הובלות באריאל

משפחה עוברת דירה

054-742-80-80

אנחנו מובילים דירות באריאל

בחרו את הדרך שלכם לקבלת הצעת מחיר להובלה:

חברת הובלות שמתמחה בהובלות באריאל, תציע לכם שירותים שמתאימים בדיוק לעיר, עם שפע של שירותים נוספים, כמו התמחות באריזה, הובלות במנוף במקרה שאתם לוקחים איתכם רהיטים גדולים במיוחד שקשה להוביל ללא מנוף, ועוד. כל מה חשוב שתדעו לפני שאתם בוחרים חברת הובלות מצויינת באריאל – במדריך המקיף שלפניכם.

הובלות באריאל – איך בוחרים חברת הובלות מומלצת באריאל ואיך מתארגנים נכון ליום המעבר

אם  אתם צריכים הובלה באריאל כדאי לדעת שמדובר בעיר ייחודית אשר הוקמה כהתנחלות, יישוב ישראלי יהודי המוקם על שטח שמחוץ לגבולות הקו הירוק, שטח מריבה שמעמדו לא ברור (ניטש ויכוח אם נכון, ניתן וכדאי לספח שטחים כאלה לישראל או שיש למסור אותם לרשות הפלסטינית, או אולי מדינה פלסטינית אם וכשתקום כזו). תחילת דרכה של אריאל בגרעין בן כמה עשרות משפחות שעלה הקרקע במהלך שנות השבעים, בשנת 1978 ניתן ליישוב הזעיר השם אריאל, רק בשנת 1980 נבנה דיור קבע ראשון ביישוב. אריאל צמחה במהירות וביססה מעמדה כמרכז עירוני ליישובים יהודיים באזור. 

מספר התושבים באריאל גדל במהירות, בשנת 1998 הפכה לעיר למרות שמספר התושבים בה עדיין לא חצה את רף 20,000. כיום חיים באריאל כ- 21,000 תושבים, פועלת בה אוניברסיטה (בעבר "מכללת אריאל") יש בה מרכזי בילוי וקניות, תרבות, ספורט ועוד. צפיפות האוכלוסייה באריאל היא 1,430 תושבים לקילומטר מרובע אחד, לכאורה צפיפות נמוכה כזו פירושה שהובלה באריאל היא עניין פשוט יחסית לאלה הנדרשות כשעוברים דירה ביישובים צפופים כמו רמת גן או חולון אבל חשוב מאוד להתארגן נכון לקראת הובלת דירה באריאל, לבחור חברת הובלה המכירה את העיר ומבצעת בה הובלות דרך קבע. 

לפניכם סקירה אודות הובלות באריאל, בין היתר נענה על שאלות כגון איך מוצאים מוביל מומלץ באריאל? איך מתארגנים נכון לקראת יום המעבר? איזה מידע צריך למסור לחברת ההובלה? האם כדאי לארוז בעצמנו או להיעזר בשירות אריזה של חברת הובלה באריאל? האם הובלת מנוף באריאל היא כדאית? כמה עולה הובלת דירה באריאל? ועוד.

מה כדאי לארגן לפני ההובלה עם חברת הובלות באריאל?

מרגש לעבור דירה אבל התקופה שלפני היום בו תבוצע הובלת תכולת הדירה הישנה אל החדשה היא בדרך כלל עמוסה ולכן חשוב מאוד להתארגן נכון ככה שלא תהיינה תקלות. אחד הדברים החשובים הוא לבחור חברת הובלה באריאל שעליה נוכל לסמוך. מומלץ להתחיל להתארגן מיד כשמחליטים על המעבר, בשלב הראשון עברו על כל הדברים שיש לכם בבית ורשמו כל מה שאתם מתכוונים לקחת איתכם, מה יכול להישאר מאחור, מה תמסרו, מה תנסו למכור ומה פשוט ייזרק. תזכרו שכל פריט שאינו נכנס לרשימה תורם לכך שתוכלו לשלם פחות על הובלה באריאל. 

בהמשך תבדקו עם עצמכם אם תרצו לארוז לבד או להיעזר בשירות אריזה של חברת הובלה באריאל בה תבחרו. קחו בחשבון שלארוז לוקח זמן, כמה ימים, לעיתים שבוע שלם ואף יותר, ליתר דיוק, תצטרכו לארגן בעצמכם את כל מה שצריך כדי לארוז (ארגזים, גלילי סרט דביק רחב ומתקן עבורם, ניילון נצמד, פתית קלקר, ניילון בועות ועוד). כדאי לדעת שחברת הובלה באריאל בה תבחרו תוכל בדרך כלל למכור לכם ציוד כזה כאשר כלקוחות החברה תיהנו ממחיר מוזל. 

איך לבחור חברת הובלות באריאל?

לאחר שיש בידיכם רשימה מפורטת של כל מה שאתם רוצים להעביר לדירה החדשה פנו לחברות הובלה באריאל שעליהן קיבלתם המלצות או מצאתם ביקורות טובות. קחו בחשבון שלא כל חברה שמפרסמת את עצמה ככזו המבצעת הובלות באריאל אכן פועלת בעיר דרך קבע. ניסיון מעשי בביצוע הובלות באריאל הוא חשוב לכן וודאו שמדובר בחברה מקומית או חברה בפריסה אזורית או ארצית שאכן מבצעת הובלות באריאל על בסיס קבוע. 

