חברת הובלות מובילה בתחומה

משפחה עוברת דירה

054-742-80-80

אנחנו חברת הובלות מובילה

בחרו את הדרך שלכם לקבלת הצעת מחיר להובלה:

כל שינוי בחיים כרוך בקושי מסוים, גם כאשר אנו עוברית דירה. הליך המעבר יכול להיות כאב ראש רציני הכרוך בלוגיסטיקה אינסופית או שזה יכול להיות הליך פשוט או ניתן לעשות על ידי השכרת חברת הובלות. חברת הובלות תאפשר לכם מעבר מהיר וזריז בראש שקט ובמינימום מאמץ. שירותים רבים אשר התווספו לשירות ההובלות הרגיל מקלים בצורה משמעותית על התהליך ומפנים לכם זמן להתעסק בדברים חשובים אחרים. החשש כי אנשים אחרים יטפלו בדברים שלנו הוא מובן, אך כאשר פונים לחברת הובלות מקצועית ומנוסה תוכלו להיות רגועים כי החפצים האישיים נמצאים בידיים טובות.

חברת הובלות מובילה – אפדייט הובלות

ישנן אינספור חברות הובלה אך לא כולם יודעים מה הם עושים. הדבר מתחיל תחילה בפירוק והרכבת רהיטים; רהיטים גדולים או כבדים צריכים להיות מפורקים ומורכבים מחדש בבית הלקוח. על מנת לעשות זאת בצורה הטובה ביותר, "אפדייט הובלות" מעמידים לרשותכם נגר מקצועי אשר יפרק וירכיב כל רהיט במהירות ויעילות. על מנת לוודא כי שאר הרהיטים יעברו ללא שריטה אנו נעטוף אותם ונדאג להעבירם בזהירות מרבית. מלבד הובלת רהיטים אנו מספקים שירותי הובלה גדולים וקטנים כאחד, יחד עם העברת משרדים והעתקת משרדים בצורה מדויקת.

שירות ההובלות שלנו כולל גם:

  • שירות אריזה בקרטונים
  • שירות פריקה וסידור
  • שירותי מנוף
  • שירותי עטיפה
  • שירותי אכסון ללא זמן מוגבל
  • אספקת ארגזים וחומרי אריזה
  • השירות ניתן בשפה העברית, הרוסית והאנגלית

עוברים דירה בראש שקט

מודאגים ממעבר הדירה ? אתם יכולים לנשום לרווחה. טלפון אחד למובילים של סלבה ופתרתם את הבעיה:

אנחנו ב"אפדייט הובלות" שמים דגש על מקצועיות ויחס אישי לכל לקוח. כל הובלות דירה תקבל מאיתנו את היחס הטוב ביותר, כאילו היה מדובר בחפצים שלנו. המובילים שלנו הם אדיבים ואמינים, בעלי ניסיון רב שנים בהעברת תכולות שונות וישמחו לענות לכם על כל שאלה בשיחת הטלפון. המחיר אשר יסוכם במהלך השיחה הוא המחיר שתשלמו, ללא הפתעות ותוספות במהלך הדרך.

פנו אלינו כעת ותעברו דירה בראש שקט.

דילוג לתוכן
תודה

הבקשה נשלחה.
אנו ניצור איתך קשר בקרוב.

הזמינו הובלה