אפדייט הובלות מובילים באתר מדרג!

צוות אפדייט הובלות ליד המשאית

054-742-80-80

אנחנו מובילים במדרג

בחרו את הדרך שלכם לקבלת הצעת מחיר להובלה:

מידרג בעלי מקצוע בתחום ההובלות

תחום ההובלות הוא תחרותי, אין קושי למצוא חברת הובלות אולם הרבה יותר קשה לדעת אם מדובר בחברה אמינה ואיכותית. מכיוון שחשוב מאוד למסור ביצוע הובלת דירה לידי מוביל מומלץ שניתן לסמוך עליו כדאי להיעזר באתר מדרג שהוא הרבה יותר מאינדקס בעלי מקצוע. אתר מידרג הוא הפלטפורמה המובילה בישראל לבחירת בעלי מקצוע, כולל בתחום ההובלות, לפי חוות דעת שלקוחות קודמים מסרו אודותם ודירוג שלפיו נקבעת סדר ההופעה ברשימת מדרג הובלות.

אפדייט הובלות במדרג

ציון של אפדייט הובלות: 9.79
סה״כ חוות דעת: 4115
נגן וידאו

מובילים גם במדרג

ב-4 השנים האחרונות, זכינו להוביל מבין כל חברות ההובלה בכמות הובלות הדירה למשפחות וזאת בזכות הדירוג הגבוה שאנו זוכים לו ממכם. הטבלה משקפת את כמות ההובלות בכל שנה – והכל בזכותכם!

2018 2019 2020 2021
633 847 767 940

מה לקוחות מספרים עלינו באתר מדרג?

הרבה יותר מרשימה של חברות הובלה מומלצות

אתר מדרג (midrag באנגלית) מספק הרבה יותר מפרטים אודות בעלי מקצוע שהוכיחו עצמם כאיכותיים. בתחום הובלות מידרג מספק, למשל, מידע אודות מחירים של הובלות קטנות (הובלות של פריט בודד או כמה פריטים) המבוצעות בדרך כלל באמצעות רכב מסחרי בינוני ולא משאית. כלי יעיל שאתר מדרג מספק למי שצריכים חברת הובלות מומלצת הוא מחשבון למציאת מחירי הובלות לפי סוג ההובלה הנחוצה להם. כך למשל ניתן להזין פרטים אודות מספר החדרים בדירה, מועד משוער (לפי חודשים), הערים ביניהם עוברים (יש לבחור הובלה בתוך העיר, ואז יש להזין שם עיר אחת בלבד, או לבחור הובלה מחוץ לעיר ואז יש להזין את העיר שעוזבים והעיר שאליה עוברים), אם נחוץ לנו שירות אריזה או לא ועוד. מי שלא רוצים להתעסק עם מילוי פרטים יכולים לקבל בלחיצה מידע כללי אודות מחירי הובלת דירות, כך למשל ניתן לקרוא על מחיר הובלת דירת שלושה חדרים וללמוד על הגורמים המשפיעים על מחירי הובלות.

בחוות הדעת שניתן לקרוא על חברות הובלה באתר מדרג מופיעים משובים של לקוחות שנעזרו בשירותי חברת ההובלות, כמו אפדייט הובלות. בנוסף מופיע תיאור של מאפייני ההובלה עליה מדובר (הובלת דירת שלושה חדרים בתוך חולון למשל). אם חברת ההובלה ביצעה דברים נוספים מעבר להעמסה ופריקה, גם אלה יצוינו כרקע לחוות הדעת, כך למשל אם הלקוח שהגיע דרך אתר מידרג נעזר בשירותי האריזה שמספקת חברת הובלות מדרג הדבר יצוין בתיאור הרקע לחוות הדעת כך שמי שנעזר באתר למציאת חברת הובלות מומלצת יוכל לדעת בדיוק מה ביצעה חברת ההובלות עבור הלקוח שנתן את הדירוג ולדעת עד כמה רלוונטית חוות הדעת להובלה שאנו עצמנו זקוק לה.

מי שמחפשים מידרג בעלי מקצוע יכולים להבין מחוות הדעת לא רק עד כמה מרוצים היו הלקוחות שדירגו את בעל המקצוע והעניקו לו את מיקומו ברשימה אלא גם איזו עבודה ביצע עבורם בעל המקצוע. בצורה כזו ניתן לבחור מוביל לביצוע הובלת דירה באתר מדרג באופן המבטיח שהחברה היא לא רק כזו המספקת שירות ברמה טובה אלא גם בעלת ניסיון בביצוע הובלה מן הסוג הנחוץ לנו.

מתרשמים מהדירוג, בוחרים, ומשאירים לצוות אתר מדרג להפנות אתכם לבעל המקצוע

מי שמחפשים הובלת דירה מידרג נרשמים כמשתמשים באתר ומזינים גם את מספר הנייד שלהם כך שצוות מדרג יוכלו ליצור עימם קשר. בוחרים בין קטגוריות בעלי המקצוע את תחום מידרג הובלות, מזינים את תת התחום המתאים ואת האזור המבוקש ומקבלים רשימת חברות הובלה מומלצות. בשלב זה ניתן לחקור על כל חברה מן המובילות לפי סוג ההובלה ובעיר הרלוונטית. אפשר להיכנס לחוות דעת ולקרוא משוב מפורט של לקוחות, כך למשל על חברת אפדייט הובלות רשמו לקוחות משובים חיוביים כגון "המובילים הגיעו בדיוק בשעה שנקבעה, עבדו ביעילות, היו נעימים ונחמדים, ביצעו את כל מה שסוכם במהירות, כולל אריזה והעמסה. גם בפריקה הכול התנהל מצוין".

