שירותי הובלה

משפחה עוברת דירה

054-742-80-80

אנחנו עושים הובלות בכל הארץ

בחרו את הדרך שלכם לקבלת הצעת מחיר להובלה:

הגעתם לרגע המיוחל בו אתם מחליפים דירה או יוצאים מבית ההורים לדירה חדשה. במהלך החיים וודאי אגרתם כמות גדולה של חפצים, בגדים ורהיטים או תרצו לקחת איתכם. שירותי הובלות יאפשרו לכם לקחת את הדברים במהירות מדירה לדירה בלי מאמץ רב. ישנם אנשים אשר ינסו לחסוך לעצמם את התשלום למובילים אבל הם יעמדו בפני קשיים רבים:

הצורך למצוא קופסאות, לארוז הכל לבד, לפרק רהיטים ולהרכיבם מחדש, לעשות אינספור נסיעות ברכב הפרטי על מנת להעביר את כל התכולה ועוד. לבסוף ישנם דברים אשר לא ניתן להעביר באופן עצמאי הן מפאת גודלם והן מפאת משקלם. לבסוף כולם מגיעים למסקנה שאין מנוס אלא ליצור קשר עם חברת הובלות מובילה אשר תעשה בשבילנו את העבודה.

שירותי הובלה בכל הארץ

החשש הראשון שעולה בראש לנוכח פניה לחברת הובלה הוא החשש לשלמות הדברים שלנו. אך יש לזכור שמובילים עוסקים בהעברת תכולה ממקום למקום כבר שנים ארוכות, זהו המקצוע שלהם לכם תקינות החפצים שלכם הינה בגדר חובה . למובילים דרכים שונות בהם ניתן להבטיח את תקינות הציוד כמו עטיפתו בחומר מיוחד, פירוק הרהיטים ואריזתם, ריפוד הארגזים במקרה ומדובר בזכוכיות ועוד.

תהיה תכולתכם אשר תהיה, המומחים של "אפדייט הובלות" ידעו כיצד לטפל בה. המובילים של אפדייט מתייחסים לכל פריט כאילו היה שלהם והדבר בא לידי ביטוי בשביעות רצון גבוהה של הלקוחות.

שירותי הובלה ברחבי הארץ עם אפדייט הובלות – הרבה מעבר להובלה

החל משנת 2009 "אפדייט הובלות" מספקים שירות הובלה אמין ומקצועי בכל רחבי הארץ. כמות הלקוחות החוזרים והממליצים מפה לאוזן מצביעה בבירור על איכות העבודה שלנו. הקפדה על יחס אישי ואדיב לכל לקוח, התחשבות בצרכיו וטיפול מהיר ויעיל בכל הובלה יצרו לנו מוניטין של חברה מובילה בעולם ההובלות.

אם הגעתם אלינו לכאן כנראה שגם אתם הגעתם באמצעות המלצה חמה, מעל 80% מהלקוחות שלנו הינם לקוחות חוזרים ולקוחות שמגיעים מהמלצות, אם הגעתם אלינו באמצכות חיפוש ברשת, קחו לכם דקה או יותר ותיכנסו לקרוא את כל ההמלצות שמאות משפחות כתבו עלינו, תקבלו את הביטחון שהגעתם לחברת הובלה אמינה, מקצועית ושהשירות שלנו הוא מעל הכל.

אנו מציעים שירותים נוספים בנוסף לשירותי הובלה ברחבי הארץ

  • העתקת משרדים באופן מדויק
  • שירות VIP הכולל אריזה ופריקה בית הלקוח
  • פירוק והרכבת רהיטים על ידי נגר מוסמך
  • שירות בשפה העברית, הרוסית והאנגלית
  • שירותי מנוף
  • רמפה הידראולית למשאית
  • שירותי אכסון
  • אספקת ארגזים וחומרי אריזה

אנו מתחייבים לעמוד בסכום התשלום אשר סוכם מראש בטלפון ולא להוסיף עלויות בתהליך. פנו אלינו כעת, נשמח לעמוד לשירותכם.

דילוג לתוכן
תודה

הבקשה נשלחה.
אנו ניצור איתך קשר בקרוב.

הזמינו הובלה