הובלות קטנות

משפחה עוברת דירה

054-742-80-80

אנחנו מובילים דירות

בחרו את הדרך שלכם לקבלת הצעת מחיר להובלה:

הובלות קטנות ומהירות עם "אפדייט הובלות"

חשוב לנו להבהיר כי אלו המצבים אליהם אנחנו מתייחסים כהובלות קטנות:

  1. הובלות של דירת חדר או שני חדרים
  2. הובלות של דירת סטודנטים קטנה
  3. הובלה של תכולת חדר בדירת שותפים.

למען הסר כל ספק, אנו לא מבצעים העברת פריט בודד.

דירות קטנות הפכו בשנים האחרונות לפופולריות מאוד, במיוחד באזור המרכז, אך חברות הובלה רבות מעדיפות להימנע מהובלה קטנה כיוון שהדבר לא משתלם בעבורם והם יעדיפו להמתין להובלות גדולות ומשמעותיות יותר. אנחנו בחברת "אפדייט הובלות" מבינים כי כל הובלה היא משמעותית לבעליה ולכן אנחנו מציעים שירותי הובלות קטנות בכל רחבי הארץ.

אחד הקשיים הגדולים ביותר שמתלווים למעברי דירה הוא שלב החיפוש אחר חברת הובלות מקצועית שתדע לבצע את העבודה במהירות ובדייקנות. הדבר נכון עוד יותר כאשר מדובר על הובלה קטנה, בעיקר כי ההובלה עצמה שונה מהובלות אחרות. לעומת הובלות אחרות, הובלה קטנה יכולה להתבצע על ידי מוביל אחד מיומן או שניים במקסימום. מה שחשוב בהזמנת הובלות קטנות זו הזמינות של המובילים והזריזות בביצוע ההובלה.

המובילים שלנו זמינים עבורכם לביצוע הובלה קטנה של דירת סטודנטים או דירת חדר קטנה ויעזרו לכם לעבור דירה באופן מהיר ובלי הרבה סיפורים מורכבים. באים. מעמיסים. מובילים.

מחפשים מוביל אמין ומקצועי להובלה של דירת חדר קטנה? התקשרו עכשיו 054-742-80-80

הובלות קטנות בכל רחבי הארץ

אומנם רוב הביקוש עד היום היה להובלות קטנות במרכז והובלות קטנות בתל אביב אולם לאחרונה ישנה מגמה של עלייה גם באזורים אחרים ברחבי הארץ.

תקופת ההובלות הקטנות מגיעה לשיאה לקראת חודש אוקטובר כאשר הסטודנטים חוזרים ללימודים ורבים מהם עוברים לגור בשכירות ליד האוניברסיטה או במעונות האוניברסיטה. נוסף על כך, צעירים רבים מחפשים לגור בתל אביב בשכירות עם שותפים לדירה כך שהרבה פעמים מדובר על הובלה של תכולת חדר בלבד בדירת שותפים.

אנחנו באפדייט הובלות מתמחים אומנם בהובלות במרכז, אך אנחנו מציעים את שירותינו המקצועיים להובלות בכל רחבי הארץ.

התקשרו עוד היום ואנו נדאג לכם להובלה קטנה ומהירה.

לעמוד הבית>>

שאלות ותשובות על הובלות קטנות

אצלנו באפדייט הובלות, הכוונה בהובלה קטנה היא להובלה של דירות קטנות (1-2 חדרים), דירת סטודנטים קטנה או הובלה של תכולת חדר בדירת שותפים. אין הכוונה להובלה של פריט בודד.

בהחלט כן. באפדייט הובלות אנו ערוכים ומבצעים הובלות בכל רחבי הארץ, מכל מקום ולכל מקום. כמובן שמרחק ההובלה למקוום החדש הוא פקטור בתמחור ההובלה. התקשרו אלינו עכשיו לקבלת הצעה מדויקת להובלה קטנה בכל מקום בארץ.

מחיר הובלה קטנה נמוך יותר מאשר מחיר הובלה רגילה, בעיקר כי אנחנו לא צריכים את אותה כמות מובילים ורכב ההובלה יכול להיות קטן יותר. התקשרו אלינו עכשיו לקבלת הצעת מחיר מדויקת עבורכם.

אמנם אנחנו מציעים שירות של הובלת פסנתרים בודדים מדירות, אך אין הכוונה להובלה קטנה. הובלה של פסנתרים דורשת מומחיות אחרת מהובלה קטנה וצוות עובדים גדול יותר בדרך כלל.

לא, אנחנו לא מבצעים העברה של פריט בודד בלבד בין אם מדובר על מקרר, ארון או כל דבר אחר.

מכיוון שהובלה קטנה דורשת במקסימום עד 2 מובילים ומשאית הובלה אחת, הזמינות גבוהה יותר. יחד עם זאת, הכל תלוי בביקוש להובלות בתאריך המיועד. אנחנו ממליצים להתקשר כבר ביום שאתם יודעים על התאריך המיועד ולא להמתין ליום ההובלה המיועד.

דילוג לתוכן
תודה

הבקשה נשלחה.
אנו ניצור איתך קשר בקרוב.

הזמינו הובלה