הובלות בחולון

הובלות דירה בחולון

054-742-80-80

אנחנו מובילים בחולון

בחרו את הדרך שלכם לקבלת הצעת מחיר להובלה:

הובלות בחולון עם אפדייט הובלות

חברת אפדייט הובלות מתמחה בכל סוגי ההובלות. עם ניסיון רב של אלפי הובלות אנחנו מספקים מענה לכל הובלה: הובלת דירות, הובלת משרדים והובלה באמצעות מנוף הרמה. החברה נותנת שירות VIP ללקוח הכולל את האריזה והעטיפה של הציוד, את פירוק הרהיטים, ההובלה ואת הסידור בדירה החדשה. אנחנו גם דואגים לציוד שלכם ומספקים ביטוח תכולה של עד 100,000 שקלים. צוותי ההובלה שלנו כוללים משאיות גדולות ומובילים אדיבים עם ניסיון בהובלות מכל סוג. ההמלצות עלינו כבר אומרות הכל.

כך תתכוננו לקראת מעבר דירה עם חברת הובלות

אם אתם בחולון ומתכננים לעבור דירה בתוך העיר או מחוצה לה, אם רכשתם או שכרתם דירה בחולון ואתם עוברים לגור בה, כדאי שתתארגנו נכון לקראת המעבר. כשעוברים דירה יש הרבה דברים שצריך לדאוג להם, החלפת כתובת לקבלת דואר למשל, רישום הילדים לבית ספר חדש, הסדרת החשבונות בדירה הישנה עד ליום המעבר, הכרת השכונה (חנויות, סופר מרקט, פארק שעשועים, מתנ"ס וכד) תכנון מסלול נסיעה מהבית החדש לעבודה ועוד.

בגלל העומס חשוב מאוד שתמסרו את ההובלה לידי חברה מקצועית כך שתדעו שעניין זה מטופל כהלכה גם בלי שאתם עצמכם מנהלים אותו. כדאי לא להמתין ולהתחיל לחפש חברת הובלות כבר עם קבלת ההחלטה על המעבר, כך יהיה לכם די זמן לבקש הצעות מחיר עבור הובלת דירה בחולון מכמה חברות, תוכלו להתרשם מחוות דעת והמלצות, לחוש עם מי יש לכם שפה משותפת, להחליט אם אתם רוצים להזמין גם שירות אריזה או לארוז בעצמכם וכד'. 

מי שמאפשרים לעצמם די זמן להתארגן יכולים לטפל בכל הקשור למעבר בקצב נוח, לבחור מה לוקחים ומה לא, להכין את הדירה הישנה לקראת המעבר ואולי גם לארוז לבד (קחו בחשבון שלארוז דירה בת ארבעה חדרים עשוי לקחת שבוע ואף יותר). לאחר שבחרתם את חברת ההובלות סכמו עם נציג החברה חלוקה בין מה שחברת ההובלה אחראית עליו ומה אתם עצמכם צריכים לדאוג לו. הקפידו לבצע כהלכה כל דבר שלקחתם על עצמכם כדי למנוע עיכובים ותקלות ביום המעבר.

להלן מספר נקודות שכדאי שתיקחו בחשבון:

  1. בנוסף ליום ההובלה עצמו, צריך להקדיש זמן לאריזות אחרונות של תכולת הדירה וכמובן לפריקה של הקרטונים וסידורם בדירה החדשה. על מנת שתוכלו לעבור דירה בראש שקט ולא בלחץ של זמן אנו ממליצים לדבר עם המעסיק שלכם ולבקש מספר ימי חופש. בכל זאת, לא עוברים דירה בכל יום.
  2. תיעוד מונים – לצלם את מוני הגז, החשמל והמים בדירה הישנה ולתעד את הצילום בפלאפון – כך תוכלו לסגור את כל המחויבויות שלכם מהדירה הישנה. כמובן שחשוב לעשות את זה גם בזמן הכניסה לדירה החדשה.
  3. חיבור לטלוויזיה ואינטרנט – זהו, סיימתם לפרוק את הקרטון האחרון ולסדר אותו בדירה. עכשיו כל מה שאתם רוצים הוא לנוח על הספה ולצפות בטלוויזיה. אבל אז אתם נזכרים ששכחתם לדבר עם חברת התקשורת. כדי למנוע מצב כזה, אנחנו ממליצים ליצור קשר עם חברת התקשורת מספר שבועות לפני המעבר ולתאם את הגעת המתקינים לדירה החדשה.
  4. תיק לציוד האישי – יום לפני יום המעבר, כדאי להכין לעצמכם תיק קטן שיכיל את כל הדברים שאתם צריכים שיהיו נגישים לכם במהלך יום ההובלה. כך לא תאבדו אותם בין כל הארגזים.
  5. ניקוי המקרר לקראת ההובלה – כמה ימים לפני יום ההובלה אנו ממליצים לרוקן את המקרר ממזון ולהפשיר אותו. הובלת המקרר היא הובלה לא רגילה ומורכבת יותר מפאת משקלו הרב, לכן כדאי לאכול את המוצרים שיש במקרר לפני ולדאוג שהוא יהיה כמה שיותר קל להובלה.
איש צוות של אפדייט הובלות ליד משאית במהלך הובלות דירה בחולון
תהליך אריזה של דירה במהלך הובלה בחולון
סלבה מרים ארגז במהלך הובלות בחולון
במהלך הובלת דירה בחולון

