הובלות באריאל

משפחה עוברת דירה

054-742-80-80

אנחנו מובילים דירות באריאל

בחרו את הדרך שלכם לקבלת הצעת מחיר להובלה:

חברת הובלות שמתמחה בהובלות באריאל, תציע לכם שירותים שמתאימים בדיוק לעיר, עם שפע של שירותים נוספים, כמו התמחות באריזה, הובלות דירה עם מנוף במקרה שאתם לוקחים אתכם רהיטים גדולים במיוחד שקשה להוביל ללא שירותי מנוף, ועוד. כל מה חשוב שתדעו לפני שאתם בוחרים חברת הובלות מצוינת באריאל – במדריך המקיף שלפניכם.

הובלות באריאל עם אפדייט הובלות

אם אתם צריכים הובלה באריאל והגעתם אלינו, הגעתם למקום הנכון. לחברת אפדייט הובלות יש עשרות שנות ניסיון בהובלת דירות ואנחנו מבינים ששירות מעולה עושה את כל ההבדל. ההמלצות עלינו ברשתות (אנו מניחים שהגעתם אלינו באמצעות המלצה) כבר אומרות הכל ואתם גם מוזמנים להיכנס לסרטון ופשוט לשמוע מה אומרים על החוויה של לעבור אתנו דירה באריאל.

פורקים ציוד במהלך הובלות באריאל
מובילים דירה באריאל עם אפדייט הובלות
מוביל של אפדייט הובלות במהלך הובלות באריאל
מובילים מיטה בחדר מדרגות במהלך הובלת דירה באריאל

לפניכם סקירה אודות הובלות באריאל, בין היתר נענה על שאלות כגון איך מוצאים מוביל מומלץ באריאל? איך מתארגנים נכון לקראת יום המעבר? איזה מידע צריך למסור לחברת ההובלה? האם כדאי לארוז בעצמנו או להיעזר בשירות אריזה של חברת הובלה באריאל? האם הובלת מנוף באריאל היא כדאית? כמה עולה הובלת דירה באריאל? ועוד.

מה כדאי לארגן לפני ההובלה עם חברת הובלות באריאל?

מרגש לעבור דירה אבל התקופה שלפני היום בו תבוצע הובלת תכולת הדירה הישנה אל החדשה היא בדרך כלל עמוסה ולכן חשוב מאוד להתארגן נכון ככה שלא תהיינה תקלות. אחד הדברים החשובים הוא לבחור חברת הובלה באריאל שעליה נוכל לסמוך. מומלץ להתחיל להתארגן מיד כשמחליטים על המעבר, בשלב הראשון עברו על כל הדברים שיש לכם בבית ורשמו כל מה שאתם מתכוונים לקחת איתכם, מה יכול להישאר מאחור, מה תמסרו, מה תנסו למכור ומה פשוט ייזרק. תזכרו שכל פריט שאינו נכנס לרשימה תורם לכך שתוכלו לשלם פחות על הובלה באריאל.

בהמשך תבדקו עם עצמכם אם תרצו לארוז לבד או להיעזר בשירות אריזה של חברת הובלה באריאל בה תבחרו. קחו בחשבון שלארוז לוקח זמן, כמה ימים, לעיתים שבוע שלם ואף יותר, ליתר דיוק, תצטרכו לארגן בעצמכם את כל מה שצריך כדי לארוז (ארגזים, גלילי סרט דביק רחב ומתקן עבורם, ניילון נצמד, פתית קלקר, ניילון בועות ועוד). כדאי לדעת שחברת הובלה באריאל בה תבחרו תוכל בדרך כלל למכור לכם ציוד כזה כאשר כלקוחות החברה תיהנו ממחיר מוזל.

איך לבחור חברת הובלות באריאל?

לאחר שיש בידיכם רשימה מפורטת של כל מה שאתם רוצים להעביר לדירה החדשה זה הזמן לפנות אל חברות הובלה באריאל שעליהן קיבלתם המלצות או מצאתם ביקורות טובות. אם אתם כאן, כנראה שקיבלתם המלצה עלינו. אנחנו, אפדייט הובלות, חברת הובלה המומלצת בעקביות ע"י הלקוחות שלה, יש עלינו עשרות המלצות מדהימות בגוגל וברשתות מלקוחות מחייכים שעברו אתנו דירה.

קחו בחשבון שלא כל חברה שמפרסמת את עצמה ככזו המבצעת הובלות באריאל אכן פועלת בעיר דרך קבע. ניסיון מעשי בביצוע הובלות באריאל הוא חשוב לכן וודאו שמדובר בחברה בפריסה אזורית או ארצית שאכן מבצעת הובלות באריאל על בסיס קבוע.

פנו אל נציגי החברות שהרשימו אתכם, מסרו את הרשימה שערכתם של פריטים שתרצו שיעבירו עבורכם מהדירה הישנה לחדשה, מסרו מידע נוסף ככל שתישאלו לגביו (כתובות של הדירות, אם יש מעלית, קומה, אולי הובלת מנוף, מי אורז וכד'). לפעמים לא ניתן יהיה לקבל תמחור מדויק בטלפון, תקבלו הערכה ומחיר סופי יקבע רק לאחר ביקור של נציג החברה במקום.

