הובלות בנתניה

הובלות דירה בנתניה

054-742-80-80

אנחנו מובילים דירות בנתניה

בחרו את הדרך שלכם לקבלת הצעת מחיר להובלה:

אנו כאן על מנת להציע לכם צוות איכותי להובלת דירה, בית פרטי, הובלה קטנה או העברת משרד.

צוות העובדים שלנו מתמחה ב:

  • הובלת דירות ובתים פרטיים: עטיפה נכונה של הריהוט, אריזת תכולה, שירותי נגרות על ידי צוות מקצועי, שירות פריקה מארגזים וסידור, משאיות סגורות המתאימות לכל עונות השנה.
  • הובלת משרד: שירות מיוחד להובלה והעתקה של משרד. אריזה של קלסרים, פירוק והרכבה במקום החדש של שלוחות אישיות, שירות מהיר ואמין.

איכות ללא פשרות, צוותים מקצועיים, ומחירים הוגנים.

איך מחליטים על חברת הובלות בנתניה?

אם תרשמו בגוגל את הביטוי "הובלות בנתניה" או "מוביל מומלץ בנתניה" בוודאי תקבלו המון תוצאות. אבל האם כל הגורמים והחברות בתחום מציעים בדיוק את אותו הדבר? כמובן שלא. בתחום ההובלות פועלים הרבה גורמים, החל בחברות המציעות את שירותיהן בפריסה ארצית נרחבת, דרך חברות המתמקדות באזור מסוים כמו המרכז או הצפון, ועד למובילים קטנים המחזיקים רכב מסחרי, טנדר ואפילו משאית שמספקים הובלות קטנות יחסית. איך מוצאים את מי שמתאים לכם? בואו נראה.

קודם כל, ישנה השאלה של הצרכים שלכם וחשוב שתגדירו אותם. כך יש הבדל בין העברה של פריט גדול אחד או כמה פריטים בודדים לבין העברת תכולה של דירה או של משרד שלם. כמו כן, יש הבדל בין דירות צמודות קרקע, בתים פרטיים או וילות, לבין דירות ומשרדים השוכנים בקומות גבוהות. יש גם הבדל בין דירה בבניין עם מעלית לבניין שאין בו מעלית, והדבר נכון הן לגבי המיקום הישן שממנו עוברים והן לגבי המיקום החדש.

בנוסף, יש הבדל בין העברת פריטים בסיסיים כמו ארגזים שארזתם, ספות וכורסאות או אפילו מיטה, לבין פריטים המצריכים התחשבות מיוחדת כמו מכשירי חשמל ואלקטרוניקה רגישים, פריטים עתיקים ובעלי ערך רב, פסנתר וכן הלאה. גם יש הבדל בין העברה שצריכה להתבצע בדחיפות גדולה לבין העברה שהתאריך שלה מתוכנן לעוד מספר שבועות. על כל השאלות האלו אתם צריכים להשיב לפני שתבחרו חברת הובלות בנתניה.

לאחר מכן, עם הידע הזה אפשר להתחיל במלאכת החיפוש, וניתן להתחיל אותה דווקא הכי קרוב אליכם, במעגל החברים ובני המשפחה. נכון, לא תמיד יש מישהו שעבר דירה או משרד בתקופה האחרונה, אבל אם יש אדם שכזה שאתם סומכים על דעתו, קבלו ממנו חוות דעת על מוביל מומלץ בנתניה והבינו מדוע הוא ממליץ: בגלל האדיבות ורמת השירות הגבוהה, המקצוענות והקפדנות, הצעת המחיר הנוחה וכן הלאה.

כמובן שניתן להיעזר גם ברשת עבור הובלת דירה בנתניה. באתרים של החברות השונות תמצאו פירוט של סוג השירותים הניתנים, מידת הוותק והניסיון של כל חברה, המלצות מטעם לקוחות שלה, וגם מאמרים מקצועיים שיעזרו לכם להיערך לקראת ההעברה. אם הגעתם לחברה שנראית טוב על פניו, כדאי לרדת עוד קצת מתחת לפני השטח ולהקליד את שמה בגוגל – רק כדי לוודא שאין עליה חוות דעת שליליות. עכשיו הגיע הזמן להרים את הטלפון ולדבר עם נציגי החברה.

 

מעלים ציוד במדרגות הבניין במהלך הובלות בנתניה
מוביל מצוות ההובלה של אפדייט הובלות מחייך למצלמה במהלך הובלות בנתניה
סלבה במהלך הובלות דירה בנתניה
צוות אפדייט הובלות במהלך אריזת ציוד והובלת דירה בנתניה

מה חשוב לוודא לפני שמזמינים חברת הובלות בנתניה?