איזה מידע חשוב למסור לנציג של חברת ההובלות?

כדי שהובלה בחולון תבוצע בצורה חלקה, ללא עיכובים כך שכל הפריטים יגיעו בשלום וללא נזק אל היעד חשוב למסור לחברת ההובלה את כל המידע הנחוץ לה. אין לנסות לתאר דברים באופן שיגרום להם להיראות פחות מורכבים מתוך כוונה לקבל הצעת מחיר משתלמת יותר. כך למשל חשוב למסור מידות מדויקות אודות גודלן של דלתות בדירה ובמעלית, פתחים בחדר מדרגות, מספק הקומות המדויק (לכלול קומת קרקע, קומה 0, קומת כניסה וכד'). בנוסף הקפידו ליידע את נציג חברת ההובלה בה בחרתם על כל פריט בעל מידות חריגות או כזה הדורש פירוק והרכבה. אם יש אילוצים הנוגעים למסלול הנסיעה וודאו שבחברת ההובלה מודעים להם (רחובות שנחסמו בשל עבודות, גשרים נמוכים שמשאית אינה יכולה לעבור מתחתם, רחובות צרים שכדאי להימנע מהם וכד'). 

איך תבחרו את חברת ההובלות שהכי מתאימה לכם?

אין מחסור בחברות הובלה המציעות שירותי הובלה בחולון, אליה או ממנה. חשוב מאוד לבחור בחברה מקצועית המעניקה שירות טוב במחיר משתלם. מומלץ לפנות לכמה חברות עליהן מצאתם חוות דעת טובות. שוחחו עם נציגי החברות ובקשו הצעת מחיר מאלו שהרשימו אתכם כרציניים וברי סמכא בתחום ההובלות בכלל ובכל הקשור להובלות בחולון בפרט.

נציג חברת ההובלות יאסוף פרטים בטלפון, כגון כתובת הדירה הישנה, כתובת הדירה החדשה, פירוט כללי של תכולת הדירה, באיזה קומות הדירות והאם יש מעליות ועוד. רק אז יוכל הנציג לתת הצעת מחיר. יחד עם זאת, פעמים רבות יתבהר שהמחיר הסופי ייקבע רק לאחר ביקור במקום. אל תהססו להזמין נציגים מכמה חברות, כך תדעו מחירים סופיים, תוכלו להחליט אם להזמין גם שירות אריזה או אולי לארוז בעצמכם תוך שאתם רוכשים ארגזים ואמצעים נוספים במחיר משתלם מחברת ההובלות.

לאחר שהחלטתם מה יכלול השירות וקיבלתם הצעות מחיר מכמה חברות הובלה תוכלו לבחור מבין החברות את זו שהרשימה אתכם ביותר. 

לפני שסוגרים הובלה עם חברת הובלות, יש מספר דברים שחשוב לוודא ולקחת בחשבון במכלול השיקולים לבחירה:

וותק החברה – חברת הובלות מנוסה אשר עשתה אלפי הובלות ללקוחותיה, יודעת לבצע את מעבר הדירה בצורה הטובה ביותר ובמינימום זמן. לכן, כשאתם מקבלים הצעת מחיר מחברת הובלות, כדאי לשאול כמה זמן החברה קיימת וכמה מנוסים הצוותים שלה.

ביקורות – לפני שחותמים על הצעת המחיר, יש לבדוק את הביקורות וההמלצות שנכתבו על החברה. ההמלצות הכי טובות הן מקולגות וחברים כיוון שאין להם אינטרס אחר מלבד שביעות הרצון שלכם. אפשר גם להיכנס כמובן לגוגל בעמוד העסקי של החברה ולקבל הבנה מה אומרים על החברה הלקוחות שלה ולבחון את הביקורות החיוביות והשליליות על החברה.

שירות לקוחות – ההזדמנות הראשונה שלנו כלקוחות להתרשם מהיחס של החברה ומהשירות שלה היא בשיחת הטלפון הראשונה. כבר בשלב זה ניתן לקבל רושם על מידת האדיבות של חברת ההובלות, על מידת הגמישות שלה ועל וההתחשבות בבקשות של הלקוח.

