אפדייט הובלות – אנחנו מובילים

משפחה עוברת דירה

054-742-80-80

חברת הובלות מובילה

איך תרצו לקבל הצעת מחיר:

אפדייט הובלות היא חברת הובלות הרואה בעבודתה כשליחות, ועל כן היא מקפידה על שירות איכותי ומקצועי. אנו שמים לנו למטרה לספק לכל לקוח את שירות ההובלות הטוב ביותר עבורו, תוך התחשבות בצרכיו המיוחדים, תוך התחייבות לעמידה בזמנים ובדגש על טיפול נכון בתכולה עדינה. לרשות החברה עומדות ארבע משאיות הובלה, שעליהן אמונים ארבעה צוותי מובילים מנוסים וחסונים, והודות לכך אנו יכולים להבטיח לכל לקוח בכל מקום שירותי הובלה איכותיים.

 

שירותי הובלות מגוונים לפי צרכי הלקוח

באפדיייט הובלות אנו מבינים עד כמה חשוב תפקידו של המוביל, שכן הוא מעביר את כל חפציו האישיים של אדם, האוצרים בחובם זיכרונות של רגעים ושל תקופות; חפצים יקרי ערך, כלי נגינה שיש להגן עליהם מפגיעה, ועוד פיסות וחלקים מפסיפס חייו. משום כך, צוותי המובילים של אפדייט הובלות מטפלים בתכולת הדירה בזהירות הנדרשת, ומשתמשים בעזרים טכניים ובשיטות מתאימות להעברת חפצים מיוחדים ועדינים. בין אם מדובר בהעברת משרד, בהעברת דירה שלמה, או בהעברה של פריטים בודדים בלבד, הצוות שלנו יטפל בכבודה במלוא תשומת הלב הנדרשת, וידאג שהתכולה תגיע ליעדה בשלום, ללא נזק וללא פגיעה. בין השירותים שאנו מציעים ללקוחותינו:

  • העברת דירות (גם דירות קטנות או מספר פריטים בודדים)

  • הובלת פסנתרים

  • פירוק והרכבת רהיטים

  • העברת משרדים

  • הובלת מוצרי חשמל – מקררים, מכונות כביסה ומייבשים

לרשימת השירותים המלאה ביקרו לחצו כאן

צי המשאיות של אפדייט הובלות

ברשותנו ארבע משאיות המיועדות להובלות, כלומר ארבעה צוותי מובילים מנוסים ומקצועיים, הערוכים לטפל בכל הובלה בכל חלקי הארץ. הודות לכך, בניגוד לחברות הובלה המחזיקות במשאית יחידה, באפדייט הובלות ארוכים לטפל בהובלות מעכשיו לעכשיו, או ביטולים ממובילים אחרים – אנו תמיד נוכל למצוא פתרון שיאפשר את ביצוע ההובלה בתאריך שנקבע.

לרשימת אזורי שירות לחץ כאן.

שירות הובלות אדיב ומקצועי

באפדייט הובלות מאמינים שהובלה היא עסק למקצוענים, ולכן אנו מקפידים על העסקת צוותים מקצועיים ומיומנים, שיודעים להתאים לכל פריט את התנאים הנדרשים להובלה בטוחה. בנוסף לכך, אנו מאמינים כי יחס אדיב וענייני, ומאור פנים הם חלק בלתי נפרד מן השירות שהלקוח זכאי לו. משום כך אנו מקפידים להתייחס לכל לקוח כאילו היה לקוח VIP. כמו כן, על פי תפישת השירות של אפדייט, חלק בלתי נפרד ממקצועיות ואיכות השירות הוא גמישות, יצירתיות, ומתן פתרונות הולמים לכל צורך. איננו חוסכים במאמצים על מנת להתאים לכל אחד את הפתרון הטוב ביותר עבורו. עבורנו, הצלחה פירושה הובלה בטוחה, המתבצעת במועד שנקבע, והמותירה את הלקוח מרוצה, ופנוי ליהנות מדירתו החדשה, כאשר כל חפציו הגיעו בשלום.

 

לקוחות מרוצים לאחר הובלה

 במהלך שנות עבודתנו, חברת אפדייט הובלות סיפקה שירותים לאינספור לקוחות מרוצים, שחלקם השאירו תגובות בדף ההמלצות באתר. אנו מזמינים אתכם להצטרף לשורה ארוכה של לקוחות מרוצים, ולהשתמש בשירותי אפדייט הובלות.

עיינו בהמלצות של לקוחותנו

הובלת דירה רק עם המקצוענים של אפדייט!

מעבר דירה הוא מהלך שמסמן דף חדש בחייכם, וכדי שהמעבר יתחיל ברגל ימין, אתם צריכים חברת הובלות מקצועית. אפדייט הובלות מבטיחים לכם שירות מקצועי ואדיב, ופתיחה נעימה וחלקה של הדף הבא בחייכם.

להזמנת הובלה, מלאו את הפרטים בטופס ההתקשרות שבאתר; ניתן ואף רצוי להוסיף תמונות או סרטונים של התכולה המיועדת להעברה. לפרטים נוספים, ולקביעת מועד להובלה, צרו עמנו קשר דרך האתר, באמצעות דף הפייסבוק או בטלפון: 054-742-80-80. נשמח לענות על כל שאלה ובקשה!

דילוג לתוכן
תודה

הבקשה נשלחה.
אנו ניצור איתך קשר בקרוב.

הזמינו הובלה