הובלות ברעננה

הובלות דירה ברעננה

054-742-80-80

אנחנו מובילים דירות ברעננה

בחרו את הדרך שלכם לקבלת הצעת מחיר להובלה:

חברת אפדייט הובלות מציעה הובלות ברעננה

אנו כאן על מנת להציע לכם צוות איכותי להובלת דירה, בית פרטי, הובלה קטנה או העברת משרד.

צוות העובדים שלנו מתמחה ב:

הובלת דירות ובתים פרטיים: עטיפה נכונה של הריהוט, אריזת תכולה, שירותי נגרות על ידי צוות מקצועי, שירות פריקה מארגזים וסידור, משאיות סגורות המתאימות לכל עונות השנה.

הובלה קטנה: הובלת דירות קטנות, רהיטים בודדים, פירוק והרכבה של ארון רגיל או ארון הזזה והובלת מוצרי חשמל בעמידה.

הובלת משרד: שירות מיוחד להובלה והעתקה של משרד. אריזה של קלסרים, פירוק והרכבה במקום החדש של שלוחות אישיות, שירות מהיר ואמין.

איכות ללא פשרות, צוותים מקצועיים, ומחירים הוגנים.

התקשרו עכשיו.

איך בוחרים חברת הובלות ברעננה?

אם אתם מתגוררים ברעננה בוודאי ידוע לכם שבאזור פועלים לא מעט גורמים המציעים שירותי הובלות. בין היתר, ניתן להזמין הובלות קטנות במיוחד עבור סטודנטים ופריטים בודדים, הובלות מלאות לדירות ומשרדים, הובלות עם מנוף לקומות גבוהות ועוד. יחד עם זאת, חשוב להבין כי לא כל חברת הובלות ברעננה מציגה את אותן האיכויות ומטבע הדברים ישנם הבדלים בין הגורמים. את הפרמטרים האלו יש לבדוק ובהמשך המאמר נסקור אותם, אך לפני כן ניתן מספר טיפים למציאה של מוביל מומלץ ברעננה.

באופן כללי ישנם שני סוגי ערוצים לאיתור חברת הובלות בשרון עבור הובלת דירה ברעננה, משרד וכדומה. הערוץ הראשון הוא רשת האינטרנט והרשתות החברתיות. כיון כל חברת הובלות ברעננה המכבדת את עצמה מחזיקה אתר אינטרנט ובו מתוארים אזורי הפעילות שלה, סוגי ההובלות שהיא מתמחה בהן ושירותים נלווים שהיא מציעה (למשל עבודות נגרות לפירוק והרכבת רהיטים, פירוק והרכבת שלוחות בהעברת משרדים, שירותי עיטוף, סידור ריהוט בדירה החדשה וכן הלאה). כדאי להתרשם מחזות האתר ומהחומר הקיים בו לצורך הבנה ראשונית.

לאחר מכן ניתן לפנות את החברה ולהתחיל לברר את הנושאים השונים, כפי שנתאר בהמשך. אולם לפני כן תמיד כדאי לבקש מהנציגים כמה מספרים של לקוחות שקיבלו את השירות בעבר, להתקשר אליהם ולראות האם היו שבעי רצון וההתנהלות. במידה ובחברה אומרים שאינם יכולים לתת הפניה כזו, צריכה להידלק נורת אזהרה – האם אין לקוחות מרוצים? מדוע? הרי לא מדובר בתחום המצריך דיסקרטיות מיוחדת.

הערוץ השני לאיתור הובלה ברעננה הוא כמובן המעגלים הקרובים שלכם, כגון חברים וקולגות. לא תמיד קל למצוא אדם קרוב שאתם סומכים על דעתו שביצע העברת דירה או משרד לאחרונה, פשוט כי לא מדובר בשירות שנצרך בתכיפות גבוהה על ידי כל אחד. אבל אם מצאתם מישהו כזה שאלו אותו על שביעות רצונו ומדוע הוא ממליץ/לא ממליץ על חברה מסוימת – המחיר? השירות? המקצוענות? וכן הלאה.

