הובלות ברמת גן

הובלות דירה ברמת גן

054-742-80-80

אנחנו מובילים דירות ברמת גן

בחרו את הדרך שלכם לקבלת הצעת מחיר להובלה:

אם הנכם מחפשים שירותי הובלות ברמת גן – הגעתם למקום הנכון. החיפוש אחר שירות הובלות טוב יכול להשאיר רבים מאיתנו מתלבטים בין אינספור נותני שירות המציעים הובלות מכל הסוגים. כיצד נבחר בנותן השירות הנכון ?

ניתן תמיד להיעזר בסביבה הקרובה ולקבל מהם המלצות. במקביל תוכלו לבדוק בפורומים של בעלי מקצוע או באתרים מיוחדים בהם יש דירוגים וביקורות על מובילים. תוכלו גם לחפש עצמאית אתרים של מובילים בגוגל ולראות לאיזה מהם אתם הכי מתחברים. לבסוף מומלץ להרים טלפון לכל מוביל, לשמוע את מה שיש לו להציע ולבצע השוואה חכמה בין המתחרים.

אפדייט הובלות – הובלות ברמת גן

אם הנכם מתגוררים בסביבת תל אביב, רמת גן, רחובות או גבעתיים – עדיף שתבחרו במוביל שנמצא באזור המרכז על מנת לחסוך בעלויות ההובלה. מעבר הדירה לרוב כרוך בהוצאות רבות כמו רכישת מכשירים חשמליים וריהוט חדש, שכר דירה גבוה יותר ועוד. מומלץ על כן לנסות ולמצוא מוביל אשר יציע מחיר נוח לכיס אך גם יציע את כל השירותים להם אנו זקוקים. אפדייט הובלות מציעים ללקוחותיהם מגוון שירותים עבור כל סוג הובלה, כך שלא תצטרכו להתאמץ כלל.

מה כוללים שירותי הובלות ברמת גן?

  • תחסכו את החיפוש אחר קופסאות – ניתן לקבל מאיתנו ציוד לאריזת התכולה.
  • אל תדאגו לשריטות על הרהיטים – אנו נעטוף אותם ונדאג שיעברו ללא פגע.
  • אל תחפשו מברגה – אנחנו נפרק ונרכיב את הרהיטים בבית החדש.
  • אל תשאירו את הפסנתר מאחור – אנו משתמשים בשירותי מנוף על מנת להכניס לבתים ציוד בעל גודל חריג.
  • אל תדאגו בנוגע לציוד – אתם תקבלו אחריות מלאה וביטוח עד 100 אלף שקלים על התכולה.
  • אל תחכו יותר מדי – שירות VIP יגיע לארוז את כל הדברים שלכם ויסדר אותם בביתכם החדש, כך שתחזרו לשגרה בהקדם האפשרי.

סלאבה ולקוח מרוצה במהלך הובלת דירה ברמת גן

 

איך מוצאים חברת הובלות ברמת גן?

הובלת דירה ברמת גן מוצעת כיום על ידי חברות רבות, חלקן פועלות מתוך העיר עצמה ואילו משרדיהן של אחרות מצויים בערים אחרות באזור גוש דן כגון תל אביב, גבעתיים, ראשל"צ וכדומה. אחת השאלות הראשונות שצצות כאשר מחפשים מוביל מומלץ ברמת גן היא כיצד למצוא את אנשי המקצוע הרלוונטיים, ורק לאחר מכן עולה שאלת הסינון מביניהם, אותה נבחן בהמשך.

אבל קודם כל, איך בכלל למצוא חברה המספקת הובלה ברמת גן. כמו בתחומים רבים אחרים, ניתן להתחיל במעגל הקרוב ביותר אליכם, כלומר בני משפחה, חברים ומכרים, קולגות וכולי. נסו לברר אם מישהו מהמעגל הקרוב שלכם עבר לאחרונה דירה ברמת גן והסביבה, ואם כן – שאלו אותו מי עשה עבורו את העבודה. כמובן, בררו האם היה שבע רצון מההובלה ומדוע – האם בגלל העלויות הנוחות וההוגנות? האם בגלל המידה בלוחות הזמנים? האם בגלל השירות האדיב והיחס הנעים? האם בזכות הרמה המקצועית הגבוהה שהפגינה החברה ויכולתה לתת מענה לכל פריט בכל גודל, רגישות ומורכבות? 

