הובלות בשרון

הובלות בשרון עם חברת אפדייט הובלות. מובילים בכל ערי השרון: נתניה, רעננה, הרצליה, כפר סבא והוד השרון

054-742-80-80

אנחנו מובילים דירות בשרון

בחרו את הדרך שלכם לקבלת הצעת מחיר להובלה:

תוכן עניינים

אפדייט הובלות - חברת הובלות בשרון

אזור השרון ידוע כאחד האזורים היפים ביותר בישראל וכאחד מהאזורים המועדפים למגורים בארץ בין אם בערי השרון או במושבים הפרוסים בכל אזור השרון. הצוות המנוסה והמקצועי שלנו ישמח לסייע לכם בכל סוג של הובלה שתדרשו לבצע וכל פתרון שתצטרכו בהובלות באזור השרון.

המשיכו לקרוא וגלו עוד על "אפדייט הובלות", חברת הובלות בשרון, שמציעה לכם את השירותים המקצועיים ביותר בכל הקשור בהובלות. "אפדייט הובלות", חברת ההובלות המובילה בישראל עם מאות המלצות מלקוחות מרוצים תשמח לבצע בעבורכם את כל סוגי ההובלות בשרון, הובלות דירה, העברת משרדים ועוד.

עוברים דירה בשרון
צוות אפדייט הובלות במהלך הובלות בשרון הצפוני
צותת אפדייט הובלות מבצע הובלת דירה בשרון
מובילים ריהוט אל דירה במסגרת הובלות בשרון

אנו מודעים לעובדה כי כל מעבר דירה הוא אירוע משמעותי בפני העוברים, לא משנה אם מדובר על מעבר של דירת סטודנטים או מעבר של משפחה. זו הסיבה שכשאנחנו מציעים הובלות בשרון אנחנו פונים לכולם עם הידיעה כי שירות ההובלה שלנו הוא המקצועי, האמין והמסור ביותר בארץ. לאורך השנים לא רק שצברנו ניסיון חסר תקדים בהיקפו בביצוע הובלות בכל הארץ, חשוב מכך, למדנו להכיר בערך העליון שיש בהענקת שירות מסור ומקצועי ללא פשרות לכלל לקוחותינו.

כחלק מהרצון שלנו להעניק לכם שירות ברמה אחרת, אנחנו מציעים לסייע בכל דבר הקשור במעבר. החל באריזת הבית והחפצים ועד לפריקה וסידור התכולה ביעדה. אצלנו ב"אפדייט הובלות" אנחנו שמים אל מול עינינו רק את טובת הלקוח ואת ביטחון החפצים שלו, רק ככה אנחנו יכולים לדעת כי עמדנו ביעדים שלנו.

כחלק מהרצון שלנו להציע שירותי הובלה שאפשר לסמוך עליהם, אנחנו מאמינים בשקיפות ולהלן הנקודות המרכזיות שנוכל להציע לכם:

  • חברת הובלות הממוקמת באזור השרון 

    כחברה שממוקמת בעיר כפר סבא, חברת "אפדייט הובלות" זמינה תמיד להובלות באזור השרון. שמה של החברה הולך לפניה ברמת השירות והמקצועיות בהובלות דירה ברחבי אזור השרון ועל כך מעידים מאות ההמלצות והפידבקים החמים ברשת שאנו מקבלים מהמשפחות. אנחנו מאמינים כי כדי להציע הובלות בשרון ברמה הטובה ביותר, על חברת ההובלות להציע משאיות מתקדמות ומבוטחות אשר יוכלו לענות על כל דרישות הלקוח בשקיפות ואמינות. זו הסיבה שאנחנו מציגים בגאווה את רישיון העסק שלנו ואת תעודות הביטוח של הרכבים שלנו – כי מקצועיות ואמינות היא מעל הכל.

  • הובלות בשרון שמגיעות לכל מקום

    חברת "אפדייט הובלות" חרטה על דגלה לתת שירותי הובלה מקצועיים ברמת שירות גבוהה ביותר. "אפדייט הובלות" לא רק שמציעה לכם שירותי הובלה בשרון, אלא גם שירותי הובלה מקצועיים לכל רחבי הארץ. אז לא משנה אם אתם עוברים מכפר סבא לפרדסיה, או מנתניה לקיסריה, הצוות שלנו יעמוד לשירותכם תמיד ולכל מטרה.