פנו אל נציגי החברות שהרשימו אתכם, מסרו את הרשימה שערכתם של פריטים שתרצו שיעבירו עבורכם מהדירה הישנה לחדשה, מסרו מידע נוסף ככל שתישאלו לגביו (כתובות של הדירות, אם יש מעלית, קומה, אולי הובלת מנוף, מי אורז וכד'). לפעמים לא ניתן יהיה לקבל תמחור מדויק בטלפון, תקבלו הערכה ומחיר סופי יקבע רק לאחר ביקור של נציג החברה במקום. 

לאחר שתהיינה לכם הצעות מחיר מכמה חברות הובלה באריאל קבלו החלטה באיזה מהן לבחור לפי שכלול גורמים כגון עד כמה הייתה לכם שפה משותפת עם נציג החברה? איך התרשמתם מרמת המקצועיות? האם קיבלתם מענה ברור לשאלות אודות היקף הכיסוי הביטוחי? האם תוכלו לקבל שירות אריזה או לרכוש מחברת ההובלה במחיר משתלם את כל הנחוץ כדי לארוז לבד?  מה המחיר שהחברה דורשת? חשוב להדגיש שהמחיר הוא רק אחד ממכלול השיקולים, טעות היא לבחור רק לפי מחיר (לבחור בהכרח את החברה שנתנה את ההצעה הנמוכה ביותר).

איזה מידע יש למסור לנציגים של חברת הובלות באריאל?

יש  מידע שחשוב למסור לנציג חברת ההובלה, הנתונים הבסיסיים כגון רשימת הפריטים שיש להעמיס ולפרוק, משקל ומידות של פריטים חריגים, האם יש מעלית (בבניין של הדירה הישנה, בבניין של הדירה החדשה), שעות עומס תנועה באזור, רחובות שכדאי להימנע מלהיכנס אליהם , מעברים צרים בדירה, בחדר המדרגות או בכל מקום רלוונטי אחר ועוד.

מה כדאי לתאם מול חברת ההובלות באריאל?

לקראת יום המעבר חשוב לוודא שיש תיאום מלא ביניכם לבין חברת ההובלות, חייב להיות ברור מי עושה מה ומתי. כל דבר שאתם מתחייבים לקחת על עצמכם בצעו בזמן ברצינות, אם אתם אורזים לבד התחילו במלאכה לפחות שבוע לפני יום ההובלה. ברגע שאפשר נתקו מכשירי חשמל, הצמידו פריטים כגון כבל החשמל מיני ואביזרים אל המכשיר והרחיקו אותו מהקיר . אם חברת הובלות באריאל אורזת עבורכם רוקנו את תכולת הארונות אל ארגזים, נסו להניח פריטים כך שיהיה קל לסבלים להרים ולקחת למשאית. 

כיצד נקבעים מחירי ההובלה עם חברת ההובלות באריאל?

יש מגוון דברים המשפיעים על מחיר הובלה באריאל. בתחום ההובלות יש עונות עמוסות, אם אתם יכולים להיות גמישים תקבעו מועד שמתאים לחברת ההובלה באריאל וכך תוכלו ליהנות ממחיר מוזל. עוד משפיעים על המחיר, כמות הארגזים והפריטים הגדולים שאינם בארגזים, משקל כולל, משקל חריג של פריט כזו או אחר, מידות חריגות של פריט אחד או כמה. קיומן של מעליות נוחות יאפשר מחיר טוב יותר מאשר כשאין כאלה,  קשיים כגון צורך להחנות את המשאית רחוק מן הבניין, יתבטאו בתוספת למחיר. רק כדי לספק סדר גודל כללי בלבד, הובלת דירה ארבעה חדרים באריאל תעלה כ- 4,000 שקלים ללא שירות אריזה או כ- 5,000 שקלים. עניין חשוב המשפיע מאוד על המחיר הוא בחירה בהובלת מנוף או צורך להיעזר במנוף מסוג כזה או אחר (כל סוג מנוף עם תעריף לשעה משלו).

 מה היתרונות והחסרונות של הובלת מנוף עם חברת הובלות באריאל?

להובלת מנוף באריאל כמה יתרונות חשובים, היא מהירה יותר והסיכוי שמשהו יפגע נמוך עוד יותר מהובלה רגילה (גם בהובלה כזו הסיכוי לנזק נמוך ובלבד שהמלאכה מבוצע במקצועיות והאריזה נעשתה כיאות). מנגד הובלת מנוף באריאל תעלה ברך כלל יותר מהובלה ללא מנוף.

לסיכום, מוביל מומלץ באריאל יוכל לעשות עבורכם את החיים להרבה יותר פשוטים ונטולי מתח מיותר. בדקו מה אתם לוקחים אתכם, קבלו הצעות מחיר מכמה חברות באריאל (וודאו שכל החברות שבחרתם לפנות אליהן אכן פועלות דרך קבע בעיר), בחרו חברת הובלות באריאל לפי מכלול שיקולים כשהמחיר הוא רק אחד מהם, בצעו היטב ובזמן כל דבר שתיאמתם עם חברת ההובלות שתהיו אחראים לו. 

דילוג לתוכן
תודה

הבקשה נשלחה.
אנו ניצור איתך קשר בקרוב.

הזמינו הובלה