הובלות קטנות לסטודנטים

משפחה עוברת דירה

054-742-80-80

אנחנו מעבירים דירות סטודנטים

בחרו את הדרך שלכם לקבלת הצעת מחיר להובלה:

הובלות קטנות וגדולות כאחד יכולות לעשות לנו לא מעט צרות במידה וננסה לעשות את זה לבד. גם כשמדובר בתנור אחד או ספה – אין לנו את האפשרות לבצע את ההובלה בעצמנו. במקום להזעיק חברים לעזרה, במקום לשבור את הגב ולנסות לסחוב את הציוד במדרגות – ניתן להזמין מוביל שיעשה את העבודה בשבילכם. כיום שירותי ההובלה כוללים מגוון שירותים ומאפשרים לכם לבצע הובלה של תכולת דירה מלאה, קטנה או גדולה, כמו גם הובלת פריטים בודדים במחיר משתלם. עבור משרדים אשר רוצים להעביר את כל הדברים ולסדר אותם אחד לאחד במשרד החדש – ניתן להזמין שירות העתקת משרדים.

הובלות קטנות לסטודנטים במחיר משתלם

לא כל חברה עוסקת בהובלה קטנה בשל הסכומים הנמוכים אשר נדרשים בהובלה מסוג זה, אבל אלה שכן יאפשרו לכם להעביר פריטים בודדים לדירתכם החדשה תמורת סכום נמוך ונוח לכל כיס. הדבר יעיל במיוחד במידה והעברתם בכוחות עצמכם את מרבית החפצים אך כעת נותר לכם להעביר ציוד כבד כמו מכונת כביסה, מקרר או סלון ישיבה.

על מנת להקל עליכם בכל תהליך המעבר תוכלו ליצור קשר עם "אפדייט הובלות" אשר משנת 2009 מתמחים בכל סוגי ההובלות ומציעים שירותים נוספים כמו לדוגמא:

  • שירותי מנוף
  • שירותי העתקת משרדים
  • שירות VIP – אריזה ופריקה בבית הלקוח
  • שירותי אכסון
  • פירוק והרכבת רהיטים על ידי נגר מומחה
  • משאית בעלת רמפה הידראולית

הובלות קטנות לסטודנטים, מובילים גדולים

המובילים של אפדייט יקבלו את פניכם בחיוך וישמחו לענות על כל שאלה. אנו מתחייבים כי המחיר שנסגור בטלפון הוא המחיר אשר ניקח בסוף ההובלה, ללא שינויים או הפתעות. אנו מעניקים אחריות מלאה על כל תהליך ההובלה וביטוח של 100 אלף ₪ על התכולה. במידת הצורך נוכל לספק לכם גם ארגזים וחומרים אחרים לאריזה. השירות ניתן בצפון הארץ ובמרכזה.

דילוג לתוכן
תודה

הבקשה נשלחה.
אנו ניצור איתך קשר בקרוב.

הזמינו הובלה