הובלת פסנתרים

משפחה עוברת דירה

054-742-80-80

אנחנו מובילים דירות

בחרו את הדרך שלכם לקבלת הצעת מחיר להובלה:

הובלת פסנתרים עם אפדייט הובלות

הובלת פסנתר כבד במקצועיות (פסנתר שמשקלו יכול להגיע עד 450 ק"ג ואפילו יותר אם מדובר בפסנתר כנף) זו משימה שדורשת אחריות רבה ומיומנות רבה הן בשל המשקל הרב של הפסנתר והן בשל החשיבות הרבה לשמור על הפסנתר מפגיעות כדי שלא לפגום באיכותו המוסיקאלית. אך אולי מה שהופך הובלת פסנתרים למשימה מורכבת זה השילוב של כל האלמנטים האלה יחד עם הרכיב הסנטימנטלי שמתווסף בדרך כלל לפסנתרים. אנו בחברת אפדייט הובלות מציעים שירותי הובלת פסנתרים ברמה הגבוהה והמקצועית ביותר.

הובלות פסנתרים זו המומחיות שלנו

המובילים של אפדייט הובלות עוברים הכשרות קבועות כדי שנוכל להציע הובלת פסנתרים מכל הסוגים. לא משנה אם מדובר על פסנתר כנף או פסנתר עומד, הצוות שלנו ערוך ומוכן לבצע את המשימה על הצד הטוב ביותר. מעבר למקצועיות ולדאגה שהמובילים שלנו מעניקים לפסנתרים, אנחנו באפדייט הובלות מבינים במיוחד את החשיבות של הובלת פסנתר בבטחה ואת הדאגה שמתלווה להובלה שכזו. זו הסיבה שאנחנו מתחייבים לספק שירותי הובלת פסנתרים ברמה הגבוהה ביותר ולוודא שלאורך התהליך כולו הפסנתר יישמר בצורה הטובה ביותר.

ישנן חברות הובלה אשר מציעות שירותי הובלות פסנתר ספציפיות, בדרך כלל מקומת קרקע לקומת קרקע או עבור פסנתרים עד משקל מסוים. לעומת זאת, אנחנו באפדייט הובלות מציעים שירותי הובלת פסנתר על ידי מספר סבלים כדי להבטיח את איכות ההובלה ויותר מכך, ניתן גם לבצע דרכינו הובלת פסנתר במנוף כך שאנחנו ערוכים לבצע כל הובלת פסנתר.

הובלת פסנתרים במהלך הובלת דירה בירושלים
הובלת פסנתר בתל אביב ע"י צוות אפדייט הובלות

מחפשים מוביל אמין ומקצועי עבור הובלת פסנתרים?

להובלת פסנתרים ב – 100% הצלחה, במקצועיות, ללא דאגות ובאחריות מלאה – התקשרו אלינו עוד היום ותאמו את הובלת הפסנתר כבר עכשיו.

לאורך השנים ביצענו באפדייט הובלות מאות הובלות של פסנתרים מכל הסוגים ולמעט העובדה שלאחר המעבר יהיה צורך לכוון את הפסנתר מחדש, דבר טבעי שקורה בכל הובלת פסנתרים, כל המעבר יתבצע על הצד הטוב ביותר.

אנו מבצעים הובלת פסנתרים בכל הארץ!

באפדייט הובלות אנחנו מבינים את הערך הסנטימנטלי שיש להובלת פסנתר ולכן החלטנו לפרט את תהליך הובלת הפסנתר, וגם להציע כמה טיפים שיסייעו להובלה רגועה ואיכותית.

כבר בשלב שיחת ההיכרות נבקש לדעת את דגם הפסנתר, מובן שזה לא חובה אך הדבר יאפשר לנו לתאם את ההובלה בצורה נכונה יותר, וכמובן נצטרך לדעת מכם את מיקומו הנוכחי והיעד הרצוי. באופן כללי אנחנו ממליצים לשלוח לנו גם סרטון וידאו שמראה את הפסנתר, את גודלו ואת דרכי הגישה האפשריים.

לאחר שנתאם את כל הפרטים האלו, נעבר לתיאום התאריך והשעה של ההובלה עצמה.

בשעה שקבענו הצוות שלנו יגיע אליכם, נכין את הפסנתר להובלה, נארוז את הפסנתר בחומר אריזה ורק לאחר מכן נוריד אותו בעדינות על ידי רצועות ארוכות הנתמכות מלמטה ונוציא אותו בזהירות אל רכב ההובלות. בנקודת היעד נפרוק את הפסנתר, באותה זהירות שהעמסנו אותו, ונמקם אותו במקומו החדש. לאורך כל הובלת הפסנתר הוא יהיה ארוז בחומרי אריזה ייעודיים ואם נדרש להוריד את הפסנתר קומות, אנו משתמשים ברצועות ארוכות שזוהי מטרתן.

אנו מבטיחים לכם אחריות מלאה להובלה בטוחה של הפסנתר, בלי שום קשר לגובה הקומה ומרחק הנסיעה.