לאחר שבוחרים חברת הובלות מידרג מציינים את הבחירה וצוות מדרג חוזר אליכם ויוצר את הקשר ביניכם לחברת ההובלה. כך יוצא שאתר מדרג עצמו מהווה מעין חוליה מקשרת המבטיחה שטיב העבודה יפורסם, חברת ההובלות מבינה זאת ולכן יהיה חשוב לה לבצע את הובלת הדירה עבורכם על הצד הטוב ביותר.

אתר מדרג הוא כלי מצוין למציאת חברת הובלה מומלצת

אתר מידרג הוקם בשנת 2003, ולא הרבה זמן לאחר מכן הפך להיות הפלטפורמה המובילה בישראל לאיתור בעלי מקצוע איכותיים באזורים שונים בארץ. נכון לשנת 2020 – אתר מדרג ידוע כמוביל בתחום האינדקסים של בעלי המקצוע בארץ.

באתר תוכלו למצוא מאות אלפי חוות דעת של לקוחות שנעזרו בשירותיהם של כ- 5,500 בעלי מקצוע מדורגים. צוות האתר עוקב אחר כל היקשרות בין לקוח לבעל מקצוע שהתרחשה דרך האתר, בתום העבודה הלקוח מספק דירוג וחוות דעת, בעלי המקצוע שמקבלים חוות דעת טובות מדורגים גבוה יותר בין המתחרים בתחומם. בתחום הובלות מידרג ניתן לבצע חיפוש באתר ולמצוא חברות הובלה מומלצות שיוכלו לבצע עבורכם הובלת דירה מדרג באופן שישאיר אתכם פנויים להתעסק עם אינספור הדברים שצריך לטפל בהם כשעוברים דירה.

חיפוש חברת הובלות באתר מידרג מתחיל מכניסה לתחום המבוקש "הובלות". באתר רשימה ארוכה של תחומים כאשר תחת כל אחד מהם מדורגים מספר בעלי מקצוע איכותיים. כאמור, בראש הרשימה יופיע בעל המקצוע שקיבל את הדירוגים הטובים ביותר מלקוחות שהגיעו אליו דרך האתר. מכיוון שיש הובלות מסוגים שונים (הובלות קטנות למשל או הובלת דירה וכד') לאחר שבוחרים בתחום ההובלות ניתן לבחור תת תחום ואז גם את סוג העבודה (הובלת דירת 2 חדרים, 3, 4, 5 חדרים וכד'). בנוסף, ניתן להזין את האזור המבוקש, תל אביב למשל. לאחר שמזינים את מאפייני החיפוש לוחצים על כפתור רענון תוצאות ומקבלים רשימה של בין שלושה לחמישה מובילים מומלצים כאשר עבור כל אחד מפורט ממוצע הדירוגים שקיבל (9.83 למשל), חוות דעת לדוגמא וגם קישור לחוות דעת נוספות.

חוות דעת לדוגמא על חברת הובלות שמדורגת גבוה

כדי שניתן יהיה להבין טוב יותר איך פועל אתר מדרג לפניכם תיאור של תהליך בחירת חברת הובלות מידרג. מי שכבר נעזר באתר מדרג למציאת בעל מקצוע, פרטיו שמורים במערכת ולכן אין צורך להזינם שנית. מי שנעזר באתר בפעם הראשונה, מעוניין לברר מחירי הובלות, לקבל מדרג טלפון עם פרטים של חברה מומלצת, יפתח חשבון משתמש באתר כך שמספר הטלפון שלו יהיה זמין לצוות האתר. בהמשך אפשר לבצע את הליך קבלת רשימת חברות ההובלה המומלצות כפי שתואר לעיל.

אחת החברות הבולטות לעין, קיבלה דירוג גבוה, חוות דעת טובות וביצעה מגוון הובלות דירה מידרג, בערים שונות בארץ, בעיקר באזור המרכז, היא אפדייט הובלות. אם ההובלה שאתם זקוקים לה היא מסוג אלה שהחברה מתמחה בהם תוכלו לציין שזו חברת ההובלות שבחרתם. אם אתם עדיין מתלבטים תוכלו להיכנס לחוות הדעת ולראות מה רשמו על החברה לקוחות קודמים שהגיעו אליה דרך אתר מידרג. כך למשל אחד הלקוחות של חברת אפדייט הובלות רשם " המובילים הגיעו בזמן, העמיסו הכול מצוין, וגם המשך ההובלה עברה חלק, אני בלב שלם מעניק להם ציון עשר עגול".

אתר מדרג הוא כלי מצוין לבחירת בעלי מקצוע במגוון עצום של תחומים. בתחום ההובלות ניתן לקבל מידע מועיל אודות סדרי גודל של מחירי הובלת דירות, לקבל רשימה של חברות הובלה מומלצות כגון אפדייט הובלות, להתרשם מחוות דעת הכוללות פירוט של מאפייני ההובלה, לבחור את החברה שהכי מתאימה לצרכינו ולהיקשר עימה דרך צוות אתר מידרג כך שהחברה תרגיש מחויבת לשמור על סטנדרט גבוה בידיעה שאיכות הביצוע תשפיע על הדירוג שתקבל מכם.

כל חוות הדעת מאתר מדרג

אם אתם מחפשים חברת הובלות אמינה ואיכותית למעבר דירה שלכם, צרו איתנו קשר עוד היום והבטיחו את את מקומכם, לפני שהיומן התמלא!

דילוג לתוכן
תודה

הבקשה נשלחה.
אנו ניצור איתך קשר בקרוב.

הזמינו הובלה