יחד עם זאת, זכרו שמה שמתאים לאחד לא בהכרח מתאים לאחר, ולכן חשוב לברר באיזו הובלה ברמת גן היה מדובר: האם בדירה קטנה או גדולה, אולי רק בפריט גדול אחד, האם היה צורך להשתמש באמצעים מורכבים כמו מנוף, באריזות מיוחדות לציוד רגיש ביותר, האם נדרשה משאית או טנדר בלבד, וכן הלאה. בקיצור, בדקו האם צרכי ההובלה של הממליץ היו דומים לשלכם.

בין אם קיבלתם המלצה ובין אם לאו, זהו הזמן להיכנס אל אתר האינטרנט של חברת הובלות ברמת גן ולקרוא את הפרטים הבסיסיים עליה. כאמור,  בהמשך נבחן פרמטרים שונים שחשוב לוודא מול החברה, אך בשלב הזה ודאו לכל הפחות שהחברה מעניקה שירות ברמת גן ושפעילותה באמת מתבססת בסמוך אליכם, ושהיא מציעה את סוג ההובלות שאתם זקוקים לו. במידה ונחה דעתכם מהחברה, זה הזמן להתקשר אליה ולהתחיל לרדת אל הפרטים.

הובלות ברמת גן

מה חשוב לוודא לפני שמזמינים הובלה מחברת הובלות ברמת גן?

כבר בשיחת הטלפון הראשונה, לפני שאתם בוחרים בחברה הספציפית ובוודאי שלפני החתימה על חוזה העבודה, יש כמה דברים שחשוב לוודא מראש. ראשית, אתם מכירים את תכולת הדירה שלכם, ועליכם לוודא מול החברה שיש ברשותה את האמצעים ההולמים. לדוגמה, האם החברה מחזיקה משאית גדולה מספיק על מנת לסיים את המלאכה בהובלה אחת, או במינימום האפשרי בהשוואה לקיים בשוק. כמו כן, במידה ומדובר בפריט או פריטים גדולים ובקומה גבוהה, בדקו האם החברה מחזיקה מנוף, במת הרמה וכדומה. 

יחד עם זאת, הדבר החשוב ביותר שצריך לברר הוא האם החברה מחזיקה רישיון מוביל, המאפשר לה לבצע נסיעות ברכבים כבדים כגון משאיות, לחנות אם הרכבים שלה במרחב העירוני לצורך ביצוע העבודות, ולהחזיק את הציוד המקצועי הנדרש להובלות. מומלץ בכל לב להימנע מעבודה עם גורמים שאינם מחזיקים ברישיון מוביל, שכן זוהי הרפתקה בה אתם מעמידים בסיכון את הציוד היקר שלכם. חברה המחזיקה ברישיונות המתאימים עובדת עם רכבים מתוחזקים ובטיחותיים, נהגיה מיומנים, מפעילי הציוד שלה מורשים, והיא פועלת לפי כל הכללים והתקנות המתחייבים מרישיונה.

עוד נושא שיש לברר כבר מהתחלה הוא את מידת הזמינות של החברה לעמוד בדד ליין שלכם. ההמלצה הגורפת היא לפנות אל חברת הובלת דירה ברמת גן כמה שיותר מוקדם, עדיף שבועות מראש, על מנת להבטיח את מקומכם. לא כל החברות יוכלו להתפנות מהיום למחר, ואם תשאירו את הדברים לרגע האחרון אתם עלולים למצוא את עצמכם עם גורמים פחות מקצועיים, או לחלופין לשלם יותר כסף. 

אילו שירותי הובלות ברמת גן מספקת חברה מומלצת?

מוביל מומלץ ברמת גן עשוי להציע מספר סוגים של הובלות, אותן הוא יידע להתאים לפי תיאור שתמסרו לו – ועל כך נרחיב בהמשך. ראשית, ישנה הובלת דירות ובתים על תכולתם כפי שכולנו מכירים, המתבצעת על ידי צוות מקצועי ומשאית כאשר הפריטים מועברים דרך חדר המדרגות או במעלית. 

אפילו במקרים אלו יכולים להיות הבדלים גדולים בין חברות, למשל כאלו ששירותיהן כוללים במידת הצורך פירוק והרכבת רהיטים גדולים כדי להקל על המלאכה, חברות המספקות במידת הצורך שירותי פינוי דירה, שירותי אחסון פריטים ושירותי אריזה. דרך אגב, תחת התחום של הובלת דירה ישנן גם הובלות לסטודנטים המבוססות על אותו העיקרון, אולם לרוב מדובר בהעברות יותר קטנות המצריכות רכבים פחות גדולים, ללא מנוף ופחות אנשי צוות, דבר שמתבטא גם בעלויות.

