הובלת משרדים

054-742-80-80

אנחנו מובילים דירות

בחרו את הדרך שלכם לקבלת הצעת מחיר להובלה:

הובלת משרדים בטוחה ואיכותית

אחד הדברים החשובים שיכול לחסוך הרבה מאמץ וכסף במהלך הובלת משרדים הוא תכנון נכון של ההובלה.

תכנון הובלת משרד

כשמדובר במעבר של מספר משרדים, התכנון המדויק והקפדני הוא שיהפוך את כל המעבר לקל ובטוח. חשוב ביותר לתכנן את שלבי המעבר והתזמון של כל משרד ומשרד ולסמן את הציודים בהתאם כך שבמיקום החדש, הציוד יגיע וימוקם במשרד הנכון.

הובלת משרד ואריזת משרד דורשת דיוק, מקצועיות ומיומנות. לפני כל הובלת משרד, כל המסמכים נארזים בקרטונים קטנים או גדולים לפי דרישת הלקוח, כל הקרטונים ממוספרים לפי סדר תכולת משרד, זה מאפשר לחסוך הרבה בעיות וזמן בסידור המשרד החדש. ציוד מחשבים וכל ציוד משרדי אחר נארז אף הוא בקרטונים.

חשוב במיוחד לרשום על גבי הארגזים את משרד המקור ואת משרד היעד ואם יודעים את הקומה והחדר אז אפילו עדיף כך שהמובילים יידעו להניח את הארגזים כבר במיקום המדויק ביעד.  תהליך הרישום הזה אולי נשמע מייגע אך הוא יכול לחסוך המון שעות עבודה ולהפוך את כל המעבר לאפקטיבי ויעיל.

ישנם אלמנטים נוספים שיכולים להפוך את מעבר המשרדים לתהליך אפקטיבי ויעיל. מומלץ לתאם עם אנשי התחזוקה של הבניין את נושא המעליות (לאשר מראש שימוש במעליות המשא של הבניין) וכן לדאוג מבעוד מועד לחניה נוחה וקרובה לבניין המשרדים. מדובר הן על בניין המקור שממנו אנו עוברים והן על בניין היעד.  תיאום מראש עם כל הגורמים הוא אחד מהגורמים המרכזיים להצלחה של מעבר משרדים ממקום למקום.

חברת הובלה מקצועית ורצינית גם תדאג לשלוח נציג אל המשרדים מבעוד מועד על מנת להבין את כל ההשלכות כך שביום המעבר לא יהיו הפתעות והכל יהיה כמתוכנן.

ציוד משרדי בארגזים במהלך הובלת משרדים

שירותי הובלת משרדים מקצועיים

אספקת כל מוצרי האריזה להובלת המשרד – פירוק הרהיטים ואריזת הרהיטים, כהכנה לעבודה מושלמת – אריזה של ציוד משרדי, חפצים אישיים – הובלת המשרדים נעשית במהירות וביעילות רבה ובכל ימות השנה.

אנו מתמחים בהובלת משרדים ומומלצים על ידי כל לקוחותינו. מספר עצום של לקוחות מרוצים מהשירותים שלנו וממליצים עלינו בערוצים השונים. נשמח להיות לשירותכם, אפדייט הובלות – החברה המובילה במתן שרותי ארגון והובלת משרדים.

העובדים שלנו מנוסים ויודעים היטב את העבודה תוך כדי מתן שרות מקצועי ואיכותי בתהליך ההעברה. הניסיון הרב של חברת אפדייט הובלות מאפשר לנו לתת לכם את השירות הטוב ביותר וברמה הגבוהה ביותר.

אנו מעבירים ומובילים משרדים בכל הגדלים ובכל הארץ והניסיון הרב שלנו בהובלת משרדים מאפשר לנו לבצע את הובלת המשרד באופן מהיר ומדויק והכל בהתאם לתכנון.

הובלת משרדים במינימום זמן ובמקסימום מקצועיות

העברת משרד היא משימה לא פשוטה אשר כדאי לבצע אותה רק על ידי חברת הובלות מקצועית. מעבר לעובדה שהובלת משרדים הינה משימה מורכבת ביותר, אם בתהליך של הובלות דירה מערבת מספר נפשות, אז מתהליך של הובלת משרדים מושפעים המון אנשים ועובדים וכן הפעילות השוטפת של החברה.

כל פרט קטן הוא חשוב, ובוודאי תכנון מופקד לכל התהליך שהרי ארגון לא נכון של הובלת משרד יכול להביא להפסדים בזמן ולהפסדים כספיים. את הובלת המשרדים מומלץ לבצע במהירות, בדייקנות ובהתאם לתכנון.

ניתן להזמין הובלת משרד בכל הארץ ובכל זמן. אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר בטלפון המופיע באתר ואנחנו כבר נדאג שכל המעבר יתבצע על הצד הטוב ביותר, באופן חלק והכל לפי התכנון. אנחנו נדאג לכל תהליך המעבר מקצה לקצה החל מאריזת הרהיטים, אריזת מסמכים, פירוק הרהיטים, העמסת התכולה למשאית, פריקת המשאית במקום החדש, סידור המשרד החדש ועד ניקיון הפסולת של האריזות מתהליך ההובלה, כך שכל מה שדרוש מכם זה לציין זמן, כתובת המשרד את כל השאר תשאירו לנו.

בהזמנת הובלת משרד, אתם יכולים להיות בטוחים בשלמות הרהיטים, בעבודה המקצועית, בשירות האדיב ובמחיר ההוגן.

הובלת משרד עם אפדייט הובלות – זו לגמרי חוויה שלאחריה אתם תמשיכו לעבוד אתנו גם בהובלות הבאות (מוזמנים לקרוא את ההמלצות עלינו)

 אנו מציעים מגוון שירותים הנחוצים להובלת משרדים חלקה ומקצועית:

  • הזמנת שמאי (יועץ) לקבלת הצעת מחיר להובלה.
  • משלוח של חומרי אריזה בכמויות הנדרשות.
  • אריזת תכולת משרד, כולל ציוד משרדי, ריהוט וחפצים אישיים.
  • שימור חפצים מדויק של כל מקום עבודה במשרד.
  • פירוק והרכבת הרהיטים.
  • העמסה ופריקה של הרכוש בסדר מקצועי לשמירת הרכוש ללא נזקים.
  • סידור דברים במקום חדש, על פי תכנון מראש.
  • פינוי פסולת של ההובלה בסיום הובלה.

מדיניות אפדייט הובלות ומטרתה, פיתוח מתמשך של שיפור שירותי ההובלות. אכפת לנו מאוד מרמת השירות ואנו יכולים להבטיח לכם את רמת השירות הגבוהה ביותר.

למאמר מפורט על כל השלבים הנדרשים בתכנון נכון של העברת משרדים לחצו כאן.

עברו אתנו, ובוודאות תהיו מרוצים !

דילוג לתוכן
תודה

הבקשה נשלחה.
אנו ניצור איתך קשר בקרוב.

הזמינו הובלה