אז קודם כל חשוב לוודא שהחברה יכולה לעמוד בהגדרות שהגדרתם לעצמכם, כלומר בצרכים. לדוגמא, אם מדובר בדירה או משרד השוכנים בקומה יחסית גבוהה, אשר בהם חייבים מנוף או שיותר משתלם להיעזר במנוף, בדקו אם החברה מספקת בעצמה שירותי מנוף או יכולה במידת הצורך להפנות אתכם למי שמשכיר מנוף ומפעיל מיומן ומוסמך שלו. בנוסף, יש להבין אם החברה יכולה לספק משאית מספיק גדולה על מנת להעביר את כמות הפריטים וגודלה. מטבע הדברים, רכב מסחרי או טנדר לא יוכלו להתמודד עם תכולה של דירה בת 5 חדרים אך ייתכן ויוכלו להתמודד עם דירת סטודנט או העברת כמה פריטים בודדים. במקרה כזה, ייתכן שדווקא השכרת טנדר לפי שעה או יום, או פנייה למוביל פרטי (בהנחה שהוא רציני ומיומן) תחסוך לכם כסף.

בנוסף, יש לוודא שהחברה באמת מספקת הובלה בנתניה. שימו לב: ייתכן שמפאת הצורך בהשגת עבודה גם גורמים הפועלים בצפון יציעו לכם הובלות בנתניה אבל יהיה לכך ביטוי במחיר, שכן אחד הפרמטרים המשפיעים הוא מרחק ההובלה מבחינת שעות הנסיעה והדלק. כמובן שיש גם לוודא את מידת הזמינות עבור הובלת דירה בנתניה, שלא תתקעו חלילה עם תכולה בדירה שכבר צריכים להיכנס אליה דיירים חדשים, להיתקע עם תשלומים יקרים ומיותרים וכן הלאה.

חשוב מאוד לוודא שהחברה בעלת ניסיון רב, הן באופן כללי והן בסוג ההובלה הנדרש לכם. הניסיון יתבטא למשל ביכולת לספק ארגזים וציוד אריזה נחוץ ואיכותי, ביכולת לתכנן את ההובלה כולה בצורה יעילה, מהירה וחסכונית, בידע כיצד לטפל בפריטים השונים למניעת נזק, ועוד. בכל מקרה, ודאו שיש ברשות החברה רישיון מוביל המקנה לה את היכולת לבצע נסיעות ברכבים כבדים, להחנות במרחב העירוני לצורך העמסה ופריקה, ומן הסתם חברה כזו גם תעמוד בסטנדרטים טובים מבחינת ציוד, מיומנות הנהגים, בטיחות ותחזוקת הרכבים וכיוצא בזאת.

אילו שירותי הובלה מספקת חברת הובלות בנתניה?

יש סוגים שונים של שירותי הובלה בנתניה, החל בהובלות סטודנטים, דרך הובלת משרדים ועד להובלות לדירות ובתים פרטיים. לכם לא כל כך חשוב מהם סוגי ההובלות השונים שהחברה מספקת, כל עוד היא מתמחה בסוג ההובלה הדרוש לכם. יחד עם זאת, ישנם גם שירותים נלווים שאותם חשוב להכיר ושלא כל חברה מספקת. 

לדוגמא, לא כל החברות דואגות לפירוק והרכבת ריהוט לצורך הקלה על ההעברה ולמען שמירה על הפריטים היקרים, ואף דואגות שהדבר ייעשה על ידי נגר מוסמך. לא כל החברות יידעו להעביר משרד בצורה אופטימלית מבחינת סדר וארגון, כגון פירוק והרכבת עמדות עבודה, טיפול בציוד מחשוב ואלקטרוניקה, טיפול בקלסרים, והעתקת המשרד באופן מדויק למיקומו החדש. בנוסף, יש חברות המציעות שירותי אחסון ביחד עם הובלת דירה בנתניה או משרד. הדבר נדרש כאשר הדירה או המשרד החדש עדיין אינם מוכנים בחלקם או בכללותם, למשל כי נערך בהם שיפוץ, כי מסיבה זו או אחרת הדיירים הקודמים לא גמרו להתפנות וכדומה. 

איזה מידע יש למסור למובילים של חברת הובלות בנתניה?