  • הובלות דירה בשרון

    הדרך הטובה ביותר שלנו לדעת כי ביצענו את עבודתנו כראוי, היא לראות את הלקוח נושם נשימה ארוכה ונהנה מכוס קפה טוב ביודעו כי החפצים שלו בידיים בטוחות וטובות. כדי להבטיח לכם את השקט הנפשי הזה, אנחנו מאמינים כי הגעה בזמנים שנקבעו מראש היא הדבר הראשוני והבסיסי ביותר שאפשר לעשות. לא רק שכל ההובלות שלנו מתבצעות בזמנים אלא גם תוך כדי שמירה מרבית על החפצים ומובן שגם על חוקי התנועה. עשרות ההמלצות שנכתבו עלינו מלקוחות שעברו אתנו בשרון כבר אומרות את הכול. אנו מזמינים אתכם לקבל חוויית שירות ברמה אחרת לגמרי.

  • הובלות מיוחדות בשרון 

אזור השרון אולי נחשב לאזור שברובו מתגוררות משפחות, אך מניסיוננו אנו יודעים כי כל אדם באשר הוא זקוק למגוון של סוגי הובלות. השירותים שלנו עומדים בתווי התקן המחמירים ביותר בכל הקשור גם להובלות מיוחדות של פסנתרים ופירוק והרכבה של רהיטים. מעבר לכך, הצוות המסור והמיומן שלנו יעמוד לשירותכם בכל סוג של הובלה אשר תדרשו לבצע. בין שמדובר על הובלה של דירת חדר, בהובלה של דירת חמישה חדרים או הובלות משרד. את כל סוגי ההובלות אנו מבצעים ברמת שירות ומקצועיות גבוהה ביותר – איכות שירות שכבר נהיה הסימן המסחרי שלנו.

 

נתונים מעניינים על הובלות בשרון

אז מהם הסיבות המרכזיות שאנשים עברו לגור באזור בשרון?

בטבלה הבאה ריכזנו נתונים שנאספו אצלנו ב"אפדייט הובלות" בחמשת השנים האחרונות של לקוחות שעברו להתגורר בשרון:

אחוז עוברים סיבת המעבר
45%משפחות ששדרגו דיור לאזור יוקרתי יותר 
15% סטודנטים/רווקים שחזרו לגור בעיר
22%רצון לגור באחד ממושבי השרון במקום שקט
18%סיבות אחרות

אנו יכולים לומר בוודאות וכפי שמשתקף מהנתונים, הרוב העיקרי שביקשו להתגורר בשרון היו משפחות או זוגות שמחפשים מצד אחד את השקט של אזור השרון ומושבי השרון ומצד שני עדיין שיהיה מספיק קרוב למרכז.

מהן התפלגות הבקשות של הובלות מערי השרון לערים אחרות?

נתונים לא פחות מעניינים הם נתוני המעבר מהשרון אל ערים אחרות כפי שמשתקף בהובלות שבוצעו על ידינו ב 5 השנים האחרונות:

אחוז העוברים דירה אל למחוץ אזור השרוןמאיזו עיר בוצעה ההובלה?
28%הובלה מנתניה 
19%הובלה מהרצליה
16%הובלה מכפר סבא
14%הובלה מרעננה
23% ערים אחרות בשרון

אנו יכולים לומר בוודאות שרוב ההובלות בשרון שבוצעו על ידינו אל אל ערים אחרות היו בעיקר מהערים הגדולות: מנתניה, הרצליה, כפר סבא ורעננה. נתון שאינו מופיע בטבלה אך אנו עדים לו הוא שהרבה מהובלות הדירה מבוצעות מעיר אחת בשרון לעיר אחרת בשרון (נראה כי לא ממש ממהרים לעזוב את ערי השרון).

מהן התפלגות הבקשות של הובלות אל השרון?

להלן נתונים של הובלות אל ערי השרון (לא כולל מעבר מעיר אחת בשרון לעיר אחרת בשרון) שבוצעו על ידינו, "אפדייט הובלות" ב 5 השנים האחרונות:

אחוז העוברים דירה לערי נשרוןמאיזו אזור/עיר בוצעה ההובלה?
36%הובלות מתל אביב
23%הובלות מגוש דן
12%הובלת מאזור חיפה
29% ערים אחרות בארץ

 

הזמינו עכשיו שירותי הובלה בשרון

אם אתם רוצים לשמוע עוד על השירותים שלנו, אתם מוזמנים לעשות זאת ישירות מפי לקוחות העבר שלנו או להיכנס לערוץ היוטיוב שלנו לראות סרטונים של משפחות שעברו אתנו דירה. אנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר בנוגע להובלות בשרון או הובלה לכל מקום אחר בארץ. מוזמנים להתקשר אלינו ישירות ל – 054-742-80-80

אפדייט הובלות - הובלות בשרון

דילוג לתוכן
תודה

הבקשה נשלחה.
אנו ניצור איתך קשר בקרוב.

הזמינו הובלה