fbpx
משפחה עוברת דירה

054-742-80-80

אנחנו מובילים דירות

בחרו את הדרך שלכם לקבלת הצעת מחיר להובלה:

כל מה שצריך לדעת על אריזה והובלה

לארוז לבד או לאפשר לחברת ההובלה לארוז את החפצים שלכם? התשובה לשאלה היא כמובן אינדיווידואלית – אבל במאמר שלפניכם תמצאו את כל הנקודות שחשוב שתכירו, לפני שאתם מחליטים.

מעבר דירה הוא אירוע מרגש אבל לא תמיד פשוט. המון אלמנטים, אנשי מקצוע ומשימות ידרשו טיפול, ויהיו ימים בהם בוודאי תמצאו את עצמכם עמוסים בטפסים ובירוקרטיה, מעדכנים כתובות אצל ספקים שונים, מסדירים חשבונות, מתארגנים מחדש בכל הקשור לנסיעות לעבודה, בתי ספר לילדים, ועוד.
לצד כל אלה יש את העניין הבסיסי ביותר של המעבר: אריזה והובלה של כל החפצים שאנחנו מעוניינים לקחת איתנו ממקום המגורים הישן כך שנוכל להמשיך ולהשתמש בהם גם בדירה החדשה.

בדרך כלל הפריטים שנרצה לארוז ולהוביל לדירה החדשה יכללו רהיטים, מכשירי חשמל ביתיים, ביגוד, ספרים, תמונות, חפצי נוי (כמו פסלים ועציצים), צעצועים, ציוד ספורט, פריטים שקשורים לתחביבים שאנחנו עוסקים בהם ועוד. בעיקר, אבל לא רק, בשל העומס הגדול של נושאים שחשוב לטפל בהם במסירות בתהליך המעבר לדירה החדשה, חשוב במיוחד שתבחרו חברת אריזה והובלה עליה תוכלו לסמוך. רק כך תדעו שהטיפול באריזת החפצים והעברתם בידיים טובות, ולא תצטרכו לדאוג ולחשוש שמא פריטים חשובים יינזקו.

חברת אריזה והובלות

<a href='https://www.freepik.com/photos/wood'>Wood photo created by freepik – www.freepik.com</a>

חברת הובלות מקצועית, מסורה ומנוסה תדאג שכל תהליך ההעברה של הרכוש היקר לכם ינוהל לפי לוח הזמנים המתוכנן, שלא יישאר מאחור פריט האמור לעבור אתנו ושכל מה שנארז אכן יגיע בשלום וימוקם כך שנוכל לסדר במהירות ובקלות ולחזור בהקדם לשגרת חיים נינוחה בדירה החדשה.

אבל, איך בוחרים חברת הובלה ואריזה שתשמור על הרכוש היקר לכם ותדאג שיחכה לכם במקום החדש שאתם מקווים לקרוא לו "בית" בתוך זמן קצר? איך אורזים לקראת מעבר דירה בצורה יעילה, ומה חשוב לדעת, לפני שמזמינים חברת אריזה והובלות? ולא פחות חשוב – כמה אתם צפויים לשלם על הובלה עם אריזה או בלי, והאם המחיר הוא משתנה משמעותי בבחירה חברת ההובלות שלכם?

במדריך שלפניכם תמצאו את כל התשובות לשאלות אלה, כמו גם מחשבות, טיפים ונקודות שחשוב לזכור כשאתם בוחרים את חברת האריזה וההובלה שתלווה אתכם אל הבית החדש שלכם באופן שיוריד מכם את הדאגה לאריזה ולהובלה – על מנת שתוכלו לטפל במלוא תשומת הלב בשאר הנושאים שהמעבר המורכב לעיתים כרוך בהם.

לארוז לבד או להיעזר בשירות אריזה שמציעה חברת ההובלה?

אם אתם מתכננים מעבר דירה בקרוב, אתם בוודאי מתלבטים אם לארוז בעצמם את החפצים שאתם מעוניינים להעביר איתכם, או אולי להקל על עצמכם, לשלם יותר ולהיעזר בשירות אריזה שמציעה חברת ההובלה. יש כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון כשמקבלים החלטה בעניין זה: ביצוע טוב של האריזה מפחית את הסיכוי שפריטים חשובים יינזקו במהלך ההובלה. ניתן בהחלט לארוז בעצמנו אולם מומלץ לעשות זאת רק במקרים בהם המעבר כרוך בהובלה של כמות חפצים מועטה או סטנדרטית ללא רכוש מורכב להעברה, שביר במיוחד או גדול במיוחד; אם יש לנו ניסיון קודם באריזה ודי זמן לבצע את המלאכה כיאות. בנוסף, חייבת להיות לנו אפשרות פשוטה ומשתלמת לרכוש או לארגן מספיק ארגזים ואמצעים אחרים שיהיו נחוצים לאריזה (כמו גלילים גדולים של ניילון נצמד, ניילון בועות, סרט דביק, פתיתי קלקר ועוד).

חשוב לזכור שהימים שלפני המעבר עצמו יהיו עמוסים ויכול להיות שקשה יהיה למצוא זמן לארוז כהלכה. עוד יש להביא בחשבון שאם נארוז בעצמנו לא תוכל חברת ההובלה לקחת על עצמה אחריות לנזקים שעלולים לקרות כתוצאה מאריזה לא מספיק טובה.

