fbpx

הובלות בירושלים להתארגן נכון ולבחור

משפחה עוברת דירה

054-742-80-80

אנחנו מובילים דירות בירושלים

בחרו את הדרך שלכם לקבלת הצעת מחיר להובלה:

ירושלים בירת ישראל היא אחת הערים המפורסמות והמעניינות ביותר בעולם. מיקומה האסטרטגי על הפסגות הגבוהות ביותר ברכס הרי יהודה אחראי לכך שכבר בעת העתיקה כל עם שישב באזור מעוניין היה לשלוט בה. בספר בראשית מסופר שמלכיצדק מלך שלם (שם קדום של ירושלים) קיבל בעיר את פני אברהם לאחר שהציל את שבויי סדום, וביניהם לוט (בן אחיו של אברהם). העיר ידעה תהפוכות רבות, בית המקדש שהקים בה המלך שלמה נחרב וכך עלה גם בגורל בית המקדש השני שהוקם על ידי עולי בבל ואז שוכלל למבנה מפואר להפליא על ידי המלך הורדוס. ירושלים נחשבת מקום קדוש לבני שלוש דתות, יהודים, נוצרים ומוסלמים (שמה של ירושלים בערבית הוא– "אל קודס" שפירושו הקודש). אזור העיר העתיקה מוכר כאתר מורשת עולמי של ארגון אונסק"ו (ארגון החינוך, המדע והתרבות של האומות המאוחדות).

הובלות בירושלים עשויות להיות מאגרות מאוד, יש בה רחובות צרים, עליות וירידות תלולות, עומס תנועה, מבנים חדשים וגבוהים לצד בתים ישנים, אוכלוסיות שונות שיש להתחשב במאפיינים תרבותיים שלהן, ומאפיינים נוספים העלולים להקשות על פינוי תכולת דירה כמו גם על שלב ההעמסה והפריקה. במקרים רבים אי אפשר לבחור הובלת מנוף בירושלים (שימוש במנוף להורדת ארגזים, רהיטים ומכשירי חשמל מן הדירה הישנה והרמתם אל הדירה החדשה) פשוט בגלל שאין מקום מתאים להציב משאית מנוף בסמוך למבנה.

מכיוון שהובלות בירושלים נוטות להיות מסובכות יותר מבערים אחרות בארץ חשוב במיוחד להתארגן נכון לקראת הובלה בירושלים, להיערך היטב ולבחור חברת הובלות איכותית, מקצועית ואמינה שיש לה ניסיון רב בביצוע הובלות בעיר מיוחדת זו. במאמר שלפניכם תמצאו מידע, טיפים, ותשובות לשאלות שיעזרו לכם להבין איך להתארגן לקראת מעבר דירה והובלה בירושלים, ואיך בוחרים חברת הובלות שתעזור לבצע את המעבר בצורה מושלמת.

מה חשוב לוודא לפני שמזמינים הובלה בירושלים?

כדי להגיע מוכנים היטב ליום המעבר חשוב להתחיל להתארגן מוקדם ככל האפשר. אם החלטתם לעבור דירה, להעביר את בית העסק או המשרד, מומלץ להתחיל בעריכת רשימה מפורטת של כל החפצים שאתם מתכוונים להעביר לכתובת החדשה. נצלו את ההזדמנות להתחדש, אל תתעקשו להעביר פריטים שכבר אין בהם צורך, השאירו מאחור, מסרו או השליכו חפצים שאתם מעוניינים להחליף בחדשים. צמצום הרשימה יקל על המעבר ויוזיל עלות הובלה בירושלים.

אלו שירותי הובלה מספק מוביל מומלץ בירושלים?

לאחר שיש בידכם רשימה של כל מה שאתם מעוניינים שחברת ההובלה תעביר עבורכם לכתובתכם החדשה תוכלו להעריך אם כדאי לכם לחסוך בהוצאות ולארוז הכול לבד או שעדיף להיעזר בשירות אריזה של מוביל מומלץ בירושלים. חשוב להתחשב בזמן שתצטרכו להשקיע (נדרשים כמה ימים כדי לארוז תכולת דירה בת ארבע חדרים) ובכך שתצטרכו לארגן בעצמכם ארגזים ואמצעי אריזה נוספים כגון ניילון נצמד, נייר דבק רחב, ניילון בועות, פתיתי קלקר ועוד. כדאי לדעת שישנן חברות הובלה בירושלים הנוהגות לסייע ללקוחות המעוניינים לארוז בעצמם ומספקות להם ארגזים ואמצעי אריזה במחירי עלות. שיקלו אם הזמן וההוצאה הכרוכים באריזה בעצמכם שווים את החיסכון בעלות, חיסכון המסתכם בכ-30 שקלים לארגז. עוד חשוב לקחת בחשבון שאם אורזים לבד חברת ההובלה אינה יכולה להיות אחראית לנזקים הנגרמים במהלך הובלה בירושלים כתוצאה מאריזה לקויה.

איך מעבירים למובילים את כל המידע הנחוץ לפני הובלה בירושלים?

