הובלות בהרצליה

הובלות דירה בהרצליה

054-742-80-80

אנחנו מובילים דירות בהרצליה

בחרו את הדרך שלכם לקבלת הצעת מחיר להובלה:

אנו כאן על מנת להציע לכם צוות איכותי להובלת דירה, בית פרטי, הובלה קטנה או העברת משרד.

צוות העובדים שלנו מתמחה ב:

  • הובלת דירות ובתים פרטיים: עטיפה נכונה של הריהוט, אריזת תכולה, שירותי נגרות על ידי צוות מקצועי, שירות פריקה מארגזים וסידור, משאיות סגורות המתאימות לכל עונות השנה.
  • הובלת משרד: שירות מיוחד להובלה והעתקה של משרד. אריזה של קלסרים, פירוק והרכבה במקום החדש של שלוחות אישיות, שירות מהיר ואמין.

איכות ללא פשרות, צוותים מקצועיים, ומחירים הוגנים.

איך בוחרים חברת הובלות בהרצליה?

לא מאוד קשה למצוא חברת הובלות בהרצליה, אבל מה שקצת יותר מאתגר הוא למצוא חברה רצינית, אמינה וותיקה שתעשה את העבודה נאמנה. אין ספק שמעבר דירה, בית או משרד הוא צעד משמעותי בחייכם האישיים או המקצועיים, ולצד ההתרגשות והשינויים יש גם את האתגרים הנלווים – ובהם כמובן העברת התכולה בצורה בטוחה ורגישה.

לאורך השנים צברתם פריטים וחפצים שיש להם ערך רב, לעיתים ערך כספי משמעותי, לעיתים ערך סנטימנטאלי רב, ולפעמים שניהם ביחד. אתם בוודאי רוצים שמי שיעביר את התכולה היקרה ללבכם ולכיסכם יטפל בה בכפפות של משי, בדייקנות ובמקצועיות, בלי לעגל פינות, עם אריזות ייעודיות ובטוחות, עם העמדה, ייצוב ואבטחה נכונה של הפריטים במשאית, זהירות רבה בנשיאת הפריטים והמכשירים בחדר המדרגות, אל המשאית ברחוב, עם מנוף וכדומה.

גם תרצו שההעברה תתבצע על מי מנוחות מכל הבחינות: שהחברה תעמוד במדויק בלוחות הזמנים, בלי עיכובים, תירוצים ודחיות, שאנשי צוות המובילים יהיו לא רק מקצוענים אלא גם נעימים ואדיבים, שהעבודה תבוצע באורך רוח ובסבלנות, ושהפריטים ייכנסו אל המשרד או הדירה החדשה באופן מסודר ומאורגן.

לשם כך צריך למצוא מוביל מומלץ בהרצליה כמו אפדייט הובלות, הפועלות בתחום ובאזור עוד משנת 2009 ומאחוריה שורה ארוכה של לקוחות מרוצים. חברה רצינית ניתן למצוא על ידי בחינת המלצות של לקוחות מהעבר, על ידי המלצות ממכרים ובני משפחה שלכם, וגם דרך האינטרנט.

צוות אפדייט הובלות לפני הובלה בהרצליה
סלבה מוביל מקרר במהלך הובלות בהרצליה
במהלך הובלת דירה בהרצליה
בחדר המדרגות בעיצומה של הובלה בהרצליה

מה חשוב לוודא לפני שמזמינים חברת הובלות בהרצליה?

לפני שמזמינים הובלה בהרצליה חשוב שתבררו עם עצמכם כמה דברים בסיסיים. ראשית, ישנם אנשים הסבורים שהם יכולים להעביר את תכולת דירתם לבדם ברכב פרטי, או אולי עם חבר שיש לו רכב מסחרי. אם גם אתם חושבים כך כדאי שתהיה ממש בטוחים, כי ברוב המקרים לא נותרת ברירה אלא לפנות לחברה רצינית של הובלות בהרצליה, אך כעת כבר הזמנים הרבה יותר לחוצים.