חברות הובלה ערוכות לספק שירותי אריזה מקצועיים, מומלץ למסור את מלאכת האריזה לידי חברת ההובלה אם חשוב לנו שהכול ייארז כראוי ובאופן שימנע נזק מצער. עוד חשוב לקחת בחשבון שבעלי המקצוע מחברת ההובלה יוכלו לארוז מהר יותר מאתנו, יהיו להם את כל האמצעים הדרושים ושאנו נהיה פטורים מלנסות לארגן הכול בעצמנו ונוכל להתרכז בדברים חשובים אחרים הקשורים למעבר.

כמה זמן לוקח לארוז דירה?

אם אתם מתכוונים לארוז לבד דעו שמדובר במשימה שתיקח זמן. לארוז דירת שני חדרים יכול לקחת יום אחד, דירת שלושה חדרים יומיים, לארוז דירת ארבע חדרים ייקח לכם כמעט שבוע ודירות גדולות יותר צריך להתחיל לארוז שבועיים – שלושה לפני יום המעבר. חברת אריזה והובלה תוכל לארוז עבורכם מהר הרבה יותר, חשוב שנציג החברה יבקר בבית ויחד תערכו רשימה של כל הדברים שצריך לארוז. במעמד זה גם תוכלו לסכם מחיר סופי מפני שרק אז ייוודע היקף העבודה המדויק. חשוב מאוד שיהיה ברור לכם ולנציג חברת האריזה וההובלה מה נופל באחריות מי, ייתכן שתוכלו לצמצם עלויות אם תיקחו על עצמכם חלק מן המשימות. כדי להבטיח התנהלות יעילה ולמנוע עיכובים הקפידו לבצע היטב את כל מה שלקחתם על עצמכם.

איך יודעים כמה ארגזים צריך כדי לארוז הכול?

נציגי חברות אריזה והובלה מקצועיות יודעים לעבור אתכם על תכולת הדירה, לשמוע מה צריך לארוז ולהוביל ואז להעריך ברמת דיוק גבוהה את מספר הארגזים, כמה יידרשו מכל גודל ואלו אמצעי אריזה נוספים צריך. אם אתם מעוניינים לארוז בעצמכם היוועצו בנציג חברת ההובלה שיוכל לומר לכם מה עליכם לארגן. כדאי לברר אם ניתן לקנות במחיר משתלם את הארגזים, ואולי גם את אמצעי האריזה הנוספים, מחברת האריזה וההובלה. בממוצע יידרשו כ- 70 ארגזים כדי לארוז תכולת דירת 4 חדרים.

מה משפיע על מחיר אריזה והובלה?

מחיר האריזה מושפע מכמות הארגזים ומאפיינים של הפריטים שיש לארוז. אם אין לכם חפצים יוצאי דופן, עדינים במיוחד, בעלי צורה שהופכת את האריזה שלהם למסובכת או שצריכים לפרק למספר גדול של חלקים, מחיר ממוצע לארגז יהיה כ- 30 שקלים. אריזה ב- 80 ארגזים של תכולת דירה תעלה כ- 2,400 שקלים.

מחיר ההובלה מושפע מכמות הארגזים וגודלם, המרחק בין הדירה הישנה לחדשה, מיקום הדירות (מחיר הובלות אל ישובים רחוקים או מהם הוא גבוה יותר), אם נדרשים אמצעים כגון מנוף או מלגזה, כה מורכבת ההעמסה והפריקה (למשל אם יש או אין מעלית נוחה וגדולה מספיק) ועוד. ייתכנו גם הבדלים במחיר בין עונות השנה זאת משום שבחודשי הקיץ הביקוש לשירותי אריזה והובלה גדל.
כדי לספק לכם סדר גודל, אריזה והובלה של דירת ארבע חדרים בין שתי ערים באזור המרכז כאשר יש מעלית נוחה בשני הבניינים תעלה כ- 8,000 שקלים.

איך בוחרים חברת אריזה והובלה שתספק לכם שירות טוב?

בחירה נכונה של חברת אריזה והובלה תבטיח שבסוף המעבר כל הפריטים שלקחתם עמכם מן הדירה הישנה יגיעו ללא פגע, ימוקמו בדירה החדשה כך שיהיה לכם קל לסדר אותם ויחזרו לשמש אתכם בתוך זמן קצר. מומלץ לקבל הצעת מחיר מכמה חברות בעלות מוניטין טוב, כדאי לבקש חוות דעת, להיפגש עם נציג החברה, לערוך רשימה של הפריטים שיש לארוז ולהוביל, לברר מה מכסה הביטוח ומה היקף האחריות שמציעה החברה. לאחר שיש בידכם מידע זה קחו בחשבון גם את המחיר, בצעו שכלול של כל המשתנים וקבלו בחירה בהתאם. כדי שהמעבר יתנהל בצורה חלקה, ללא מתח ודאגות מיותרות, חשוב שתהיה לכם שפה משותפת עם נציג חברת אריזה והובלה בה תבחרו.

לפרטים נוספים התקשרו עכשיו >>

דילוג לתוכן
תודה

הבקשה נשלחה.
אנו ניצור איתך קשר בקרוב.

הזמינו הובלה