סוג נוסף של הובלה ברמת גן הינו הובלת משרדים. כאן מדובר לעיתים ביותר תכולה לעומת הובלת דירות, החל בריהוט ועד לציוד מחשוב ומסמכים. חברה המבצעת הובלה כזו באופן מקצועי תדע לארוז את הפריטים בצורה מסודרת וממוספרת כך שהכניסה למשרד החדש תהיה מאורגנת וחלקה. 

כמו כן, היא תציע אריזות הולמות עבור ציוד רגיש ותדע כיצד להתנהל עם פריטים חשמליים ואלקטרוניים. היא גם תפגין גמישות על מנת לעמוד בדד ליין של בעלי החברה, ובמידת הצורך תציע אחסון לפריטים של המשרד – למשל אם יש להמתין עד לסיום שיפוץ או ארגון של המקום החדש. 

ישנם סוגים נוספים של הובלות, הנמצאים בהגדרות ביניים. לדוגמא, הובלת מנוף היא קטגוריה בפני עצמה אך יכולה בהחלט להתקיים בהובלה של דירה או משרד. המנוף מייעל את העבודה ומקצר את לוחות הזמנים, ולעיתים פשוט אי אפשר בלעדיו. דוגמא נוספת היא הובלות קטנות, לא בהכרח של סטודנטים, שבהן ניתן להסתפק ברכב מסחרי ולא במשאית כאשר ישנן חברות שאפילו מציעות השכרה של רכבים כאלו למספר שעות או ליום להעברה עצמאית.

איזה מידע חשוב להעביר למובילים של חברת הובלות ברמת גן?

לעולם אין להשאיר את הדברים לרגע האחרון. חברת הובלות ברמת גן שהינה רצינית ומקצועית גם לא תאפשר זאת. במידה והחלטתם לבחור בחברה מסוימת, נציגיה ישאלו אתכם את כל השאלות החיוניות. כך למשל, בחברה יבקשו פירוט של התכולה הנדרשת להעברה: פריטים גדולים וקטנים, פשוטים ומורכבים, כבדים ומיוחדים, רגישים וכן הלאה. כמו כן ישאלו אתכם האם יש בקשות מיוחדות, למשל למספור של אריזות, חלוקה של אריזות בהתאם לחדרים לצורך פריקה יעילה במקום החדש, וכדומה. 

כמובן שגם יש לפרט מהו המיקום שממנו יוצאת ההובלה ומהו מיקום היעד, ואת התאריכים האפשריים מבחינתכם לביצוע ההעברה. עוד ישאלו בחברה באיזו קומה שוכנת הדירה, האם ישנה מעלית, האם יש חנייה, מקם להיכנס עם משאית ומנוף, אבל אינכם צריכים להיות מוטרדים יותר מדי. חברה המכבדת את עצמה בכל מקרה תשלח נציג אל הדירה על מנת להתרשם מכל ההיבטים על מנת שתוכל לספק הצעת מחיר רלוונטית ומדויקת, וכן לפי התרשמותה תספק המלצות – למשל לפירוק והרכבה של רהיטים מסוימים.

אילו פעולות תבצע חברה מקצועית להובלות ברמת גן לפני ההובלה?

הובלה ברמת גן מצריכה היערכות מצד החברה בכמה מישורים. בראש ובראשונה יכינו חוזה עבודה על מנת שתבחנו אותו ותוכלו לחתום עליו, דבר המסדיר את ההתקשרות מבחינת שני הצדדים. על חוזה העבודה עוד נדבר בהמשך. שנית, החברה תארגן את כל האריזות והארגזים הנדרשים, כולל עטיפות לריהוט למניעת שריטות, ארגזים מרופדים לציוד אלקטרוני רגיש וכן הלאה. 

החברה גם תדאג להעביר לכם את הארגזים מבעוד מועד על מנת שתוכלו להתארגן מראש. בהקשר זה יש להזכיר כי התארגנות מוקדמת מצדכם הינה חשובה ויכולה לחסוך בעלויות. כך למשל, אם המובילים מגיעים בשעה היעודה אך אתם לא סיימתם לארוז, הדבר יקשה על העברת הפריטים בתוך הבלגן ואולי גם יצריך סיוע באריזה שהייתם יכולים לעשות בקלות בעצמכם. המשמעות היא יותר שעות עבודה ויותר כסף. 