דבר שני, שימו לב לתאריך היעד שאליו אתם מכוונים, הנובע כמובן מסיום חוזה השכירות שלכם במקום אחד ותחילת חוזה השכירות במקום החדש (ואם בכלל מדובר בדירה חדשה שקניתם – מברוק!). זהו נושא חשוב כי עדיף להזמין הובלת דירה בהרצליה כמה שבועות מראש, ולא להשאיר את הדברים לרגע האחרון. בנוסף, עברו על התכולה שלכם ונסו להבין אם יש לכם צרכים מיוחדים: האם יש פריט רגיש, כבד או גדול במיוחד? האם תרצו שהארגזים יסומנו באופן ספציפי, האם תרצו סידור מסוים של הפריטים בדירה החדשה, האם יש פריטי ריהוט שניתן לפרק ולהרכיב מחדש כדי לשמור עליהם? מה תוכלו לקחת עליכם ואילו עבודות תרצו להשאיר למובילים?

ועוד הערה חשובה: אם יש פריט שמצריך שירותי מנוף, מכיוון שאינו נכנס במעלית, אינו ניתן לפירוק ושאו העברתו בחדר המדרגות אינה אפשרית, חשוב מאוד לדעת זאת מראש ולהגיד לנציגי החברה.

אילו שירותי הובלה מספקת חברת הובלות בהרצליה?

מוביל מומלץ בהרצליה יוכל לספק למעשה כל שירות נדרש. כך לדוגמא, הוא יוכל לספק מענה זול ומשתלם לסטודנטים או לקוחות אחרים הנדרשים רק להעברה של כמה פריטים בודדים. הוא גם יוכל לספק מענה לדירות, בתים פרטיים ווילות העוברים על כל תכולתם, בכל סוג של סדר גודל וכמות. בנוסף, ביכולתו לתת מענה למשרדים על כל המשתמע מכך מבחינת טיפול בציוד רגיש, טיפול בקלסרים, שמירה על מכשירי חשמל ואלקטרוניקה, פירוק עמדות אישיות והרכבתן במקום החדש, ועוד.

חברת הובלות בהרצליה גם תספק שירותים נלווים בהתאם לצרכים. בין היתר, ביכולתה לספק שירותי אחסון במקרים בהם המקום החדש עדיין אינו פנוי לחלוטין, או שיש ציוד שעוד מתלבטים מה לעשות איתו. היא תספק ארגזים וחומרי אריזה בהתאם לפריטים הנדרשים להעברה. זאת בנוסף לשירותי מנוף שהחברה תדאג להביא בעצמה או שתפנה אתכם לגורם רציני, מקצועי אמין ומומלץ המציע מחירים הוגנים ואטרקטיביים.

איזה מידע חשוב להעביר למובילים של חברת ההובלות בהרצליה?

התקשורת המוקדמת לפני הובלה בהרצליה חשובה מאוד. על מנת שההובלה תתבצע על הצד החלק, היעיל והטוב ביותר יש להיערך בהתאם, גם מהצד של חברת ההובלות וגם מהצד שלכם. לכן, יש להעביר לחברה את כל המידע הדרוש אודות כמות וסוג התכולה הנדרשת להובלה (למשל, יש הבדל בתכנון בין הובלת ארגזים בלבד, הובלה הכוללת מכונת כביסה, מקרר ומייבש בעמידה, הובלה של פריטי ריהוט גדולים שניתן או לא ניתן לפרקם) וכן הלאה.