דבר ראשון, כאשר תפנו אל החברה בפעם הראשונה ישאלו אתכם לגבי הפרטים הרלוונטיים, כדי שניתן יהיה לגבש הצעת מחיר ראשונית. בין היתר, ישאלו אתכם לגבי מיקום הדירה הישנה והחדשה, לגבי סוג וכמות הפריטים, האם יש פריטים מיוחדים, מהי הקומה בה הדירה או המשרד שוכנים (גם הישן וגם החדש), האם יש חנייה שמשאית יכולה לעמוד בה, מתי צריך את ההובלה ועוד. 

לאחר שהחברה תוודא כי ביכולתה לבצע הובלה בנתניה על פי הנתונים שמסרתם, ייתנו לכם הצעת מחיר בסיסית שאותה תוכלו גם להשוות להצעות נוספות. ככלל, אין מחירון אחיד ומחייב עבור הובלות בנתניה וישנם פרמטרים שונים שמשפיעים, אותם נתאר בהמשך. יחד עם זאת, ישנו טווח מחירים מקובל ובהחלט תוכלו להשוות את ההצעה שקיבלתם אליו.

בהמשך ההתקשרות יבקשו מכם פרטים נוספים, אשר יאפשרו לחברה ולכם להיערך היטב לקראת ההובלה. כך למשל, בהתאם לסוג הפריטים וכמותם יספקו לכם ארגזים וציוד אריזה הולם. אל תדחו את האריזות לרגע האחרון כי תמיד יש בלת"מים, ולא הייתם רוצים שהמובילים יגיעו כשאינכם מאורגנים עדיין. הדבר עלול בהחלט להאריך את העבודה ולגרום להתייקרות העלויות, למרות רצונה הטוב של החברה. ולבסוף, במקרים מסוימים גם יגיע נציג של החברה אליכם לבית או למשרד כדי להתרשם מהפריטים, מהחניה, מהמעלית, מחדר המדרגות, למען תכנון ההובלה. 

אילו פעולות תבצע חברת הובלות בנתניה לפני ההובלה?

כפי שאמרנו, החברה תדאג להעברת הארגזים אליכם מבעוד מועד, ואם צריך גם תבצע סיור מקיף אצלכם למען תכנון ההובלה. מעבר לכך, החברה תדאג להכין הצעת מחיר מפורטת עבור הובלת דירה בנתניה, ותדאג להכין הסכם התקשרות שבו נכללים הפריטים, והחברה מצהירה על אחריותה כלפיכם. כמובן שהחברה תדאג גם להקצות את צוות המובילים והמשאית עבור הובלה בנתניה, וכל דבר אחר הדרוש – החל בעטיפות מיוחדות לפריטים רגישים, ריפודים לזכוכיות, ועד לנושא המנוף.

על מה אסור לוותר כשמזמינים הובלת דירה מחברת הובלות בנתניה?

מוביל מומלץ בנתניה חייב לעמוד בכמה קריטריונים בסיסיים. קודם כל, עליו להחזיק רישיון מוביל כפי שדובר לעיל ואין להתפשר על כך. בנוסף, אין לוותר על הצעת מחיר ברורה ומפורטת שלאחר אישורה החברה לא תתקיל אתכם בהפתעות לא נעימות. כמו כן, יש לדאוג לחתימה על הסכם העבודה ואין לוותר עליו. ולבסוף, אסור לוותר על ביטוח רכוש – הובלה שהחברה חייבת להחזיק ומכסה נזקים העלולים להיגרם לחפצים וריהוט שלכם.

כיצד נקבע מחיר ההובלה בחברת הובלות בנתניה?

כפי שאמרנו, מדובר בשוק חופשי שאין בו מחירון מחייב. מה שכדאי לחפש הוא הצעת מחיר העומדת בטווחים המקובלים, כמובן הכי משתלמת, אבל מבלי שהמחיר יבוא על חשבון אמינות, מקצוענות, ניסיון מוכח, ביטוח הולם, רישיון מוביל, חוזה עבודה מסודר וכן הלאה. באופן כללי, המחיר תלוי בכמות ובגודל הפריטים (לרוב מתומחר לפי מספר החדרים בדירה), אם יש מרחק נסיעה גדול במיוחד, אם יש או אין מעלית בבניין, ואם יש צורך באמצעים מיוחדים. למשל, מנוף עשוי לעלות עוד מאות שקלים.

אם הגעתם אלינו, אפדייט הובלות, אנחנו נשמח לעמוד לרשותכם הכל שאלה, בכל שירות שאתם צריכים – חרטנו על דגלינו את איכות השירות ואיכות ההובלה כדבר ראשון, על מנת שאתם תחייכו בסוף ההובלה.

אפדייט הובלות - הובלות בנתניה והסביבה

דילוג לתוכן
תודה

הבקשה נשלחה.
אנו ניצור איתך קשר בקרוב.

הזמינו הובלה