מהם השירותים שאנו מציעים כחברת הובלות בחולון?

חבילת חומרים וציוד אריזה – לא צריך להסתבך בחיפושים אחר ציוד אריזה, אנחנו נספק לכם את כל מה שאתם צריכים כדי לארוז את הציוד שלכם בצורה בטוחה. אין צורך לבזבז מאות שקלים על חומרים – הכל כלול בחבילת ה-VIP שאנו מציעים ללקוחותינו.

נגר מקצועי – שירותי הרכבה ופירוק רהיטים על ידי נגר מקצועי שידאג לפרק את הרהיטים שלכם בצורה מקצועית ובטוחה וירכיב אותם בדירה החדשה.

סידור התכולה בבית החדש – אנחנו נקל עליכם בתהליך ונעזור לכם לסדר את הציוד בדירה החדשה על מנת שההתמקמות שלכם תהיה חלקה ככל האפשר.

שירותי אחסון – אנחנו ערוכים לאחסן את הציוד שלכם במחסנים שלנו עד ליום ההובלה.

איך נקבע מחיר הובלה בחולון עם חברת הובלות?

יש מספר גורמים המשפיעים על עלות הובלת דירה בחולון. כמות הפריטים שיש להוביל, גודלם, משקלם הכולל כמו גם פריטים בודדים כבדים במיוחד, כל אלה ישפיעו על מחיר ההובלה. בנוסף יילקחו בחשבון משתנים כגון מיקום נקודות המוצא והיעד, הקומה ממנה יש להעמיס למשאית והקומה אליה יש לפרוק, האם יש מעלית שניתן להיעזר בה? האם יש צורך במנוף? האם מספיקה משאית אחת או שצריך רכב נוסף (קטן או עוד משאית)? כמה אנשי צוות יידרשו לביצוע ההובלה? ועוד.

גורם נוסף העשוי להשפיע על מחיר ההובלה הוא תאריך הביצוע. בחודשי הקיץ גדל הביקוש להובלות דירה במרכז, כמו גם במקומות אחרים בארץ. לפיכך, אם אתם יכולים לאפשר לעצמכם גמישות במועד המעבר היוועצו עם נציגי חברת ההובלה מהם ביקשתם הצעות מחיר והשתדלו לתאם מועד בו תוכלו לקבל מחיר מוזל.

דגשים נוספים שחשוב שתדעו לפני הובלת הדירה

  1. חשוב מאוד לא להתפשר על רמת המקצועיות של חברת ההובלות, בקשו הצעות מחיר רק מחברות בעלות מוניטין ואשר הרשימו אתכן ככאלה הערוכות היטב לבצע הובלה בחולון ביעילות וללא תקלות.
  2. לאחר שבחרתם את חברת ההובלה וסיכמתם מחיר וודאו שאתם מבינים בדיוק מה הדברים שאתם צריכים לדאוג להם ומה יהיה באחריות חברת ההובלה. כך למשל וודאי תצטרכו לרוקן ארונות בגדים, אולי גם לפרק אותם, להרחיק פריטים מן הקירות, להסיר תמונות, לרוקן את המקרר, לנתק מכשירי חשמל שונים (כמו מכונת כביסה או תנור אפיה) ועוד. הקפידו לבצע מראש את כל מה שלקחתם על עצמכם כדי למנוע עיכובים ותקלות ביום המעבר.
  3. דבר נוסף שאין לוותר עליו הוא כיסוי ביטוחי מתאים לפריטים הכלולים בהובלה לה אתם זקוקים. אם יש לכם פריט יקר במיוחד או עדין במיוחד וודאו שלחברת ההובלה ביטוח המכסה גם נזק בהיקף העלול להיגרם בשל הצורך להעביר פריט כזה.
  4. אריזה טובה היא דבר נוסף שמוכרחים להתעקש עליו. אם אתם יכולים לארוז בעצמכם עשו זאת אולם הקפידו להשתמש בארגזים טובים מספיק ובאמצעי עזר מתאימים (ניילון נצמד, סרט דביק, ניילון בועות, פתית קלקר למילוי וכד'). אם אתם לא משוכנעים שתוכלו לארוז היטב בכוחות עצמכם היעזרו בשירות האריזה שמציעה חברת ההובלות.

בסופו של דבר אנחנו, אפדייט הובלות, מאמינים שלעבור דירה, זו צריכה להיות חוויה. חוויה נעימה וכל זה יקרה עם חברה מקצועית ותודעת שירות גבוהה.

עוברים דירה עם חיוך – זה אפשרי בהחלט!

אפדייט הובלות - הובלות בחולון והסביבה

דילוג לתוכן
תודה

הבקשה נשלחה.
אנו ניצור איתך קשר בקרוב.

הזמינו הובלה