עוד יש להעביר מידע על הקומה בה שוכן המשרד או שוכנת הדירה, וכמובן גם המשרד או הדירה החדשים, וכתובתם. יש להסביר במפורש מהם התאריכים שיכולים להתאים מבחינתכם לביצוע ההעברה, ומהו תאריך "קו אדום" שמעבר לו אין על מה לדבר. מעבר לכך, צריך להסביר על חדר המדרגות ועל המעלית שלכם, על האפשרות לחנות עם משאית ליד הבניין, וכן הלאה. ואם כל זה קצת מבלבל אתכם, אל דאגה: חברה רצינית כמו אפדייט יודעת בדיוק מה לשאול ואיך לא משאירים שום דבר ליד המקרה וההפתעה. נציגינו כבר ישאלו אתכם כל שאלה רלוונטית, ידלו את המידע ובמידת הצורך גם יבצעו סקירה מקדימה של השטח לפני ההעברה עצמה.

 אילו פעולות תבצע חברת הובלות בהרצליה לפני ההובלה?

כאמור, החברה תדאג לקבל מכם כל מידע רלוונטי ולהיערך בהתאם. היא תדאג להקצות את אחת מצוותי המובילים ואחת המשאיות שלה לטובתכם ביום ההובלה, תדאג להעביר לכם ארגזים וציוד אריזה בהתאם לפריטים המועברים, תדאג לספק כמובן הצעת מחיר, תדאג להכין את החוזה, תדאג להזמין שירותי מנוף במידת הצורך, תדאג שבצוות יהיה נגר מוסמך אם צריך לפרק ולהרכיב רהיטים, תתכנן את העברת הפריטים אל ומהמשאית ואת סידורם הנכון, תתכנן את נתיב הנסיעה, ולמעשה – תדאג לכל הפרטים מקטן ועד גדול.

על מה אסור לוותר כשמזמינים הובלת דירה מחברת הובלות ברצליה?

כשמזמינים הובלת דירה בהרצליה אסור לוותר על הצעת מחיר ברורה ומדויקת. הצעת המחיר תפרט בדיוק מהם השירותים שאתם עתידים לקבל ומהם מחיריהם. את הצעת המחיר הזו גם תוכלו להשוות להצעות אחרות ולבחור במשתלמת ביותר, רק שהמחיר הזול לא יבוא על חשבון המקצוענות. אל תוותרו על הצעת מחיר סופית, כלומר לא כזו שהיא רק הצהרת כוונות ובסוף תשתנה בעוד כמה מאות שקלים ויותר כלפי מעלה, אלא בהצעה שלא זזים ממנה בהמשך.

כמו כן, אל תוותרו בשום אופן על כיסוי ביטוחי שמספקת חברת הובלה בכפר סבא לתכולת הדירה או המשרד שלכם. חברתנו מציעה כיסוי כזה בסכום של עד מאה אלף ₪, וראוי להדגיש כי מדובר בביטוח ייעודי להובלות. בנוסף, אין לוותר על עבודה עם חברה המחזיקה ברישיון מוביל, דבר המבטיח עמידה בסטנדרטים גבוהים מבחינת תחזוקת הרכבים ומיומנות אנשי הצוות, וכמובן את העבודה שהחברה יכולה להחזיק משאית, להוביל בה ולהחנות אותה ברחוב לצורך ההובלה עצמה.

כיצד נקבע מחיר הובלה של חברת הובלות בהרצליה?

המחיר של מוביל מומלץ בהרצליה נקבע בהתאם לשלושה פרמטרים מרכזיים. הראשון הוא כמות וגודל הפריטים הנדרשים להעברה. השני הוא היעדר מעלית – מה שמעלה את המחיר. והשלישי הוא מורכבויות ודרישות מיוחדות. כמובן שהמחיר מושפע גם משיקוליה הכלכליים של כל חברה, ובדיוק מסיבה זו כדאי להשוות בין כמה הצעות מחיר.

לפרטים נוספים התקשרו עכשיו >>

אפדייט הובלות - הובלות בהרצליה והסביבה

דילוג לתוכן
תודה

הבקשה נשלחה.
אנו ניצור איתך קשר בקרוב.

הזמינו הובלה