הובלה קטנה 

משפחה עוברת דירה

054-742-80-80

אנחנו מובילים פריטים בודדים

בחרו את הדרך שלכם לקבלת הצעת מחיר להובלה:

לכל רגע בחיים יש מומחה אשר יכול לעזור לנו. אם יש תקלה בחשמל נזמין חשמלאי, אם יש לנו בעיה במערכת הניקוז נזמין אינסטלטור ואם אנו צריכים לעשות הובלה קטנה נזמין שירותי הובלה. כמו כל בעל מקצוע כך גם המוביל צריך לבוא עם קבלות. מכיוון שיש מגוון אינסופי של מובילים, חלקם טובים וחלקם פחות, יש לנסות לברר מידע על המוביל ולבדוק את ניסיונו בהובלות מהסוג שאתם זקוקים לו. כמו כן מומלץ לבדוק ביקורות על בעל המקצוע באינטרנט או להיעזר בחברים בשיטת "מפה לאוזן".

הובלה קטנה – פתרון גדול

לא כולנו זקוקים למשאית גדולה אשר תעביר כמויות אינסופיות של תכולה. לעיתים נזדקק להובלה קטנה עבור כמות מצומצמת של חפצים. הובלות אלה הן זולות ונוחות לכל כיס אך לא כל בעל מקצוע מציע אותן.

במידה ותרצו להוביל פריטים בודדים כמו תנורים, מכונות כביסה או סלונים – תוכלו לפנות למומחים של "אפדייט הובלות" אשר ישמחו לעזור לכם עם המעבר.

"אפדייט הובלות" נמצאים בתחום ההובלות משנת 2009 והעבירו בהצלחה אינספור דירות גדולות וקטנות כאחד. כל העברה מקבלת את הטיפול האישי והמסור ביותר תוך התייחסות לכל פריט ופריט. עם אפדייט הובלות תוכלו להיות בטוחים כי הציוד האישי יועבר ללא נזק וללא שריטות לדירה החדשה.

הובלה קטנה עם אפדייט הובלות

ברוכים הבאים לעולם ההובלות של אפדייט. כאן תמצאו את נותני השירות בעלי היחס האישי והאדיב ביותר לצד ביצוע מהיר ויעיל, תוך הקפדה על לוח זמנים.

אנו דואגים להעסיק אנשי מקצוע מוכשרים ומנוסים בלבד, כאשר בנוסף נעמיד לרשותכם נגר מוסמך אשר יטפל כהלכה בכל רהיט ורהיט. השירות שלנו כולל בנוסף:

  • עטיפה
  • פירוק והרכבת רהיטים
  • סידור והעתקת משרדים
  • שירותי מנוף
  • עטיפת ריהוט

פנו כעת ל"אפדייט הובלות" ותיהנו משירותי הובלה מקיפים

 

דילוג לתוכן
תודה

הבקשה נשלחה.
אנו ניצור איתך קשר בקרוב.

הזמינו הובלה