 

צוות 2 של אפדייט הובלות בצילום קבוצתי במהלך הובלת דירה ברעננה
פריקה של ארגזים בדירה ברעננה
סלאבה, הבעלים של אפדייט הובלות מחייך למצלמה במהלך הובלה ברעננה
הובלות ברעננה עם צוות 2 של אפדייט הובלות

מה חשוב לוודא לפני שמזמינים הובלה עם חברת הובלות ברעננה?

יש כמה דברים בסיסיים שחשוב לוודא לפני שמזמינים הובלות ברעננה:

 • האם החברה מחזיקה רכבים המתאימים לתכולת הדירה או המשרד שלכם, החל בטנדר ועד למשאית. האם מדובר במשאית סגורה המתאימה גם למזג אוויר גשום? 
 • האם החברה זמינה ופנויה בתאריכים הרלוונטיים עבורכם להעברה? שלא יקה מצב בו נגמר החוזה על הדירה הקודמת ואתם תקועים בלי מוביל.
 • במידה והדירה או המשרד החדשים או הישנים נמצאים בקומה גבוהה, ובתנאים המצריכים עבודת מנוף, יש לוודא שמנוף הרמה או במת הרמה וכן אמצעים אחרים אכן מצויים ברשות החברה.
 • האם יש לחברה רישיון מוביל המאפשר ביצוע הובלות ברכבים כבדים, חנייה לצורך ביצוע העבודה והחזקת ציוד מקצועי נדרש להובלות.
 • אם עדיין לא עשיתם זאת, ודאו שהחברה בעלת ניסיון מוכח בסוג ההובלה הנדרשת לכם.

אילו שירותי הובלה מספקת חברת הובלות ברעננה?

שירותיו של מוביל מומלץ ברעננה מתחלקים למספר סוגים:

 • הובלת משרדים בדרך כלל מדובר בהובלות יחסית גדולות של פריטי ריהוט וציוד חשמלי ואחר, וכן בקלסרי מסמכים ועוד. חברה המבצעת את העבודה צריכה להיות דייקנית ויעילה מאוד על מנת שתעמוד בלוחות הזמנים, להיות מסוגלת לפרק ולהרכיב שלוחות אישיות, לדעת לטפל בקלסרים, להוביל מוצרי חשמל בעמידה, ולהיות רגישה מאוד לכל הפריטים והציוד בדגש על אלקטרוניקה. 
 • הובלת דירה ברעננה – אלו ההובלות הנפוצות ביותר. יש לציין כי בתחום זה המחירים משתנים בעיקר בהתאם לגודל הדירה, כך שהובלה של דירה בת 4 חדרים תהיה זולה יותר מדירה בת 6 חדרים. יש לוודא שהחברה יכולה לספק צרכים מיוחדים, למשל שירות פירוק והרכבה של ארונות, דלתות הזזה וכדומה וכמובן גם הרכבה שלהם בדירה החדשה.
 • הובלות סטודנטים – זהו תחום הדומה במהותו להובלת דירה אולם ההבדל הוא בגודל. פעמים רבות דירות סטודנט הן קטנות ולא מכילות פריטים גדולים או רבים, ולכן לעיתים ניתן לבצע את המלאכה עם רכב מסחרי גדול כמו טנדר ובעלויות יותר זולות.

איזה מידע חשוב להעביר למובילים של חברת הובלות ברעננה?

ראשית, חשוב להדגיש שחברות המספקות הובלות ברעננה יכולות לבצע גם עבודות דחופות, אולם לא פעם הדבר כרוך בתשלום יותר גבוה. כמו כן, כאשר משאירים את הדברים לרגע האחרון יש יותר סיכון שלא תמצאו חברה רצינית ומקצועית בזמן. לכן, עדיף ליצור קשר כמה שבועות מראש וכבר להתחיל להעביר את הפרטים הנחוצים, למשל:

 • מהו גודל הדירה/המשרד ואילו פריטים נדרשים להעברה: אלקטרוניקה, חשמל, ריהוט גדול, ארגזים, חפצים קטנים. האם צריך למספר את האריזות ולחלק את האריזות לצורך פריקה יעילה במקום החדש?
 • מיקום הדירה/המשרד הישן ומיקום היעד החדש.
 • כאמור, הימים הכי מתאימים מבחינתכם להובלה.
 • האם יש מעלית בבניין? ובאיזו קומה שוכנת הדירה? האם חדר המדרגות פנוי?
 • האם יש חנייה ליד המבנה המאפשרת לעצור עם משאית/מנוף.
 • האם אתם צריכים ארגזים או ציוד עיטוף ייחודי?

