטים והארגזים אל המשאית, להוביל אותם ליעד החדש ולפרוק אותם. רוב ההובלות מתבצעות בהרמה המתבצעת על ידי המובילים שלנו, אך במקרים מסוימים יש צורך בשירותי מנוף בהעברת דירה ובכך נדון במאמר.

מנוף הרמה הוא כלי כבד המשמש להעברת חפצים כבדים, גדולים והעברות שמתבצעות בתנאים מסוימים בהם לא ניתן לבצע העברה באופן אחר. אתם יכולים להיות בטוחים ורגועים שאנשי הצוות שלנו שמורשים לתפעל את מנוף ההרמה עברו את ההכשרות המתאימות ושיש בידם רישיון מפעיל. האחריות של המפעיל שלנו היא לוודא כי כל חפץ יעבור בשלמותו וזאת תוך דאגה למעבר חלק, בלי לפגוע בתשתיות קיימות בשטח (כמו קווי חשמל) ותוך התחשבות במזג האוויר ולתנאי השטח הקיימים.

מצבים בהם יש להעדיף העברת דירות עם מנוף

מנוף הרמה מאפשר לבצע העברה בקלות של חפצים גדולים, כבדים, בבניינים ללא מעלית וכשיש צורך בהעברה מהירה במיוחד. השימוש במנוף יכול לקצר את זמן המעבר, להבטיח את שלמות החפצים השונים, הוא מתאים להעברה של חפצים גדולים כמו פסנתר, מקרר ורהיטים.

מנוף מתאים להעברה בבניינים ללא מעלית ובדירות שהמעבר בהן צר מאד ומקשה או לא מאפשר הוצאת הפריטים מהדירה. במקרים בהם אין חפצים גדולים בדירה הנוכחית, כשישנה מעלית ופתח גישה גדול, בדרך כלל אין צורך במנוף הרמה.

שלבי ההובלה תוך שימוש במנוף הרמה לדירות

רוב הובלות הדירות מתבצעות תוך שימוש בכוח אדם בלבד, אך בשנים האחרונות אנחנו יכולים להעיד כי יש עלייה בביקוש של הובלות דירה עם מנוף. תהליך ההובלה דומה במידה רבה להובלה סטנדרטית, אך ישנם מספר ניואנסים שחשוב לשים לב אליהם:

1.    האם אפשרי להשתמש במנוף הובלות

בשלב הראשון באמצעות שאלות מנחות נבין האם הובלה עם מנוף היא אפשרית במקום הדירה שלכם ומהן האפשרויות העומדות לרשותנו

2.     תכנון הנחת המנוף

המנוף הוא כלי כבד ועוצמתי אשר חייב לעמוד על שטח יציב ובאופן שיאפשר את הפעולה היעילה והבטוחה ביותר לכולם. לכן, לפני המעבר יתוכנן תהליך הנחת המנוף ואם יש צורך יתבצע תיאום עם השכנים לפינוי מקום החנייה. ההעברה במנוף לא לוקחת זמן רב אך כדאי ששאר דיירי הבניין ידעו כי מדובר במטרד של שעות ספורות בלבד.

3.     ריכוז התכולה בפתח המיועד

אם אפשר, מומלץ לרכז את כל התכולה בפתח המיועד עוד לפני הגעת המנוף. המטרה היא לבצע את העבודה במהירות ובכך גם למנוע מטרד וגם לחסוך בעלויות בעבור זמן השימוש במנוף. כל התכולה שיורדת באמצעות המנוף צריכה להיות ליד הפתח.

4.     העברת דירה באמצעות מנוף

לאחר שהמנוף מונח במקומו והמשאית כבר בשטח, כל שנותר הוא להתחיל להעביר את החפצים והארגזים השונים למטה. לעתים קרובות הסיבה להזמין מנוף היא חפץ אחד גדול, כמו פסנתר, אך כיוון שהמנוף כבר נמצא במקום כדאי לנצל אותו, לקצר את זמן ההעברה ולהוריד גם את כל הארגזים ושאר הרהיטים.

5.     שינוע המנוף למקום החדש, אם יש צורך

העברת דירה מורכבת משני שלבים. בשלב הראשון יש לפנות את תכולת הדירה הישנה ובשלב השני יש לרוקן את כל החפצים והארגזים אל הדירה החדשה. לעתים יש צורך במנוף באחד המיקומים ולעתים הוא ישמש עבור שניהם. במקרה כזה, יש לדאוג להעביר את המנוף בבטחה ולדאוג לכל השלבים הקודמים גם במיקום החדש.

גובה מנוף הובלות ויתרונות השימוש בו

ישנם סוגים שונים של מנופים. חלקם יגיעו עד לקומה ה-20 וחלקם גבוה יותר. כבר בשיחה הראשונה אנחנו נשאל אתכם שאלות וזאת כדי לקבל תמונה מלאה ככל האפשר על פרטי העברה. המטרה שלנו היא לספק את הפתרונות הנכונים והטובים ביותר לכל הובלה ואין שתי עבודות זהות.

ההחלטה להשתמש במנוף להעברת הדירה יכולה להגיע גם משיקול של קיצור זמנים או בשל העברה של חפצים וארגזים רבים. מנוף ההרמה יכול להפוך את ההעברה למהירה ובטוחה יותר כך שנמליץ על השימוש במנוף הרמה גם אם אין פריט ספציפי כבד כזה או אחר

המרכיבים המשפיעים על מחיר מנוף להעברת דירה

התשובה לשאלה כמה עולה הובלה עם מנוף היא מאוד פרטנית וכל מקרה לגופו וזאת בהתאם לפרטים שיימסרו לנו במהלך השיחה הראשונית. ניתן לומר כי המחיר של העברת דירה עם מנוף מושפע משלושת המרכיבים הבאים:

  • גובה הדירה – רוב המנופים יתאימו לדירות עד לקומה העשרים. אם הדירה גבוהה יותר, יתכן והמחיר של המנוף יהיה גבוה יותר מזה המוצע במקרה של דירות בגובה נמוך.
  • סוג החפצים המועברים – על פניו, העברה כוללת את כל חפצי הבית, אך אם ישנם חפצים שדורשים התנהלות מורכבת הדבר עשוי להתבטא בהצעת המחיר 
  • זמן העבודה – זמן העבודה יכול להיות מושפע מכמות החפצים בדירה והוא יכול להיות מושפע ממורכבות ההעברה. עם זאת, אנחנו נוכל להעריך מראש את זמן העבודה ובהתאם לספק הצעת מחיר מדויקת.

אם הגעתם אלינו לכאן, ככל הנראה הגעתם דרך ההמלצות הרבות שיש עלינו בגוגל, במדרג ובפייסבוק. מקווים שהצלחנו לתת לכם קצת יותר פרטים להבין מה זה אומר להעביר דירה עם מנוף?

צוותי ההובלה שלנו לשירותכם, נשמח לתת לכם שירות מקצועי ומוקפד, כמו שאנחנו אומרים – פשוט לעבור דירה עם חיוך.

המון המון בהצלחה! צוות אפדייט הובלות.

דילוג לתוכן
תודה

הבקשה נשלחה.
אנו ניצור איתך קשר בקרוב.

הזמינו הובלה