חברת ההובלות גם תדאג, כמו תמיד לתחזוקה השוטפת של המשאית, המנוף או כל רכב וציוד אחר בו היא משתמשת, ולכך שפוליסת הביטוח שלה תהיה תקפה. היא תבחן את השטח ותוודא את המיקום האופטימלי לחניית רכב ההובלה, ותבצע תכנון נכון של ההעברה: אילו פריטים יועברו ראשונים ואילו אחרונים, מיקומם הנכון בתוך המשאית וכדומה.

על מה אסור לוותר כשמזמינים הובלת דירה מחברת הובלות ברמת גן?

כאשר מזמינים הובלת דירה ברמת יש כמה דברים שבשום אופן אסור לוותר עליהם. הראשון, שעליו כבר דיברנו, הוא שמדובר בחברה המחזיקה בכל הרישיונות ההולמים, ובפרט רישיון מוביל. הדבר השני שאסור לוותר עליו הוא ביטוח רכוש – הובלות. הדירה שלכם בוודאי מכילה פריטים בעלי ערך כספי ורגשי רב, ואילו הובלה מטבע היא תהליך בו הציוד מטולטל ממקום למקום ועלול להינזק. כמובן, חברה רצינית ומקצועית העושה את עבודתה נאמנה תדע להבטיח את הציוד והחפצים שלכם, אולם כולנו בני אדם ותקלות עלולות להתרחש.

בדיוק מסיבה זו, חברה אמינה ומנוסה תחזיק ביטוח הולם המכסה עד לסכום משמעותי מאוד כל נזק שייגרם לתכולה שלכם. שימו לב שיש גורמים בענף המחזיקים לכאורה בביטוח, אולם למעשה מדובר בביטוח מקיף לרכב המכסה את הנזקים לרכב בלבד ולא נזקים לתכולה שלכם, לכן ודאו שבאמת מדובר בביטוח רכוש- הובלות ולא בפוליסה מסוג אחר.

הדבר השלישי שבשום אופן אסור לוותר עליו הוא הצעת מחיר מסודרת, המפרטת באופן מדויק את השירות שתקבלו ואת עלויותיו (על נושא העלויות נרחיב בהמשך). זכרו שבשיחת הטלפון הראשונה עם החברה תוכלו לקבל הערכת עלויות בקירוב די טוב, אולם הצעת המחיר המדויקת והסופית תבוצע רק לאחר התרשמות של אנשי החברה מהדירה ותכולתה וממורכבות ההעברה, דבר שיתבטא בפירוט המרכיבים הנדרשים: מספר ארגזים, פירוק והרכבה של ריהוט, מספר אנשי צוות, סוג רכב, מנוף וכן הלאה. 

והדבר הרביעי הוא חוזה התקשרות מסודר. החוזה מפרט בין היתר את הפרטים שלכם ופרטי החברה, את הכתובת ומיקום הדירה, את הקומה שלה, האם יש בה מעלית וכן הלאה, ואותו הדבר מפורט לגבי הדירה שאליה אתם עוברים. בנוסף, החוזה יכלול פירוט שלכל תכולת הדירה, הצהרה של החברה כי היא מחזיקה בביטוח הולם וכן סעיף המבטיח לכם פיצוי כספי שמקרה של נזק.

איך נקבע מחיר הובלה בחברת הובלות ברמת גן?

קודם כל חשוב להבין שאין עבור הובלה ברמת גן מחירון אחיד שלפי פועלות כל החברות, ובדיוק מסיבה זו כדאי להשוות מחירים בין חברות שאתם בטוחים לגבי מידת המקצועיות והרצינות שלהן. יחד עם זאת, יש מספר אלמנטים המשפיעים תמיד על המחיר, והראשון הוא גודל הדירה.. כך לדוגמה, יש הבדל בין הובלה של דירת חדר (לרוב סטודנטים), ובין שירת שניים, שלושה או ארבעה חדרים. בעוד שהובלת סטודנטים בדירת חדר עשויה להסתכם אף בפחות מאלף שקלים הרי שהובלה לדירה בת שישה חדרים או בית פרטי יכולה להגיע ליותר מחמשת אלפים שקלים. בנוסף, מרבית החברות גובות תוספת של בין רבע לשליש במחיר אם מדובר בבניין מגורים שאין בו מעלית, ויש כאלו המוסיפות עלויות עבור שירותי פירוק והרכבה, אריזה של פריטים מיוחדים, אספקה של ארגזים, סידור הפריטים בדירה החדשה, שירותי אחסון וכן הלאה.

דילוג לתוכן
תודה

הבקשה נשלחה.
אנו ניצור איתך קשר בקרוב.

הזמינו הובלה