שימו לב: אנשי חברת ההובלות כבר יידעו מה לשאול אתכם, אז אין מה לדאוג, אבל לכל הפחות חשבו על צרכים מיוחדים שלכם.

אילו פעולות תבצע חברת הובלות ברעננה לפני ההובלה?

מוביל מומלץ ברעננה יבצע מספר פעולות היערכות בסיסיות:

 • הכנת חוזה התקשרות לצורך ביצוע העבודה.
 • ארגון כלל הארגזים והאריזות לרבות עיטוף לריהוט למניעת שריטות, ארגזים ייעודיים לציוד אלקטרוני וכדומה.
 • העברת הארגזים ללקוח לצורך התארגנות. חשוב להקפיד שכשאנשי החברה מגיעים לביצוע ההעברה, הכל כבר מוכן וארוז מהצד שלכם, שלא ייגרמו עיכובים העלולים להעלות את המחיר.
 • תכנון ההעברה מבחינת סדר העברת הפריטים והכנסתם למשאית, ציר התנועה וכדומה.

על מה אסור לוותר כשמזמינים הובלת דירה מחברת הובלות ברעננה?

מזמינים הובלת דירה ברעננה? אל תוותרו על הדברים הבאים:

 • ביטוח מתאים – גם בחברה המקצועית ביותר עובדים בסופו של דבר בני אדם. כמו כן, על הכביש בדרך לדירה החדשה עלולות להתרחש תאונות. לכן חברת הובלות ברעננה חייבת להחזיק ביטוח המפצה אתכם על כל פגיעה ברכוש היקר לכם, כאשר התשלום בהחלט מקיף את הנזקים – למשל עד 100 אלף שקלים. שימו לב שהכוונה אינה לביטוח רכב, כפי שמציעים לעיתים גורמים לא רציניים בתחום, אלא ביטוח ייעודי לרכוש בהובלות. ביטוח רכב אינו מכסה באמת נזקים שייגרמו לתכולה שלכם.
 • רישיון מוביל – על הנושא הזה כבר דובר לעיל. למרבה הצער, יש בענף ההובלות גורמים שאינם רציניים וגם לא מחזיקים ברישיון הנדרש. המשמעות היא, בין היתר, עבודה עם רכבים שאינם מתוחזקים כראוי, היעדר שמירה הולמת על הנחיות בטיחות, וכמובן גם סכנה לתכולה שלכם. חבל.
 • הצעת מחיר- אל תסגרו שום דבר בלי הצעת מחיר מפורטת: מהו השירות שאותו תקבלו, מספר הארגזים, סוג רכב ההובלה, מנוף אם יש צורך, מספר אנשי צוות, וכן הלאה. הבינו מדוע אתם משלמים ועל מה בדיוק, וכמה.
 • חוזה – בהמשך להצעת המחיר יש לבצע הובלה ברעננה רק מול חוזה ברור, המפרט את השירותים והמחירים, וכן הצהרה של החברה על החזקה בביטוח הולם ופיצוי הלקוח במקרה של פגיעה בתכולה.

כיצד נקבע מחיר ההובלה בחברת הובלות ברעננה?

כאמור, ההובלות ברעננה משתנות בהתאם לגודל התכולה (הקשורה לגודל הדירה), דבר הניכר בסוג הרכב ובשעות העבודה. יש עוד גורמים משפיעים כמו היותה של מעלית תקינה בבניין, ושירותים מיוחדים הנדרשים מצדכם. הנכם מוזמנים לפנות אלינו ונשמח להרחיב בנושא.

לפרטים נוספים כנסו אל דף הבית.

אפדייט הובלות - הובלות ברעננה והסביבה

דילוג לתוכן
תודה

הבקשה נשלחה.
אנו ניצור איתך קשר בקרוב.

הזמינו הובלה