מה המחיר של הובלת פסנתרים?

ישנם מספר פרמטרים שלפיהם נקבע מחיר הובלת פסנתר.

  • מרחק הנסיעה
  • משקל הפסנתר
  • דרכי הגישה – האם יש מעלית שדרכה ניתן להעביר את הפסנתר או שאין מעלית מתאימה ויש צורך להוריד או לעלות את הפסנתר דרך חדר המדרגות

לקבלת הצעת מחיר בעבור הובלת פסנתר צרו אתנו קשר עוד היום ונשמח לעמוד לרשותכם.

מה לגבי פינוי פסנתר מדירה בלבד?

אם יש לכם פסנתר שאתם רוצים לפנות מהדירה כי החלטתם שאין לכם צורך בו. אנחנו נגיע ונפנה את הפסנתר.

התקשרו אלינו עוד עכשיו אנו נסביר ונפרט הכול.

לשירותים נוספים של אפדייט הובלות >>

הובלת פסנתר במהלך הובלת דירה בתל אביב
הובלת פסנתר ארוז אל דירה במהלך העברת דירה

הובלת פסנתרים – כל הטיפים שחשוב שתכירו

תכנון מסלול הובלת הפסנתר

תכנון מסלול ההובלה של הפסנתר עוד לפני המעבר  הוא דבר חשוב ביותר. מומלץ למדוד את אורכו ורוחבו של הפסנתר ולהבין לפני ההובלה:

  • האם הפסנתר ייכנס למעלית?
  • האם ניתן להעביר את הפסנתר דרך חדר המדרגות?
  • האם חדר המדרגות פנוי לצורך העברה של הפסנתר (עפ"י מידותיו)  ואין ציוד של השכנים שיכול לחסום או להקשות על המעבר?
  • במידה ולא ניתן להוביל את הפסנתר במעלית או בחדר המדרגות, האם יש גישה למנוף הרמה לצורך העברת הפסנתר?

ע"י בחינה של המסלול נוכל בוודאות להקטין את ההפתעות במהלך ההובלה  ובכך לוודא שהובלת הפסנתר תתבצע באופן מקצועי, מהיר ובטוח

מספר המובילים הנדרש להובלת פסנתר

מכיוון שמשקלם של פסנתרים מתחיל מ-100 קילו ויכול להגיע גם למשקלים גבוהים בהרבה (ובוודאי אם מדובר על פסנתר כנף), יש להתייחס לשלב העברת הפסנתר בצורה הרגישה ביותר לאורך כל ההובלה שכן מדובר על כלי נגינה רגיש שיכול להינזק בקלות.

מומלץ להיעזר ב 2-3 מובילים לפסנתר רגיל ואם מדובר על פסנתר כנף גדול יידרשו 4 מובילים לפחות

כיסוי ואריזה מוקפדת של הפסנתר

אל דאגה, אנחנו כבר עושים זאת עבורכם במהלך ההובלה.

כשכבת הגנה ראשונה אנו משתמשים בשמיכות שיעטפו את הפסנתר מכל צד להגנה מפני פגיעות חיצוניות אפשריות במהלך המעבר.

כשכבת הגנה שניה, אנו משתמשים בניילון נצמד להגנה מפני אבק, לכלוך, טיפות מים ועוד.

הובלת פסנתרים - שאלות ותשובות

מחיר הובלת פסנתר תלוי במספר גורמים ויכול לנוע בין כמה מאות ש"ח לפסנתר קטן ועד יותר מ 1000 ש"ח לפסנתר כנף גדול (תלוי במרחק ההובלה ומשקל הפסנתר). צרו אתנו קשר לקבלת הצעת מחיר מדויקת עבור הפסנתר שלכם.

להובלת פסנתר במשקל ממוצע (פסנתר ממוצע שוקל כ 200 קילו) נדרשים 2 אנשי צוות.

כשמדובר על הובלת פסנתר כנף הסיפור קצת יותר מורכב מפאת משקלו של הפסנתר. במקרה של פסנתר כנף נדרשים כ 4 אנשים ולפסנתרי כנף גדולים במיוחד אפילו יותר. במידת הנדרש אנו מפרקים מספר חלקים כבדים (רגליים, כנף) על מנת להקל על ההובלה ומרכיבים מחדש עם ההגעה לדירה החדשה (אל תדאגו, כחברה מקצועית שכבר הובילה מאות פסנתרים ופסנתרי כנף, אנו מומחים בפירוק והרכבה של החלקים הללו).

בהחלט כן. התקשרו אלינו עכשיו לקבלת הצעת מחיר מדויקת עבור הפסנתר שלכם ונשמח להיות לשירותכם.

בהחלט כן, אנחנו באפדייט הובלות גאים לבצע עבורכם הובלת פסנתרים מקצועית בכל מקום בארץ ובכל זמן. התקשרו עוד היום לקבלת הצעת מחיר להובלה עבור הפסנתר שלכם.

דילוג לתוכן
תודה

הבקשה נשלחה.
אנו ניצור איתך קשר בקרוב.

הזמינו הובלה