לאחר שתהיינה לכם הצעות מחיר מכמה חברות הובלה באריאל קבלו החלטה באיזה מהן לבחור לפי שכלול גורמים כגון עד כמה הייתה לכם שפה משותפת עם נציג החברה? איך התרשמתם מרמת המקצועיות? האם קיבלתם מענה ברור לשאלות אודות היקף הכיסוי הביטוחי? האם תוכלו לקבל שירות אריזה או לרכוש מחברת ההובלה במחיר משתלם את כל הנחוץ כדי לארוז לבד?  מה המחיר שהחברה דורשת? חשוב להדגיש שהמחיר הוא רק אחד ממכלול השיקולים, טעות היא לבחור רק לפי מחיר (לבחור בהכרח את החברה שנתנה את ההצעה הנמוכה ביותר).

איזה מידע יש למסור לנציגים של חברת הובלות באריאל?

יש  מידע שחשוב למסור לנציג חברת ההובלה, הנתונים הבסיסיים כגון רשימת הפריטים שיש להעמיס ולפרוק, משקל ומידות של פריטים חריגים, האם יש מעלית (בבניין של הדירה הישנה, בבניין של הדירה החדשה), שעות עומס תנועה באזור, רחובות שכדאי להימנע מלהיכנס אליהם , מעברים צרים בדירה, בחדר המדרגות או בכל מקום רלוונטי אחר ועוד.

מה כדאי לתאם מול חברת ההובלות באריאל?

לקראת יום המעבר חשוב לוודא שיש תיאום מלא ביניכם לבין חברת ההובלות, חייב להיות ברור מי עושה מה ומתי. כל דבר שאתם מתחייבים לקחת על עצמכם בצעו בזמן ברצינות, אם אתם אורזים לבד התחילו במלאכה לפחות שבוע לפני יום ההובלה. ברגע שאפשר נתקו מכשירי חשמל, הצמידו פריטים כגון כבל החשמל מיני ואביזרים אל המכשיר והרחיקו אותו מהקיר . אם חברת הובלות באריאל אורזת עבורכם רוקנו את תכולת הארונות אל ארגזים, נסו להניח פריטים כך שיהיה קל לסבלים להרים ולקחת למשאית.

כיצד נקבעים מחירי ההובלה עם חברת ההובלות באריאל?

יש מגוון דברים המשפיעים על מחיר הובלה באריאל. בתחום ההובלות יש עונות עמוסות, אם אתם יכולים להיות גמישים תקבעו מועד שמתאים לחברת ההובלה באריאל וכך תוכלו ליהנות ממחיר מוזל. עוד משפיעים על המחיר, כמות הארגזים והפריטים הגדולים שאינם בארגזים, משקל כולל, משקל חריג של פריט כזו או אחר, מידות חריגות של פריט אחד או כמה. קיומן של מעליות נוחות יאפשר מחיר טוב יותר מאשר כשאין כאלה,  קשיים כגון צורך להחנות את המשאית רחוק מן הבניין, יתבטאו בתוספת למחיר. רק כדי לספק סדר גודל כללי בלבד, הובלת דירה ארבעה חדרים באריאל תעלה כ- 4,000 שקלים ללא שירות אריזה או כ- 5,000 שקלים. עניין חשוב המשפיע מאוד על המחיר הוא בחירה בהובלת מנוף או צורך להיעזר במנוף מסוג כזה או אחר (כל סוג מנוף עם תעריף לשעה משלו).

 מה היתרונות והחסרונות של הובלת מנוף עם חברת הובלות באריאל?

להובלת מנוף באריאל כמה יתרונות חשובים, היא מהירה יותר והסיכוי שמשהו יפגע נמוך עוד יותר מהובלה רגילה (גם בהובלה כזו הסיכוי לנזק נמוך ובלבד שהמלאכה מבוצע במקצועיות והאריזה נעשתה כיאות). מנגד הובלת מנוף באריאל תעלה ברך כלל יותר מהובלה ללא מנוף.

לסיכום, מוביל מומלץ באריאל יוכל לעשות עבורכם את החיים להרבה יותר פשוטים ונטולי מתח מיותר. בדקו מה אתם לוקחים אתכם, קבלו הצעות מחיר מכמה חברות באריאל (וודאו שכל החברות שבחרתם לפנות אליהן אכן פועלות דרך קבע בעיר), בחרו חברת הובלות באריאל לפי מכלול שיקולים כשהמחיר הוא רק אחד מהם, בצעו היטב ובזמן כל דבר שתיאמתם עם חברת ההובלות שתהיו אחראים לו.

אפדייט הובלות - הובלות באריאל והסביבה

דילוג לתוכן
תודה

הבקשה נשלחה.
אנו ניצור איתך קשר בקרוב.

הזמינו הובלה