הובלת רהיטים

משפחה עוברת דירה

054-742-80-80

אנחנו מובילים דירות ורהיטים

בחרו את הדרך שלכם לקבלת הצעת מחיר להובלה:

הובלת רהיטים בטוחה

הובלה של כל סוגי הרהיטים, ריהוט משרדי, ריהוט עבור דירות ווילות, ריהוט מנגריה. הובלת רהיטים מקצועית – פירוק רהיטים – הרכבת רהיטים מקצועית – הובלת רהיטים יוקרתיים – הובלת עתיקות – גישה מקצועית.

הובלת רהיטים – התהליך המסובך ביתר בזמן הובלות דירה. כל סוג הריהוט דורש טיפול שונה בו. כמה שהריהוט נראה נוח לעין כך יכול להיות התהליך להובלתו מסובך יותר. להובלת רהיטים עתיקים ולהובלת רהיטים חדשים קיימת גישה שונה לגמרי. הובלת רהיטים סטנדרטים ולא סטנדרטים, כגון ריהוט כבד במיוחד, מטבחים מנגריה, ארונות, ארונות קיר או כל שאר הרהיטים.

חברת הובלות אפדייט מציעה לכם שירות מקצועי להובלת רהיטים בכל הארץ.

הובלת רהיטים זהו שירות הניתן על ידינו בכל סוג של הובלה כגון הובלת דירות והובלת משרדים. להובלות רהיטים שלכם כדאי מאוד לפנות לחברה בעלת ניסיון ומקצועיות.

בתהליך הובלת רהיטים חייבים להיות מאוד זהירים ובמיוחד עם הריהוט מורכב מזכוכית. הובלת רהיטים מקצועית נותנת לכם שקט ובטחון בשלמות הרהיטים לאחר ההובלה.

הובלת רהיטים כולל בין היתר: פירוק והרכבת רהיטים, אריזה מקצועית על מנת למנוע נזקים בזמן ההובלה, עבודת העמסה ופריקה וסידור הרהיטים בבית או במשרד החדש.

אפדייט הובלות רכשה ניסיון רב בישום הובלת רהיטים. יש בידינו אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים היודעים היטב את העבודה בהעברת סוגים שונים של הרהיטים וללא נזקים.

כל סוגי הרהיטים נארזים בצורה הטובה ביותר, על מנת להגיע למקומם החדש בצורה תקינה וללא נזקים.

דילוג לתוכן
תודה

הבקשה נשלחה.
אנו ניצור איתך קשר בקרוב.

הזמינו הובלה