כדי שהובלה בירושלים תתנהל היטב, מהר וללא תקלות, יש לצייד מוביל מומלץ בירושלים במלוא המידע הרלוונטי. חשוב מאוד לא לנסות להציג את הדברים כפשוטים יותר מכפי שהם באמת, כך למשל חשוב מאוד להתריע על קושי למצוא חנייה בסמוך למבנה, על רחובות באזור שקשה לעבור בהם עם משאית, פריטים חריגים במידותיהם, במשקלם או בשני הפרמטרים גם יחד וכד'. אם תמסרו לנציג חברת הובלה בירושלים את כל המידע הרלוונטי חברת ההובלה תוכל להיערך כיאות ולא תהיינה הפתעות, עיכובים ותקלות ביום המעבר.

אלו פעולות תבצע חברת הובלות מקצועית בירושלים לפני הובלה?

כבר בשיחה הראשונה עם נציג חברת הובלות בירושלים תוכלו להעריך את רמת המקצועיות שלה לפי השאלות שתישאלו וההסברים שתקבלו אודות תכנית הפעולה ליום ההובלה עצמו ואפילו עוד לפניו. חברת הובלה מקצועית תבצע סקר מקדים, תזהה מקום נוח לחנית משאית וגם מנוף (אם יוחלט לעשות שימוש במנוף), תיערך רשימה של הפריטים שיש להעביר (במיוחד רהיטים גדולים ומכשירי חשמל), לפי היקף העבודה יקבע מספר הסבלים, יוחלט מתי תבוצע האריזה ועל ידי מי, תיבדק אפשרות להשתמש במעלית, יתוכנן מסלול הנסיעה בין הדירה הישנה חדשה ועוד.

על מה אסור לוותר כשמזמינים הובלת דירה בירושלים?

כדי להבטיח שההובלה שלכם תתנהל בצורה חלקה, מהירה וללא תקלות הקפידו להיעזר בשירותיו של מוביל מומלץ בירושלים. התרשמו מחוות דעת על חברת ההובלה וודאו שיש לה די ניסיון בביצוע הובלות מן הסוג הנחוץ לכם (הובלת מנוף למשל). וודאו שלחברת ההובלה כיסוי ביטוחי מתאים, ציוד מודרני ועובדים מנוסים, מסורים ואדיבים.

איך נקבע המחיר של הובלה בירושלים?

ישנם כמה משתנים המשפיעים על מחיר הובלה וביניהם מיקום הדירות, המרחק ביניהן, קיום חניה נוחה בסמוך לבניין, אפשרות להיעזר במעלית, צורך להשתמש במנוף, כמות הארגזים, הובלת פריטים כבדים או גדולים במיוחד, כמו גם כאלה שדורשים פירוק והרכבה. גם מועד ההובלה משפיע על התמחור, ישנן תקופות עמוסות בהן המחירים עולים ותקופות שקטות יותר בהן ניתן להשיג הובלות במחיר נמוך יחסית.

כך תבחרו מוביל מומלץ בירושלים

אין מחסור בחברות הובלה המציעות שירות הובלות בירושלים, כדאי לדעת שלא כולן אכן מבצעות הובלות כאלה על בסיס קבוע. ישנן חברות אזוריות, חברות בפריסה ארצית וגם חברות מקומיות מיישובים סמוכים (מודיעין למשל) המציגות עצמן ככאלה המתמחות גם בהובלות בירושלים למרות שבפועל כמעט לא מזדמן להן לעשות זאת. חשוב לבחור מוביל בירושלים המכיר אותה היטב.

פנו למובילים מומלצים בירושלים, שוחחו עם נציגי החברות, מסרו להם את הרשימה שהכנתם של כל הפריטים שיש להעביר, ענו על שאלותיהם באופן ישיר ומדויק וקבלו הצעות מחיר. היוועצו עם בעלי המקצוע גם בעניין האריזה, קבלו הצעת מחיר לשירות אריזה, אם אתם שוקלים לארוז בעצמכם בררו אם תוכלו לרכוש ארגזים ואמצעים נלווים מחברת ההובלה ובאיזה מחיר. וודאו שכל חברת הובלה בירושלים אליה פניתם מציעה ביטוח לכיסוי נזקים שעלולים לקרות במהלך ההובלה. בקשו מכל נציג מוביל בירושלים לפרט את מהלך ההובלה המתוכנן ולספק לכם תשובות לשאלות כגון מי אורז ומתי? שעת הגעה וכמה סבלים יבצעו את ההעמסה? האם משאית אחת תספיק? האם יש צורך במנוף? ותוך כמה זמן תושלם המלאכה?

לאחר שיש בידיכם את כל הנתונים, קחו את הזמן ובחרו חברת הובלה בירושלים שהרשימה אתכם במיוחד. התייחסו אל המחיר במסגרת מכלול השיקולים, אל תבחרו דווקא בהצעה הזולה ביותר אלא בהצעה שהגישה חברת הובלה שהרשימה אתכם כמקצועית ואמינה ותמחרה את שירותיה בהתאם.

דילוג לתוכן
תודה

הבקשה נשלחה.
אנו ניצור איתך קשר בקרוב.

הזמינו הובלה